Astımı olanların kullanabildiği parfüm var mı?

Shusui

Guru
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2010
2.614
7.755
Kızlar merhaba. Alerjik bronşitim var, anneminde astımı var, ikimizde bu konuda muzdaripiz. Çok ünlü markalar da denedik, doldurma da. Avon, oriflame, farmasi, zara falan da. Annem direk tıkanıyor. Bende 2-3 gün nefes darlığı ve öksürme problemi yaşıyorum. Ama insan güzel kokmakta istiyor :KK43: Var mı bildiğiniz, kullandığınız marka?

umutluyum_2706

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2018
1.112
738
32
Kızlar merhaba. Alerjik bronşitim var, anneminde astımı var, ikimizde bu konuda muzdaripiz. Çok ünlü markalar da denedik, doldurma da. Avon, oriflame, farmasi, zara falan da. Annem direk tıkanıyor. Bende 2-3 gün nefes darlığı ve öksürme problemi yaşıyorum. Ama insan güzel kokmakta istiyor :KK43: Var mı bildiğiniz, kullandığınız marka?
Ben lacoste girl kullaniyorum kaliciligi guzel ben rahatsiz olmuyorum ama yanimdakilerde etrafimdakilerde anlıyor. Bu arada bende 30senedir astimliyim.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 622 gün geçti.

Shusui

Guru
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2010
2.614
7.755
Hiç lacoste parfümü kullanmadım. Acaba içeriği mi farklı? Dolce gabbana, Escada, Tommy, Davidoff, Jill Sander, Kenzo ve bir kaç marka daha denemiştim hepsinde rahatsız oldum. Lacoste 'un mağazasına gidip rica etsem denetirler mi acaba :KK64:

-nemesis-

Half evil
Pro Üye
28 Mart 2017
14.539
50.228
Mustelanin bebek parfümü var. Efsane guzel ve hic rahatsiz etmiyor. Fresh cicek kokusu seviyorsaniz tavsiye ederim.

umutluyum_2706

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2018
1.112
738
32
Hiç lacoste parfümü kullanmadım. Acaba içeriği mi farklı? Dolce gabbana, Escada, Tommy, Davidoff, Jill Sander, Kenzo ve bir kaç marka daha denemiştim hepsinde rahatsız oldum. Lacoste 'un mağazasına gidip rica etsem denetirler mi acaba :KK64:
Deneyebilirsiniz bende ole baktim
Bide tomy bar bu daha bi efsane gunluk bunu kullaniyorum ama magazalarimda cok pahali ben hepsiburadadan almistim
Screenshot_20191224-234431_Hepsiburada.jpg

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 622 gün geçti.

-nemesis-

Half evil
Pro Üye
28 Mart 2017
14.539
50.228
İşte kkyı bu yüzden seviyorum, asla aklıma gelmezdi bu :) hemen bakacağım, kızıma mustela kullanıyorum zaten ürünleri çok güzel.
Benimde alerjik astimim var sadece bu parfumu kullanabiliyorum :)

imzaben

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2018
5.399
34.872
astımın varsa parfüm sıkma alkol zarar verir baya soluyosun çünkü bebek kolonyaları tercih et.. birde alerjen bünyelere özel üretilen bi parfüm var givenchy very irresistible benim kayınvalidemde astım vardır ne parfüm sıktıysam yanıma yanaşamazdı ama bunu kullandığım zamanlarda yanıma yanaşır hatta sarılır negüzel kokuyosun derdi.. birde buna bakabilirsin..

ismihaneflal

ÜZGÜN
Sahte Profil
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2020
8
1
36
Canım instagram..... var.Bence dene ben hayran kaldım

Son düzenleyen: Moderatör: