Avon Tüy Azaltıcı Losyon Kullanan Var mi ??

peki tüyleri aldıktan sonra belli bir süre mi uygulamak gerekiyor bu losyonu yoksa tüyler tekrar çıkana kadar mı? bu konu hakkında birşeyler yazarsanız sevinirim..işe yararsa alabilirim ben de

peki tüyleri aldıktan sonra belli bir süre mi uygulamak gerekiyor bu losyonu yoksa tüyler tekrar çıkana kadar mı? bu konu hakkında birşeyler yazarsanız sevinirim..işe yararsa alabilirim ben de

Canım hergün sürmen gerekiyo bildiğim kadarıyla çünkü ben bioder kullandım zamanında düzenli olarak hergün sürüyosun ve ağda yapman gerekiyo yada makinayla alcaksın kökten alınması kazım tüylerin ben bioder kullandım faydasını gördüm şimdi avon almayı düşünüyorum bende

ürünün kullanım şeklini avona özellikle mail atarak sordum temsilci arkadaşımla,jiletle yada yüzeyden alan herhangi bir yöntemle alındıktan sonra günde 1 defa kullanmanın uygun olcağı cevabı yazılmıştı ve sürekli kullanılacak.Ama ben daha etkili sonuç alabilmek için epilasyon makinesiyle aldım tüyleri:) umarım etkili olur..

Allah Allah sadece 1 defa mı kullanılacak ee sadece ağda sonrası bir kez demek yeterli olur mu ki alırsam ben çıkana kadar sürerim heralde..karınca yumurtası yağı kullandım 4 ay bi sonuç alamadım bu işe yarar inşallah

yanlış anlaşılma olmasın sadece bir defa değil "tüyler alındıktan sonra günde bir defa hergün devam edilecek" aman yanlış bir şeye sebep olmayayım :)

ben de temsilciyim ve uzun zamandır almayı düşünüyordum.tereddütlerim vardı,ama memnun kalanları okuduktan sonra alayım bari bende...
bu arada göğüs sıkılaştırıcı gerçekten işe yarıyor.arkadaşım büyütüyormuş diye aldı ve biraz bana da verdi,ve sonuç:zaten küçük olan göğüslerim daha da sıkı ve küçük kaldı.......

işinize karışmak gibi olmasın ama arkadaşlar avonun hiçbir ürününü tavsiye etmiorum ben çok ürününü kullandım ama büyük hataymış yüzüme kullandığım bütün ürünleri sivilce yaptı geçirene kadar canım çıktı... bronzlaştırıcısını aldım leke yaptı aman haaa sakın arkadaşlar size tavsiyem kullanmayın...

şöyle bir şey olmuş olabilirmi regl dönemlerinde vücut fazla yağ salgıladığı için sivilceler çıkıyo ya yüzde ve sen bu döneminden önce kullanıp o döneme denk gelmesiyle o ürünlerden dolayı olduğunu sanmış olabilirmisin ben nedense avondan memnunum ya gerçi yüz için olan hiçbir ürününü kullanmadım daha nedense bendede yüzüme bir şey sürmek gibi korku var ama herkes ilerde kırışıklıklar olmaması için şimdiden yüzüme bakım yapmaya başlamam gerektiğini sölüyolar daha 23 yaşındayım ve bu tüy azaltıcı losyonuda bu ay almayı düşünüyorum kıllardan kurtulmak için yüzde bir bile ümit olsa onun peşinden koşarım o kadar dertliyim yani avonunda genel olarak kullandığım ürünlerinden ben çok memnun kaldım color trend serisi hariç color trend biraz adi ondan hiç almıyorum ama diğerleri güzel :kahve:

ben kullandım hatta almanyaya kuzenlerıme gonderdım ama hıcbır fayda gormedım bence bosuna almayın

bende yaklaşık 2 aydır kullanıyorum tüy azaltıcı losyonu gelişmeleri yazacağımı söylemiştim ama malasef bi gelişme yok şimdilik..kullanmaya devam ediyorum en azından 1 kutu bitene kadar.

kizlar tügleriniizi aldiktan hemen sonra uygularsaniz etki edermis yerimseniben

canım bir ara kullanmıştım fena değil ama ben şimdi karınca yumurtası yağını kullanan varmı diye merak ediyorum yazarlarsa sevinirim

avonun hçbişiyi güzel değil maskarasını aldım berbat çıktı..bi parfümü güzel...
inşalah bu işe yarıyodur..

ben karınca yumurtası yağını aldım kullandım çok menun kaldım tavsiye edebilirim aman sahte ürünlere dikkat edin

ben 1 senedır kullanıyorum az bı az azalma var eet yalnız urunu kullanmadıgınız zamanlarda aynı etkısını göstermıyor tuylenme tekrar baslıyorr pek memnun kalmadım

bende aldım bu ürünü ama düzenli kullanmadım ama genede devede kulak gibi fark oldu sanki ya da bana öyle geliyor zaten nemlendirici gibi kullanıyorum olmasada olur yani

Ben de yıllar önce kullandım ama hiçbi fark olmadı.
Zaten katalogda tüy azaltıcı yazıo,ama şişenin arkasındaki açıklamada tüylerin görünümünü azaltır yazıo.
Arada fark var bence bu 2 cümlenin.
Çelişkili bi ürün:KK68:

ben de avon temsilcisiyim ve avonun tüm ürünlerini kullandım bugüne kadar.tüy azaltıcı kremi de çok işe yaradı.resmen belirli bölgelerde hiç çıkmıyor artık.herkese şiddetle tavsiye ediyorum.sorularınız olursa cevaplayabilirim.sevgiler

merhaba,
halen siteye üyesiniz belki avon a da devam ediyorsunuzdur diye sormak istedim.bahsettiğiniz ürünü bulamadım avonda.kaldırıldı mı bi bilginiz var mı acaba? ve gerçekten işe yaradı mı? avon da bulamayınca oriflame e baktım onların kataloğunda var.işe yarıyorsa edineyim.bi fikir almak istedim.şimdiden teşekkürler... :KK61: :KK61:

Bence bu mucize. En iyisi lazer yöntemi kızlar. Benim aklım pek yatmıyor bu işe.
Be de temsilciyim ama almam şahsen :/

X