ateşle yaklaşmayın!

Hastalik takintisida var hatta onunla ilgilide bi animiz var dogumgunum icin bi restoran a gittik gurupca dedigim arkadasim bi ara vc ye gitti geldi rengi sapsari olmus butun gece somurttu gun bitti dedim neoldu demesinmi ondan once bi rus wc kullanmış sonrada benim ark girmiş acaba ondan hiv virüsü ksptimmi diye agladi da agladi o kadar dil döktüm gunlerce kafaya takti neyseki ilaclarla unuttu o olayi simdi disarda vc ye gitmez ben seni korkutmuyayim herkez bir degil tabi insallah seninki fazla hassas oldugun icin d

cok zr vallahı yok cnm ben o kadar değilim sadece evhamlıyım bıraz ama. saol cnm yordum senıde.

güzel bi espri tebrik ederim herkesin akılan gelmez böyle bişi :KK60::KK60:
sizin kötü bi niyetiniz olmayabilir ama kendinizi o annenin yerine koyun.yani aynı şey size yapılmış olsa ne tepki verirdiniz diye düşünmeniz gerekirdi öncelikle.
neyse en azından ders almışsınız inşallah yapmazsınız bi daha böyle bi espri :KK53::KK53:

Bence hassas bir insansiniz ve evlilik arti kpss sizi bir gecis donemine soktugundan kurtulmak icin bu takim seylere takiliyor olabilirsiniz.
Ders calismamak icin yapilan anlamsiz hareketler butunu :p
Ben de evhamli biriyim.
40 kere evi kontrol ederim evden cikmadan once ya da uyuyacakken.
Bir de gecen aylarda bir olay etkilemisti beni.
Korkmustum cok.
Surekli ahireti cezami dusunup duruyordum.
Korkudan esimden once uyumaya calisiyordum vs.
Bir taraftan iyi bir sey nefis muhasebesi, kamcilar insani ama dozunda oldukca.
Ustelik ben de kendimle cok konusurum :)
Hatta yeni bir arkadas toplulugunda yeterince anlatamamistim kendimi.
Hatta arkadaslar cok sasirmisti.
Sonra toplamaya calistim ama yine de istedigim gibi degildi.
Onu anlatiyorum mesela kendime.
Aslinda sasirdiklari gibi degil, diyorum :)
Olabiliyor boyle seyler.
Ayrica Allahi surekli cezalandiran kisasci bi yaradan olarak gormemek lazim.

Konu basliginda iyimis :KK53: cok güldüm.bende eşimden cok kendimle konusurum. Kv ye müdürüme,eşime vb olasi tartışma durumunda söyleyeceğim laflari dialog ,monolog,dublaj vs şeklinde hem yazarım hem oynarim.:KK37:

yorumların kimisine gülümsüyor kımınde utanıyor kimindede filozofik düşüncelere dalıyorumm..:) çok tatlısınız vallahi çok yaşayın emi benim gibilerde var yani ölene dek kankamsınızEn Büyük KK:KK9:

Bence hassas bir insansiniz ve evlilik arti kpss sizi bir gecis donemine soktugundan kurtulmak icin bu takim seylere takiliyor olabilirsiniz.
Ders calismamak icin yapilan anlamsiz hareketler butunu :p
Ben de evhamli biriyim.
40 kere evi kontrol ederim evden cikmadan once ya da uyuyacakken.
Bir de gecen aylarda bir olay etkilemisti beni.
Korkmustum cok.
Surekli ahireti cezami dusunup duruyordum.
Korkudan esimden once uyumaya calisiyordum vs.
Bir taraftan iyi bir sey nefis muhasebesi, kamcilar insani ama dozunda oldukca.
Ustelik ben de kendimle cok konusurum :)
Hatta yeni bir arkadas toplulugunda yeterince anlatamamistim kendimi.
Hatta arkadaslar cok sasirmisti.
Sonra toplamaya calistim ama yine de istedigim gibi degildi.
Onu anlatiyorum mesela kendime.
Aslinda sasirdiklari gibi degil, diyorum :)
Olabiliyor boyle seyler.
Ayrica Allahi surekli cezalandiran kisasci bi yaradan olarak gormemek lazim.

çok tatlısın :KK70:

güzel bi espri tebrik ederim herkesin akılan gelmez böyle bişi :KK60::KK60:
sizin kötü bi niyetiniz olmayabilir ama kendinizi o annenin yerine koyun.yani aynı şey size yapılmış olsa ne tepki verirdiniz diye düşünmeniz gerekirdi öncelikle.
neyse en azından ders almışsınız inşallah yapmazsınız bi daha böyle bi espri :KK53::KK53:

yapmıcam vallahi söz:KK31:

yapmıcam vallahi söz:KK31:

vallahi demek zaten en büyük yeminlerden biri sayılır canım.eğer yeminini bozarsan yeminini bozduğun için yerine getirmen gereken şartlar var.
o yüzden yemin etme ama yapmayacağına dair kendine engel ol.

tam olarak da konuyu açma sebebim bu aslında o çizgide miyim acaba diye fikir almak istedim cunku psikolok için braz maddıyatım el vermıcek gibı cok zorunlu hıssedersem gidebilirim anca:44:

devlet hastanelerinin psikologları ücretsiz

[/FONT]
arkadaşlarım canlarım Allah büyük dert vermesin de bişi danışıcam. beni psikolojık olarak mahveden bişey .ben gün içinde bişey yapıyorum mesela 4 saat sonra diyorum ki niye öyle yaptım niye öyle dedim haşa Allah yanlış anlamıs olabılır sımdı ya beni cezalandırırsa... sonra başlıyorum konuşmaya kendı kendıme sohbet eder gibi sesli. Allahım işte ben öle demek isteedim benim içimi sen biliyosun sanki arkadasıma anlatır gibi.. mesela evlenmeden önce ynı baba evinde yan komsunun tüp bebeği oldu ..ben hala bıraz muzıpimdir yapım böyle o kız bıraz yurumeye baslayıp bize gelince sırtına kağıt asıyodum ateşle yaklaşmayın tüp bebek diye:KK31: sırf evdekiler gülsün eğleneli die cocuguda aşırı sevıyordum yani..:KK70: en ufak bir art niyet yok.. sımdı evlendım yıllar geçtii .benım kafada bu var ya çocugum olmazsa ona öle esprı yaptım diye Allah beni cezalanırcak die die bitrdim kendımı:KK5:

kınayana kısmet olsun die bi laaf vardır.eğer sen büyük konuşuyorsan ve o durumu kınıyorsan basına gelir.mesela o tüp bebeğe bakıpda aileyi küçümsüyorsan basına gelir.ama sen iyi niyetli espri yapmıssın allah biliyor kalbini.kötü niyetin yok takma kafana.espride iyimiş bu arada:KK1::KK1:

[/FONT]

kınayana kısmet olsun die bi laaf vardır.eğer sen büyük konuşuyorsan ve o durumu kınıyorsan basına gelir.mesela o tüp bebeğe bakıpda aileyi küçümsüyorsan basına gelir.ama sen iyi niyetli espri yapmıssın allah biliyor kalbini.kötü niyetin yok takma kafana.espride iyimiş bu arada:KK1::KK1:

yk kınama tabıkı hatta bebek doğmadan cok heycanıyk faln sadece gülmk maksatlı işte sen gibi gülüoduk yani:nazar:

bilmiyordum hıc psikiyatr var zannediyordum. ilgileniyorlar mıdır ki güzelce bi yarı özel sağlık kuruluşunda saati 100 tl idi sordum

ilgileniyorlar tabii
zaten senin durumun hastalık gibi değil
muhtemelen sana olumlu bakış açısı telkin ederler

Bence bu tür şakalar cok cirkin.seninde basina gelebilirdi böyle bir olay.tup bebek sahibi cok kisi var onlarında heralde akıllarına gelmezdi zamaninda dogal yolla hamile kalamayacaklari.kotu niyetli olmasan bile bence cirkin ben olsam kirilirdim.boyle hassas konularin şakası olmaz.

X