Aştide gece bir gün geçirmek lütfen aştiyi bilenler bana ulaşsın

friday1905

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2024
37
6
24
Merhabalar cumayı cumartesiye bağlayan gece ankara aştide olacağım. Cumartesi sabaha karşı 4.30 gibi aştide olacağım. Ve 3 saat kadar aştide olmam gerekiyor. Güvenliğim açısından soruyorum çok büyük bi sıkıntı olur mu ve aştide gece açık olan restoran var mı en azından restoranda sabahlarım??? Çok acil gerçekten tedirginim.

Biz 2014te 4 kiz yapmistik bunu. Basimiza o zaman bir sey gelmemisti. Size tavsiyem kahve icin bol bol uyanik kalin. Restoran bilmiyorum metro saat 8de mi ne aciliyordu eskiden. Metro 6da aciliyorsa kizilaya fln gidin sonra tekrar astiye donun.

Biz de 4 gibi gelmistik sonra 8de metro acilmisti ama uykusuzluktan olerek eve gitmistim. Taksicilere guvenmedigimiz icin orada kalmistik. Wc fln var mescit var ama ben ortalik yerde durmayi tercih ederdim. Belki 5 e sarkma olursa zaten 1 2 saate hava aydinlaniyor rahat edersiniz.

Kalabalık yerlerde durun uyumamaya çalışın. Peronlarda durmayın Cafe,büfe tarzı yerlerde durun ve yardım almayın.

Tedirgin olmayın illaki açık yerler vardır icerde kapıda beklemeyin içeride bekleyin kalabalıkta durmak daha iyidir

Ogrenciyken kalmıştım gece 11 den sabah 6 ya kadar olumsuz bisey yaşamadım kimseyle konuşmayın kalabalıktan ayrılmayın yeter sivil polis çok var astide rahat olun 3 saat için bu kadar stres yapmayın

Mescidde uyuyanlar hep olurdu ama bence riskli uyanık kalin açık yerlerde durun metro açık mı orası da hızlı olur
Hava aydınlaninca rahatlarsıniz ztn
Kimseden yardım almayın gerekirse sık sık yer değiştirin

Tek siz olmayacaksınız bu kadar strese gerek yok içerde kalabalıkta oturun guvenlik var diye biliyorum ben

Üst kat peronların en sağında bir cafe vardı sanırım hâlâ açıktır orada bekleyebilirsiniz. Ya da oradan içecek falan alıp içerde bekleme yerleri de oturun. 3 saat hiçbir şey değil bence. Saat 6 gibi hareketlilik başlar zaten her yerde. Eşyalarinizi yanınizdan ayırmayın, kimseyle muhatap olmayın bir şey olmaz.

X