Aslı bebeğin bağışlarınıza ihtiyacı var, durum acil.

Aslı bebek 10 aylık SMA tip 1 kas hastasi, Malatya'nin Doğanşehire bagli Söğüt köyünde yaşıyor, kışın yol kapanmasi, ulaşım zorluğu, elektrik kesintileri gibi sorunlar oluyor. Acil durum olsa en yakin hastane 2,5 saat uzaklikta. Dün gece fenalasti hastaneye kaldirildi, solunum zorluğu çekiyor nefes alamıyor, ateşi yüksek, hastalık ilerliyor, bu meleğin güzel yüzünü soldurmayalım, bizim de evlatlarımız var bizim de basimiza gelebilirdi Allah göstermesin, anne baba nöbetleşe uyuyor, gece gunduz başında bekliyor bebegin 😓

Ekim ayında dogum gunu var, sizlerden ricam 1.yaş gunune kadar zolgensma ilacini aldiralim, gonlunuzden ne koparsa, coluk cocugunuzun sadakasi olarak 🙏🏻Asagida iban bilgileri yaziyor, bagis yapamayan paylasabilir, duyurabilir.

Instagram hesabi : Aslı Çiçek Yaşasın
Eki Görüntüle 3112906
Oy yavrum minicik bedenine nasıl acılar sığdırdın rabbim şifa versin

Merhaba, cok sevindim bunu gordugume❤️
gelismeler nasil acaba? Yeni haberler var mi?
Merhaba testler yapilmis her sey guzel fakat enfeksiyon cikmis antibiyotik aliyor su an daha bitmemis, bitince tekrar bakilacak duzeldiyse ona gore Zolgensma siparisi verilecek, sonra da kismetse alacak ilacini 🙏🏻😊 Ben arada yazarim gelismeleri
Screenshot_20221212-121923_Instagram.jpg
Screenshot_20221212-121918_Instagram.jpg
Screenshot_20221212-121910_Instagram.jpg

Merhaba testler yapilmis her sey guzel fakat enfeksiyon cikmis antibiyotik aliyor su an daha bitmemis, bitince tekrar bakilacak duzeldiyse ona gore Zolgensma siparisi verilecek, sonra da kismetse alacak ilacini 🙏🏻😊 Ben arada yazarim gelismeleri Eki Görüntüle 3175574 Eki Görüntüle 3175575 Eki Görüntüle 3175576
Nasil sevindim bilemezsiniz, masallah Asli bebege ve onun gibi nicelerine, Verdikleri savasi kazandilar🙏🏻🌸
Hayirlisiyla insallah bunun da ustesinden gelir alir ilacini en kisa zamanda.
Cok cok mutlu oldugum kazandigini gorunce,
Kucucuk bedeni nelerin ustesinden geldi 🫶🏻
Ilacini aldiginda hepimiz daha da mutlu olacaginiz, tesekkur ederiz bilgilendirdiginiz icin🙏🏻😌

Nasil sevindim bilemezsiniz, masallah Asli bebege ve onun gibi nicelerine, Verdikleri savasi kazandilar🙏🏻🌸
Hayirlisiyla insallah bunun da ustesinden gelir alir ilacini en kisa zamanda.
Cok cok mutlu oldugum kazandigini gorunce,
Kucucuk bedeni nelerin ustesinden geldi 🫶🏻
Ilacini aldiginda hepimiz daha da mutlu olacaginiz, tesekkur ederiz bilgilendirdiginiz icin🙏🏻😌
Bir hayirsever yüklü miktarda bagis yapti %60 tan %93 e geldi kampanya ve sonrasinda hizlica tüm gönüllüler ve sizler sayesinde bitirdik kampanyayi sukurler olsun 🙏🏻 insallah yurudugu gunleri gorecegiz, rica ederim

X