Aslı bebeğin bağışlarınıza ihtiyacı var, durum acil.

merhaba, Aslı'nın son durumu nasıl , bilginiz varmıdır.
Merhaba kampanya %94 oldu ama bi yandan bagislar azaldi malesef cabaliyoruz son duzlukteyiz. Aslının da öksürüğü vardı yine 2 gündür ama annesi cok fazla iyi bakiyor cihazlara bagliyor solunum yollarini temizliyor antibiyotik kullanarak atlatti sukur yogun bakima girmeden 1 gece hastanede yatarak🤲

Kampanya 97 oldu ama bagislar durdu ilerleyemiyor desteklerinizi bekliyor Aslı 🙏🏻 5,10 tl hic farketmez, bagis yapamazsaniz paylasin 🙏🏻

Eklentiler

• IMG_-fa60f2.jpg
    IMG_-fa60f2.jpg
    156,1 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_wx1j5e.jpg
    IMG_wx1j5e.jpg
    81,7 KB · Görüntüleme: 57
  • Screenshot_20221025-112607_Instagram.jpg
    Screenshot_20221025-112607_Instagram.jpg
    141,2 KB · Görüntüleme: 58
  • Screenshot_20221025-112439_Instagram.jpg
    Screenshot_20221025-112439_Instagram.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 61
Aslı hastaneye kaldırıldı ciğerleri dolu öksürük ve nefes darlığı var, şu an için durum bu, haber aldigimda tekrar yazacagım.

Tek isteğim son %3 kalan tutarın bir an önce tamamlanması, sonuna gelmişken aslı hastanelerde soğuk odalarda tek başına yatmasın, hemen gitsin ilacını alıp gelsin 🙏🏻 Desteklerinizi bekliyorum

Eklentiler

• IMG_-fa60f2.jpg
    IMG_-fa60f2.jpg
    156,1 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_9594ko.jpg
    IMG_9594ko.jpg
    85 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_20221030_113043_841.jpg
    IMG_20221030_113043_841.jpg
    147 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG-20221031-WA0008.jpg
    IMG-20221031-WA0008.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 65
Allah'ım şifa versin yavruya.once msj atmıştım ve çok etkilenmiştim gelen geri dönüşten.simdide elimden geldikçe bişi yolladım ins.yavru bir an önce sağlığına kavuşur. Bütün sma hastaları da ins.sağlığına kavuşur.

Allah'ım şifa versin yavruya.once msj atmıştım ve çok etkilenmiştim gelen geri dönüşten.simdide elimden geldikçe bişi yolladım ins.yavru bir an önce sağlığına kavuşur. Bütün sma hastaları da ins.sağlığına kavuşur.
Hatirliyorum sizi evet 🙏🏻 1 ay sonra yatiyor sms bagislari, son %3 kaldigi icin kapatildi artik. Allah kabul etsin hayrinizi, iyi ki varsiniz 🙏🏻 mahsuru yoksa özel kisisel bilgilerinizi kapatip dekont atabilir misiniz mesaj kismindan? Yuzdelik hesaplamasi icin sadece meblağ bile gorunse yeter.

Merhabalar Aslı'nın annesinden haber geldi gece biraz tıkanıkmış, arada oksijen seviyesi dusuyormus ama iyiymis evdeymis şu an 🙏🏻

Bir de dekont isteme sebebimi şeffaf bir sekilde gostermek istiyorum, gönüllü grubumuzda böyle topladigimiz dekont tutarlari not aliniyor, dekontla birlikte sunuyoruz. İnanın gece gunduz bagis toplamaya calisiyoruz son %3 bitsin hemen diye.
Screenshot_20221101-105920_WhatsApp.jpg

Deniz hanım tekrar yaziyorum belki gormemissinizdir diye kusura bakmayin ama gonderdiginiz bagisin dekontunu isminizi tc nizi kapatarak gonderebilirseniz hesaplamaya katacagim 🌸🙏🏻

Güzel haberle geldim kesenize bereket, dualarınızla bagışlarınızla olacak bu iş 🙏🏻 Pasaportları da gelmiş ailenin ✈ %98 oldu kampanyamız sayenizde, son %2 de de yanımızda olun lütfen, Aslı'nın elini bırakmayın nolur 🙏🏻
Screenshot_20221101-232252_Instagram.jpg
Screenshot_20221101-211547_Instagram.jpg
IMG-20221101-WA0025.jpg

cok。iyi gidiyodu 97 ile98 arasi epey zaman aldi hergun baktim 😒 ins son 2 daha cabuk biter
Evet iyi gidiyorken kumbaralarimiz toplaniyordu ve okullardan zarf topluyorduk tam o surecte hizlandi ama simdi sadece gönüllü ve bagiscilarin elinde kampanyanin hizi tamamen ☺ elimsende 12 kasimda alacakti bizi ama anne Berrin Çiçek sira hakkimizi baska bebege verdi, belki o zamana kadar biter, o bebek de zaman kaybetmez 🙏🏻

insaallah yağız bebek ve aslı için çok sevindim adlarına insaallah 100de 100 olur ikisi beraber ilacına kavusur o minik ellerini minik yüzlerini gözlerini anlamlı bakısları beni çok üzüyor insaalah bir an önce kavusur evet yağız bebekte zor durumda rabbim bir an önce ilaclarını kavustursun iyilessinler insallah tüm sma hastalarını ilaclarına sağlığına kavustur allahım safi isminle sifa ver allahım ve diğer tüm hasta bebeklere insanlara ve hayvanlara safi isminle sifa ver allahım cuma hürmetimine kabul et allahım amin amin amin
Aslı bebek yüzde yüz oldu galiba insaallah öyledir çok mutlu oldum

X