Bebek Beslenmesi Atopik Dermatite BABE Bakım Ürünlerini Kullananlar Var mı?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Action cok saol bu uzuntuden sutum azaldi dun cok agladi urunleri bekliyorum saglikci olmama rsgmen dayanamiyorum ayni senin gibiyim allah baska dert vermesin herkesin bebegi saglikli mutlu olsun tesk ederim moral verdigin icin

atopik yine nüksetti yine kızarıklıklar, yine kaşıntılar of offffffffff ne beter bişeymiş bu ya bide 3 aydır düzenli kullandığım kreme rağmen anlamadım gitti ürünlere iyi geldi dedim sanırım nazarım değdi

Ne durumda dermatitler? Biz de hiç tekrarlama olmadı. Daha önce de yazdım bir tüp krem bitirdik, yıkama yağını 2 yaşına kadar kullandık. Sen kullanmaya devam ediyor musun action84?

Merhaba benim de kızım var şu an 1 yaş artık ama 4-5 ayliktan beri atopik dermatit dedi doktorumuZ yurtdışında dr gittik ve bize bioderma atoderm pp serisi ürünü kullanması gerekir dendi ve sonuç mükemmel fakat birde yemeği kontrol etmek lazım baklagiller, yumurta, turşu , taneli exzotik meyveler çilek ahududu nar kivi domates bu yürün ler tuketilince bazi bölgelerde kızarıklıklar olusuyo ozaman kortizonlu krem kullanmam gerekiyor onu kullanmak istemiyorum ne yapabilirim bi önerisi olan varmi Teşekkürler