Avon Dreamlife kullanan var m?

eda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
2.170
16
arkadaşlar avondan bu parfümü kullanan varmı yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.:)

slm.ben çok uzun zaman kullandım.ve de çok seviyorum kokusunu.ama artık üretilmiyo malesef.mafoldumben

ben de kullanıyorum, 3 yıl önce fln annem avon temsilcisiyken alıp çeyize koymuştuk. geçe yıl başladım kullanmaya, 3 senede bozulmadı hala. baharatlı kokular sevenler için çok çok güzel bi parfüm.

yaa bende kullanıodum 2sene önce bunu sevgılım bayılıodu kokuyaa.satıstan kalkabılıceını dusunmemıstm hıc bılsem 10sıse alır koyardım kenaraaa.buna benzer felan uretilmıcekmı acabaa????

avon bi kere de doğru bişi yapsın dişimi kırıcam....
o parfüme bayılıyordum ama piyasadan sildi süpürdü
yani yapilacak iş mi bu yahu!

ve ıcerıgıne benzer bı urun cıkarmadı henuz.ben adını deıstrırı sıse deısır cıkar aynısı dıodum :S

demek pıyasadan kalktı hay allah bılmıyordum:1no2:

fırsat köşelerinde ara ara çıkıyor ii takip edersenz bulursnz

eğer istekte çok bulunursak yeniden satışa sunulur. eğer isterseniz www.avon.com.tr
adresine neden satışta olmadığını sorup tekrar istediğinizi iletirsiniz dikate alıcaklardır

Son düzenleme:
2 yıl önce arkadaşım kullanırdı,harikaydı tek kelimeyle kokusu,bende alcam diye düşünüyordum ama arkadaşların da dediği gibi artık kataloglarda görmüyorum malesef,halbuki bence avonun bir çok parfümünden daha güzeldi neden kaldırdılarsa :sm_confused::umursamaz:

Ben 1 yıl kullanmıştım.Birçok arkadaşım da beğenip almıştı zemuszemus Satıştan kalkınca diğer ürünler pek sarmadı beni ama Be Kissable ı kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır o da çok güzel :eek:

Ben 1 yıl kullanmıştım.Birçok arkadaşım da beğenip almıştı zemuszemus Satıştan kalkınca diğer ürünler pek sarmadı beni ama Be Kissable ı kullanıyorum yaklaşık 1 yıldır o da çok güzel :eek:

depo yaptıysan bilemem ama be kissablede kalktı =(

ben mail attım müşterilerimin istediğini söyledm yarın ararlar bakalm ne dicekler:)

Sn. ...

Urunlerimize gostermis oldugunuz ilgi icin tesekkur ederiz.

Satisa sunulacak urunlerimiz, Avrupa, Ortadogu ve Afrika pazarlarinda ortak olarak belirlenmektedir. Turkiye’de, bu pazarlar icerisinde yer almakta ve urunler, hemen hemen ayni donemde satisa sunulmaktadir.

Urunlerin Türkiye de dahil olmak uzere, tum pazarlardaki toplam performanslari takip edilmekte ve bolge satislari degerlendirilmektedir. Performansi dusuk olan urunler satistan kaldirilarak, yerine daha etkin ve daha yeni teknolojilerle uretilen urunler satisa sunulmaktadir.

Zaman zaman, Turkiye'de cok iyi performans gosteren bir urunun, diger pazarlarda satisinin dusuk olmasi nedeniyle; bolgedeki toplam satis degerlendirmesi yapildiginda, Turkiye'de satilan adetler, urunun uretimine devam edilebilmesi icin yeterli olmayabilmektedir.

Dream Life EDP de satistan kalkan bir urundur. Urunumuzle ilgili begenileriniz Avon Global’e iletilecektir.

cvp bu geldi arkadaşlar (=

X