Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Avon Calming Effects (Rahatlatıcı, etkili ve ışıltı veren Fondoten)

avon un ii fandotenlerinden biri uamrım memnun kalırsın

ben bu fondoteni ilk defa geçen sene sipariş vermiştim ve hala yarısı duruyor..
kullanamadım bi türlü almadan önce arkadaşlarm kullanıyodu ve sürdüklerinde çok hoş durduğu için aldım ama sürdüğümde gördüm ki hiçbir kapatıcılık etkisi yok sadece hafif bir renk veriyor eğer çok doğal dursun fazla belli olmasın diyosan al derim cnm bende cream almıştım esmer tenliyim ..
bilmiyorum belki benim tenimde uyumlu durmamış olabilir ama kapatıcılığının iyi olduğunu söyleyemem ..

çok çabuk parlıyor....bi de rengi benim tenimle uyuşmadı..ivory rengi idi kullandığım.açıkçası memnun kalmadım

Bende de almondu war cnm. Çok fazla kullandıımı söyleyemem ama öle kötü de diil ii dağıtırsan tende çok hoş duruyo

Arkadaşın da dediği gibi kusurları kapatmıyo ama cilde renk vermek isterseniz tercih edilebilecek bi ürün . . Ben de almond kullanıyorum, beyaz tenliyim.ivory çok açık bi ton ruh gibi yapıyo insanı :dance:

ben kullandım oldukça iyi bir fondöten. cildi kaşındırmıyor ve ciltle uyum sağlıyor. renk farkı oluşturmuyor.

ben memnun kaldım. iyi bi ürün.

açık buğday tenliyim almond olanını aldım ton iyi biraz açık bile kaldı ama uyumsuzluk yaratmıyor denildiği gibi oldukça yağlı bir fondöten ancak denilenlerin aksine ben kapatıcılığını beğendim göz altı morluklarım var en azından maybellinenin fondötenlerinden 10 kat daha iyi kapattı diyebilirim ancak biraz cildinizin yağlı oldugu hissine kapılıyosunuz çok hafif değil

Son düzenleme:
kızlar ben ikinci kez fondöten kullanacağım ilk kullandığım avon color trend in yağsız fondöteniydi ivory beige rengi en acık rengi olmasına rağmen tenime acaip koyu düştü beyaz tenliyim.o bitince bu ay bu fondötenden sipariş verdim ivory rengini snradan öğrendm ki sanırm baya parlıomuş yüzde.aslnda ışıltılı fondötenler pek hosuma gitmio mat yağsız seviorum ben cildim zaten yağlı.neyse mecbur kullnacağım ürünüm henüz gelmedi bakalm naslmıs.bi dahakine mineral içeren likit fondötenin nude rengini deneyeceğim.ondan da memnun kalmazsam patakremini alırım ivory rengini.

Son düzenleme:
Ben yıllar önce avonun ışıltı veren fondötenini kullanmıştım. O zaman bi yere not etmemiştim renk tonunu. Harikaydı. Hem doğal hem ışıltılı, canlı ve allıkla birlikte daha da güzel duruyodu. Şişe bittiğinde üzerindeki yazılar silindiği için 2 ve 3. alışımda bulamadım o etkiyi ve kullanmayı bıraktım. En açığı bile çok koyu gelmişti. Berbat duruyodu cildimde. Sanırım benim kullandığım tonu artık üretmiyorlar:KK43: hatırlayan varsa yazsın üretmedikleri o tonun ismini lütfen:KK43:

mrb kızlar ben de avon calming effects fondoten sıparıs verıcem bugday tenlıyım hangısı olur bılemedım cream olur gıbı ama

benim rengim biraz soluk ve sarı sizce ivory bana gider mi avond 12.95 e bi kampanyayla alıcam vet mat görünüm veren olanı önerir misiniz sivilceleri hiç mi kapatmaz?

kapatıcılıgı cok yok kesinikle pudrayla sabitlemek gerekiyor yoksa cok parlama yapıyor

X