Augmentin kullananlar acil yardimm

Kivircikkhatun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
746
231
30
Kızlar merhaba. 2 gün önce disim ağrımaya başladı gurbetteyim doktorumu aradım antibiyotik verdi. Hastaneye gittim yazdırdım. Ama içtiğim günden beri halsizlik vücut ağrısı yapıyor. Bugün de mide bulantısı yaptı yemek yedirmedi. Disimdeki şişlik hala inmedi yanağımda. Böyle olan var mı?? Bu akşam içmeyeceğim çünkü dayanamıyorum evde neler yapabilirim

Valla hamilelere verilen 1 2 antibiyotikten biriymiş bende emzirirken kullandım 7 gün. Başka bir hastalığın olmasın.

Kızlar merhaba. 2 gün önce disim ağrımaya başladı gurbetteyim doktorumu aradım antibiyotik verdi. Hastaneye gittim yazdırdım. Ama içtiğim günden beri halsizlik vücut ağrısı yapıyor. Bugün de mide bulantısı yaptı yemek yedirmedi. Disimdeki şişlik hala inmedi yanağımda. Böyle olan var mı?? Bu akşam içmeyeceğim çünkü dayanamıyorum evde neler yapabilirim
Başka bir antibiyotik isteyebilirsin doktorundan. Belliki ilaç dokunmuş sana

Aynı dertten muzdaribiz ben kullanıyorum bu mereti 3 aydır bazı zaman işe yarıyor bazı zaman yaramıyor ek olarak ağrı kesicide alıyorum bununla birlikte. Pandemi yuzunden gidemiyorum dişçiye özeller açık ama onada bütçem yetmiyor...

Bu ilaçda yüksek miktarda penisilin var bu arada haberin olsun bide penisiline alerjin varsa bu belirtileri yasıyor olabilirsin ben alerjim oldugu halde mecburiyetten kullanıyorum banada iştahsızlık halsizlik ve hafif bi mide yanması yapıyor

X