AVON ürünleri kendi OBJEKTİFİMİZDEN resimli anlatım

beğenmediğin color trend pudrayı panoramadaki indirim bölümündenmi aldın cnm merak ettim çünkü oradaki eski seri biraz koyu ve pembe alt tonlu katologtaki ise yeni ürün biraz daha açık ve bej alt tonlu yenisi daha güzel ama yinede çok açık bir renk deyil tabii doğal bir renk veriyor..

Bu arada aldığım calming effect fondöteni, ideal shade pudrayı bi de hacim veren maskarayı kullandım arkadaşlar. Fondöten için çok yağlı çok parlak diye yorumlar okumuştum alakası yok ben üzerine pudra da kullandım gayet güzel oldu fondöten ben beğendim pudra da gayet iyi tenimle de uydu rengi. Maskara çok hacim vermiyo yani daha dorusu benim kirpiklerim bu açıdan çok kötü nerdeyse hiç kirpiğim yok muhtemelen benim kirpiğime vermemiş olabilir Bu arada maskarayı ablamda denedi o beğendiğini ve kirpiklerini rahat kaldırabildiğini söledi.

3bruli bende tam senin resimi yüklemiştim :)

Son düzenleme:

calming efes fondotenden bende müşterime aldım evet haklısın eskisi gibi deyil formülü değişmiş yıllar önceki formülünü pek beğenmemiştim bayağa bir yağlıydı yenisini bende beğendim maskara için ise kessinlikle sook maskarayı öneririm süper bir şey

Son düzenleme:

bendede var o pudradan geçen aylarda almıştım aynen bende yanaklar ve burun üstüne sürüyorum bu şekilde daha güzel oluyor yalnız anew in pudrasını aldıktan sonra onu bir köşeye attım anewinki çok güzel pudradan öte birşey sanki...

Ya onu ben de kullanmayı düşündüm ama emin olamadım. Sen biliyo musun canım kullanıp kullanamıcamı? 21 yaşımdayım ben kullanabilir miyim acaba anew serisinde makyaj malzemesi, varsa bilenler bir el atsınlar bu konuya

Kiera saat

True colour dörtlü farlardan
Denim eyes
purple hazes
fres cut greens

True colour dörtlü farlardan
pink sands
ıcy lagoon ( yeni çıkacak far)

Emerld glow ışıltılı kalem
color trend fondoten
Anew 35+
Barbie sprey

Ideal shade crem to poweder pata krem
natural beige ve medium beige

Canım ben medium beige siparişi aldım bi arkadaşım istedi. Oldukça esmer tenli bi kız acaba medium beige rengi ona uygun olur mu? Bu malzemeler ışıktan daha açık renkte görünebiliyolar da ondan soruyorum. Teni oldukça koyu canım, ne diyosun olur mu ?

Corsage çanta

Sımply because for her edt
bali billss edt
Tüm saçalr için orta kuvvetli şekillendirici sprey
Saçları ısı etkilerinden korumaya yardımcı şekillendirici(panoramadan )

Pırıltılı toz farlardan
Dune ve Silver

24K gold lip gloss(Rupy Lustre)

Uploaded with ImageShack.us

Güneş kremlerinin hediyesi

Panaromadaki Triana çanta

Panaromadaki psküllü çanta

Ivala küpe (bayıldım)

benim alan arkadaşımda baya esmer canım eğer cilt tonları aynıysa ki tahmince aynı olur gibime geliyor

anladım cnm bilgilendirdiğin için teşekkür ederim gönül rahatlığı ile alabilirim o zaman..

Cnım katalogda super shock maskaradan bir pembe desenli var bi de dümdüz siyah var aradaki fark nedir hangisi daha iyi biliyo msn?

Bu tarakların ikisinden ben de aldım plastikleri iğrenç kokuyor acayip böyle petrol gibi kanser manser olmayız inşallah.

hiç güleceyim yoktuben 10 yıldır bu tarakları kullanıyorum kanser olmadım sende olmassın merak etme:128:

Ama plastikleri çok iğrenç kokuyor. 3 ay oldu alalı hala koku gitmedi ne kullanmışlarsa.

canım vallahi yıllardır kullanıorum şu an da elimde tarak hiçbir koku farketmedm şimdiye kadar tekrar tekrar kokluorum hiçte iğrenç bir koku yok şaşırdım cnm gerçekten bu arada yanlış anlama yalan söylüosun demiorum belki senin alerjin falan vardır hafifte koksa burnuna ağır geliyordur koku

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…