Vücut Kremleri Avon papatya ve yulaf özlü krem

Vücut kremleri, losyonlar
avonun vücut losyonları hiç güzel değil. ben Neutrogena, Nivea ve Arko kullanıyorum. bunları yüzüme de sürsem bir şey olmuyor

vaseline de var bende. yüzüm hariç her yerime sürüyorum

avonun vücut losyonları hiç güzel değil. ben Neutrogena, Nivea ve Arko kullanıyorum. bunları yüzüme de sürsem bir şey olmuyor

vazalin yeşil ambalajlısını kullanıyorum kanka ben bu aralar süper kokuyor tavsiye ederim ebebkim sana:KK34:

vazalin yeşil ambalajlısını kullanıyorum kanka ben bu aralar süper kokuyor tavsiye ederim ebebkim sana:KK34:

kanka ben yeşil ambalajlıyı kullandım haklısın çok hoş kokuyorda o benim vücudumu pek nemlendirmedi. cldim çok kuru çünkü

kakao butter var o da var bende ama yazın sürünce vıcık vıcık oluyorum. beklesin kışın sürerim

sende ballısını dene mavi kapaklı olan. bu aralar onu kullanıyorum:KK12:

avonu normalde bende sevmem hıc de almam ruju harıc ama o kremının sıvı gıbı olusu benı cezbettı zaten kolay emılıyo
nıvea el yuz vucut kremı var ama sevmıyorum akıskan degıl katı bend e de yuzume surunce ter yapıyo habıre sılmek sorunda kalıyorum dah da yuzume krem falan surmedım hıc
ıste bu avoonunkınde de tırsıyorum gece aykalrıma falan suruyorum bende ıste suren varsa bılgı almak ısterım :KK34::KK34:

avonu bence hiç vücudunuza degdirmeyin...!:KK31:

cnm yukarıda dedıgım gıbı bende aldım ama yuzum esurmeuyorum ayaklarıma suruyorum suren varsa bı kotu bı reaksıyon gostermedıyse bı kac kısıde denıcem bakalım hatta dun bı parca surdum bı sey olmadı ama korka korka surdum vala :KK34:

X