Avon Tüy Azaltıcı Losyon Kullanan Var mi ??

peki yaa şu kollardaki tüyleri sarartmak için papatyadan başka bi şey var mı ???

ben de avon temsilcisiyim ve avonun tüm ürünlerini kullandım bugüne kadar.tüy azaltıcı kremi de çok işe yaradı.resmen belirli bölgelerde hiç çıkmıyor artık.herkese şiddetle tavsiye ediyorum.sorularınız olursa cevaplayabilirim.sevgiler

işinize karışmak gibi olmasın ama arkadaşlar avonun hiçbir ürününü tavsiye etmiorum ben çok ürününü kullandım ama büyük hataymış yüzüme kullandığım bütün ürünleri sivilce yaptı geçirene kadar canım çıktı... bronzlaştırıcısını aldım leke yaptı aman haaa sakın arkadaşlar size tavsiyem kullanmayın...

işinize karışmak gibi olmasın ama arkadaşlar avonun hiçbir ürününü tavsiye etmiorum ben çok ürününü kullandım ama büyük hataymış yüzüme kullandığım bütün ürünleri sivilce yaptı geçirene kadar canım çıktı... bronzlaştırıcısını aldım leke yaptı aman haaa sakın arkadaşlar size tavsiyem kullanmayın...

kesınlıkle katılıyorum cilt ürünleri kötü.tüy azaltıcı kremı de işe yaramıyor

herkesin teni bir değildir sizinki hassastır eğerki bukadar kötü olsaydı satışı olmazdı avon diye birşey olmazdı:icecream: bu arada bende isterim ne kadar ve ismi nedir ben göğüs arasına ve yüz için istiyorum

valla canım tanıdığım 5 kişiyede aynı şeyi yaptı ben uyarayımda sen yine kullan ama şu bir gerçek zarar veriooo ciltde bana avonun satıcısı arkadaşımda dedi bunları avon yapıoo die ben uyarmış olayım...:1no2:

Avon tüy azaltıcı losyon kullanan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum.. Bende almıştım ama kullanmaya daha yeni başlıycam. bu arada illa ağdadan sonramı kullanmak gerekiyor,jiletle alınan bölgelere uygulanamazmı? :uhm:

kesinlikle katılıyorum hangi ürününü kullandıysam yüzüme zarar verdi keza arkadaşlarımda da aynı sorunlar oldu,işe yarayan ürünleride bir süre sonra bırakınca eskisinden daha kötü hale geliyo

kesinlikle katılıyorum hangi ürününü kullandıysam yüzüme zarar verdi keza arkadaşlarımda da aynı sorunlar oldu,işe yarayan ürünleride bir süre sonra bırakınca eskisinden daha kötü hale geliyo

Size katılmıyorum arkadaşlar. Ben uzun bir süredir avon kullanıcısıyım cilt bakımı ve makyaj ürünlerini kullanıyorum ve çok ta memnunum. Çevremde kullanan arkadaşlarda var ve onlarda memnunlar. Yanlış ürün kullandıysanız sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu hangi marka olursa olsun böyledir.

ben de avon temsilcisi ve kullanıcısıyım tüy azaltıcı losyon düzenli kullanılırsa işe yarıyor arkadaşlar fakat tüy dökücü kremi de var o pek iyi değil tam temizlemiyor diğer tüm ürünlerinden memnunum

Konu "Avon tüy azaltıcı kullananların paylaşımları" hakkında arkadaşlar sizlerden ricam bu konunun dışında mesajlar yazmamanızdır.Ürünün kullanımı hakkında paylaşım yapınız.

arkadaşlar bu ürünü ağda yaptıktan sonra kullanacaksınız bunu unutmayın jiletle olmaz zaten sonuç alamazsınız

Arkadaşlar ben yüzümdeki tüyleri aldıktan sonra AVON solutions Completely Clean markalı bir tonik kullandım..cildim sirden sonra alerji olmasın ve ferahlasın diye..ve şuan yeni yeni çıkan tüylerimin inceldiğini daha seyrek çıktığını farkettim..sizce bu tesadüf mü yoksa bu tonik mi inceltti..
bunun için başlık açmıştım..aslında benimki farklı bi konu..yani bu tonik tüy azaltmak için üretilmemiş.temizlemek için üretilmiş.ama ben böyle bir etki yaptığını farkettim..

kızlar bende avonun bu tüy azaltmaya yardımcı losyonunu almayı düşünüyorum da kullananlar faydasını görenler varsa daha çok yorumlarınızı bekliyoruzz fikir verirseniz memnun olurum daha önce bioder kullandım faydasını gördüm ama pahalı geliyor artık alamıyorum avonu deniycem yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler:1hug:

bende var tüy azaltıcı losyon.annem almıştı ben inanmamıştım azaltır diye o yüzden sadece nemlendirme amacıyla kullandım hep.nemlendirmesi süperrrrrr...ipek gibi yapıyo.madem memnun kalan arkadaşlar var düzenli kullanayım bari bundan sonra....bide lütfen memnun kalmayan arkadaşlar ''kesinlikle kullanmayın,etmeyin'' gibi şeyler yazmayın.herkesin cildi farklı.eğer bi üründen zarar görmüş birileri varsa önce kolunda bacağında dener insanlar.baktı zarar verdi bırakır.siz böyle yazınca almaktan vazgeçiriyosunuz.belki size iyi gelmeyen bişey başkasına iyi gelicek.lütfen insanların kararlarını etkilemeden yorum yapalım...

merhaba arkadaslar ben suudi arbistanda yasiyorum burada avona ulasabilecegim bir adres varmidir acaba temsillci olan arkadaslar yardimci olursa sevinirim bende burdan temsilci olmak istiyorum

merhabalar yorumlara bakılırsa avon tüy azaltıcı losyonun faydasını görenler ve göremeyenler eşit gibi sanırım:) bende yaklaşık 20 gün önce kollarımda kullanmaya başladım,bakalım sonuç ne olacak.tüyleri azaltırmı şüphelerim devam ediyor ama kollarımı çok güzel nemlendiriyor, dirseklerim inanılmaz yumuşacık oldu inşallah tüylerdede azalma olur.sonuçları gürdükçe sizlerle paylaşağım..

X