Avon Skin So Soft

Gulsuyu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2009
7
0
39
Kızlar avon skin so soft'un tüy azaltmaya yardımcı losyonunu kullanıp fayda gören var mı? kaydirigubbakcemile2

tatlım ben alalı cok olmustu simdi her agdadan sonra duzenli olaak hergn suruyorum 10 gün fln .. tüylerim azaldı. memnunuum . ayrıca yeni koltukaltı roll on alıdım. oda güzel. ama roll onda bi madde var forumda yazmıslar. o madde bundada var o yuzden her gun eve donunce muhahkkak sabunlu bezle siliorm .)

kızlar ben karınca yağı da kullanıyorum. daha yeni başladım o yüzden etkisi var mı bilmiyorum da.kaydirigubbakcemile3 acaba bunu da kullansam bir etkisi olur mu ki?

ben forumdaki tuz limon ve bu kremi ayrıca rool onu var tuy azaltıcı onları kullanuyorum. koltuk altımdaki gelişmedn sonra cok memnunum.

roll on kanser fln yapıyor dedikleri için cok sık surmuyorum ama koltuk altım temiz oldu surece bu kremi uyguluyorum , ayrıca bacaklarımada.

inceltti , gec cıkardı. bacaklarımda ara ra bosluklar yaptı. kremim bitmek üzere indirime girince tekrar siparis vercem :)

ben bacağımda kullandım ve gerçekten faydasını gördüm.bacağımda yer yer kellikler oluştu ama çok düzensiz kullandım:)yani düzenli bi şekilde kullanırsanız kesinlikle faydasını göreceksiniz...

Ben bu ay sipariş vereceğim 9.50 tl ama geliş fiyatına alırsanız,7-7.5 tl gibi birşey oluyor.
İnşallah faydasını görürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…