Göz Makyajı Avon göz kalemi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
canım bi arkadaşım 2 uçlu gri bi kalemini kullanıo aynı far gibi:1shok:
ama siyahı nasıldır bilmiyorum.siyah kalım biraz zor akma riski çok yüksek:nazar:

ben de var avonun sıyah göz kalemi ne zman kullansam gözlerimin altına iniyor bıkac saat sonra hiç kullanıslı değil tavsiye etmem kömür gibi bişe cabuk akıyor akıncada gözlerımin ıci yanıyordu flormar ınkini tavsıye ederım hem daha ekonomık hemde kolay akmıyor

Avonun göz kalemi 2-3 kez kullanımdan sonra kırıldı bir daha da almadım...Ruju da aynı şekile kırıldı...

bence orıflame nın rujları cabuk kırılıyo 1 kere aldım kırıldı tesadüf dedim 2 yi aldım oda kırıldı 1 ,2 arkadasımda deyince bir daha almadım almamda

bender var arasıra süğrüyorum benimki de akıyor ma elim sürekli gözümde herhalde kaşındırıyor valal ben alsam mı alsam mı tekarar tereddüte düştüm ama alırım galiba

avonun göz kalemi bn de ve baz arkadaşlarımda gözlerde puslanma yaptı.çok rahatsız edici hiç tavsiye etmem.doğal göz kalemi kullan bence

p_1626_k.jpg

ben hemen hemen her markayı denedim avon oriflame nivea pastel...
bence en iyisi bu maybelliene marka..
incecik bi ucu var ,çabuk dağılmıyo,birde alttan çevirdikçe çıkıyor:KK70:

avonun açılıp kapanabilen göz kalemini kullanıyorum siyah birini bitirdim 2.sini aldım ve akmıyor bi sorun yok ve birde yeşil rengini aldım süper kalemtraş derdi yok kırılma yok batma yok süpeer

avonun açılıp kapanabilen göz kalemini kullanıyorum siyah birini bitirdim 2.sini aldım ve akmıyor bi sorun yok ve birde yeşil rengini aldım süper kalemtraş derdi yok kırılma yok batma yok süpeer

ben de senin gibi açılıp kapanbilen göz kalemini kullanıyorumm canm ve çok memnunum hemen hemenn her markayı denedim göz kaleminde ve benm gözümde sadece avonun açılıp kapanabilen kalemi akmıyor.

ben bugun arkadas rıcası uzerıne aldım koftıdendır dedım ama güzelmiş gayet hoş likit olarak kullandım..

avonun çift taraflı göz kalemini aldım. benim dışımda birkaç arkadaş daha aldık ve hepimizde aynı şeyden şikayetçiyiz. gözümüzü puslandırıyor. hiç güzel değil. kesinlikle tavsiye etmiyorum almayın..

avonun siyah göz kalemi hiç kullanışlı değil arkadaşlar,şiddetle tavsiye etmiyorum:)
bir saate kalmadan gözlerinizin altına iniyor(özellikle gözleri sulananlar için),sürekli makyaj tazelemeniz gerekiyor,fakat bunlara rağmen siyahı çok güzel,göz altına değil de üstüne kullanmak için daha uygun.

X