Avon ve Oriflame ürünleri hakkında kullanıcı tecrübeleri

kızlar peki oriflame'ın göz kremleri nasıl:uhm:
henüz kırışıklığım yok ama yaş 26 ağır ağır başlıyım diyorumyerimseniben
önerdiğiniz bi ürünü var mı yaniCADIARZU

Sevgili üyelerimiz;

Forum içinde paylaşım yaparken baz alınan nokta deneyim ve buna bağlı olarak ''ben kullandım memnun kaldım yada beğenmedim'' gibi fikirlerin alışverişidir..

Son mesajlarda ''kozmetik(oriflame,avon vs.vs) satıyorum ilgilenelere yardımcı olabilirim yada danışmanlık,dispirötörlük,katolog tanıtımları,indirimler ve benzeri bilgilerin paylaşıldığını gördük..

Sitemiz üzerinden reklam,satış,alt gurup oluşturma için üye toplamak,bunun için özel mesajlarına yönlendirme yapmak ya da forum içinde açıkça davet etmek yasaktır !

Bu sınırlar içerisinde paylaşım yapmanızı tavsiye eder,kuralların dışına çıkıldığı taktirde işlem yapılacağını duyurmak isteriz..

Kadınlar Kulübü

slm arkadaşlar konumuzun tekrar açılmasına sevindim. her markanın tüm ürünleri iyi değil.. ama her ürünüde kötü değil.. burda birbirimize yapacağımız önerilerden olumlu etkileneceğimizi umuyorum...

bu arada daha önce çok kez yazılmış olan bir durum var.. şu ürünü kullandım bittiğinde hiç faydasını görmedim.. arkadaşlar kozmetik ürünler ne yazıkki tedavi eden ürünler değil..dolayısıyla bir değişiklik olmaz.. bu ürünleri sürekli kullanmak durumundayız. yani cildimizi sürekli temizlemek ve nemlendirmek..

yeni aldığınız ürünler var mı ? memnun kaldınız mı? hadi kaldığımız yerden devam edelim..

ben avonun göz kalemlerini ve top allığını çok beğeniyorum rimelide idare eder , parfümlerine gelince 50 ml olanları gerçekten çok küçük bu yüzden 75 ml olanlarını alın bence :KK66:

top allığından bende çok memnun kaldım.. temiz cildime sadece allık sürüyorum öyle hoş oluyoki.. hatta görenler fondötende sürdüm sanıyo ama yanılıyorlar..ren tonu ve sürülüşü çok güzel.. alalı yıllar oldu.. üniversitede ögrenciyken..5 yıl oldu heralde , kullanma tarihi geçmiştir ama bir türlü bitmiyor.. göz kalemi kullanmadım.. göz kalemim flormar ve tek kelimeyle harika.. a.s

avon temsilcisiydim önceden
ürünlerini kullanıyordum
etrafımdaki kişilerden çok fazla memnuniyetsizlik
görünce ve ürünleri beğenmedikçe
bıraktım avonu beğenmiyorum artık

ben avonun clear skin ürünlerini merak ediyorum işe yarıo mu kullanna var mı ?

evet ben kullanıyoruma.s ama ilk kullanmaya başladığımda sivilcelenme yaptı,zamanla ve kullanmaya devam ettikçe geçti...sabah ve akşam düzenli olarak kullanıyorum,memnunum yerimseniben

kizlar ben oriflamenin temizleme jeli ve tonigini birde nemlendirici kremini almak istiyorum
kullanan var mi.sizce nasil gercekten ise yariyormu.tecrubesi olanlar paylasirsa sevinirim tsk

kizlar ben oriflamenin temizleme jeli ve tonigini birde nemlendirici kremini almak istiyorum
kullanan var mi.sizce nasil gercekten ise yariyormu.tecrubesi olanlar paylasirsa sevinirim tsk

ben cildim kuru olduğu için milk
&honey 2 si 1 arada temizleyici ve toniğini kullanıyorum çok memnunum cildine uygun olanı seçersen memnun kalırsın

kızlar size bişey danışmam gwerekiyo ama acil cevap bekliyorum sizlerden..AVONUN SOLUTİONS DİYE Bİ KREMİ VAR.kırışıklık ve çizgilerle mücadele eder diye yazıyo anneme almayı düşünüyoruzda aranızda kullanan var mı görüşlerinizi bekliyoruz iyi veya kötü fiyatı 35 ten 9 a düşmüş lütfen yardım edinnnnnnnnnnnnnnn.......

kızlar size bişey danışmam gwerekiyo ama acil cevap bekliyorum sizlerden..AVONUN SOLUTİONS DİYE Bİ KREMİ VAR.kırışıklık ve çizgilerle mücadele eder diye yazıyo anneme almayı düşünüyoruzda aranızda kullanan var mı görüşlerinizi bekliyoruz iyi veya kötü fiyatı 35 ten 9 a düşmüş lütfen yardım edinnnnnnnnnnnnnnn.......

lipozomlu kremiyse süper,tavsiye ederim yerimseniben

X