Saç Kesim Şekilleri aslı enverin saç rengi ve şekli

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

melisnaz

ömrümün sahibi...
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2010
683
119
arkadaşlar saçlarımı kestirip boyatmayı düşünüyorum sizce kavak yellerindeki minenin saç rengi ve şekli nasıl

bende begeniyorum Asli enverin sac seklini,..
uzun sac ona pek yakismiyor ama su yeni bolumlerdeki
sac modeli cok hos duruyor...

yuz seklin bu sac yipine uygunsa neden olmasin sende yaptirabilirsin
ama kisa sac cesaret ister yuz sekline uymasi onemli ...

uzun yüzlü degilsen yakışır bence. kısa kullanmakk için yanaklar biraz dolgun olmalı. birde esmer degilsen renkde modelde olur:KK3:

arkadaşlar bende çok beğeniyorum aslının saç şeklini ve renginiii ....yuvarlak yüzlü beyaz tenlliyim nasl dururkiiii bnde:)

bende begeniyorum Asli enverin sac seklini,..
uzun sac ona pek yakismiyor ama su yeni bolumlerdeki
sac modeli cok hos duruyor...

yuz seklin bu sac yipine uygunsa neden olmasin sende yaptirabilirsin
ama kisa sac cesaret ister yuz sekline uymasi onemli ...

yüzüm çok yuvarlak değil çokta zayıf değil beyaz tenliyim kendi saç rengimde kumral
sağolun arkadaşlar tavsiyeler için

bende rengini merak edenlerdenim yıllardır bir türlü anlatamıyorum kuaförlere derdimi resim götürüyorum hepsi ayrı bişey söylüyor emin olmadan da yaptıramam çünkü beyaz tenliyim ve siyah saçlıyım

kuaföre bir türlü anlatamadım derdimi,uçlar bal köpüğü de zemin rengi nedir asıl onu merak ediyorum,bileniniz var mı?:KK50:

renkten falan anlamam da, kesimi çok güzel bence. kısa saç eğer yüz şekline gidiyorsa kesinlikle yap derim, cesaret edebilsem ben de yaptırıcam ama :)

saç rengi açık küllü kumral uçları bal köpüğü veya karamel bence ben öyle tahmin ettim...:KK76:

Ben de çok beğeniyorum , özellikle kısa modelleri, rengi de çok güzel. Bu saçı kestirmeye karar vermek üzereyim.:KK76:

Ablamın saç rengi aynı böyle uçları açık ama kendi rengi, denizde girince, güneşte falan durunca olmuştu. Aslı enver de bi yerde söylemişti kendi rengim diye. Ama belki uçlarını açtırmıştır ama doğal olabilir dediğim gibi ablamdan biliyorum.

Kuaförler ve etrafımdakiler saçlarımın balyaja çok müsait olduğunu söylüyorlar hep. Zemin rengi olarak. Ben de öyle olduğunu düşünüyorum. Dolayısıyla bu kesim ve renk çok hoşuma gidiyor. Umarm yaptırabilirim ve yakışır.
Tabi bunu yapabilecek bir kuaför bulmalı önce.

Selamlar canlar,
Aslı Enver bildiğiniz üzere şuan İstanbullu Gelin dizisinde oynuyor. Ben yeni saç modellerini çok beğendim, çok tatlışlar değil mi. Kahkül tam oturmuş bence.
asli-enver-yeni-sac-modeli-001.jpg
asli-enver-yeni-sac-modeli-002.jpg

asli-enver-yeni-sac-modeli-003.jpg
asli-enver-yeni-sac-modeli-004.jpg

asli-enver-yeni-sac-modeli-005.jpg
asli-enver-yeni-sac-modeli-006.jpg

Kaynak: https://www.sacingo.com/asli-enver-yeni-sac-modeli/

X