Doğuma Hazırlık Atakent Acibadem Hastanesi’nda dogum yapan var mi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

bilemegec

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2022
1.347
1.880
Merhabalar herkese, Atakent Acibademe kontrole bir doktor gittim doktordan cok cok memnun kaldim fakat hastane asiri kalabalik geldi bana ozel hastane gibi sakinligi yoktu.Yakin zamanda dogum yapan arkadaslardan fikir istiyorum o yuzden dogumunuz nasil gecti ilgi alaka nasildi acaba rahat ettiniz mi?

Merhabalar herkese, Atakent Acibademe kontrole bir doktor gittim doktordan cok cok memnun kaldim fakat hastane asiri kalabalik geldi bana ozel hastane gibi sakinligi yoktu.Yakin zamanda dogum yapan arkadaslardan fikir istiyorum o yuzden dogumunuz nasil gecti ilgi alaka nasildi acaba rahat ettiniz mi?
Orada bir kaç defa muayene gittim gebeliğimin başında. Hastane ile alakalı çok kötü yorumlar alınca bıraktım. Yenidoğan bir bebeği öldürmüşler yalnış ilaç verip ve birkaç birşey. Genel olarak hastane görünümlü paralı otel. Bht clinic tercih edebilirsin hatta neslihan bahat. Ben yurtdışına taşındığım için doğumumu burada yapacağım ama neslihan hanım hakkında ve hastane hakkında çok iyi yorumlar almıştım. Birde hastaneden memnun olmasamda medipol sefaköyde figen hoca vardı fisunda olabilir adını unutuyorum riskli gebeliğe bakıyor ama mükkemmel bir doktordu keşke onunla devam edebilseydim diyorum. İkisinide araştırıp bakabilirsin.

merhaba ben de aynı şeyi düşünüyorum doktoru çok beğendim ama bir saate yakın bekledik inanılmaz kalabalık maskesizdi aynı doktor altunizadede çalışıyor ama orası bana ters şimdi bende dr araştırıyorum

merhaba ben de aynı şeyi düşünüyorum doktoru çok beğendim ama bir saate yakın bekledik inanılmaz kalabalık maskesizdi aynı doktor altunizadede çalışıyor ama orası bana ters şimdi bende dr araştırıyorum
Ben artik randevularimi aksam saatlerine 4-5 gibi aliyorum cok rahat oluyor :) eger imkaniniz olursa o saatlere cekin

X