Avukat arkadaşlar acil yardım

De ki git kime atarsan at senin aklından zorun mu var mahkemeye verdiğim an montaj mi değil mi belli olur senin donuna kadar tazminat alırım korkma korkarsan eğer üstüne gelir fotolar eskimiş zaten sen şu an kapalısın bir hata oldu sevgiliydik cahillik attım bu kadar açıklaması kaldı ki adam Shop yaptı gönderdi ben çıplak atmadım diyorsun kendinden eminsin çevrene de dersin ben kendimden eminim fotoları bana atın mahkemeye vereceğim diye mahkemede bırak fotonun Shop olmasını o Shopun yapıldığı yaklaşık zamana kadar bulurlar eğer iyi bir avukata peşini tutarsan bu işin alırsın manevi tazminatini çatır çatır yersin hadi türkiye de adalet geç işliyor yabancı ülkeler insan hakları konusunda daha katı adamdaki cesarete bak ruh hastası
Çok teşekkür ederim çıplak fotolarda yüz yok ve bu şerefsiz yıllarca saklamış takıntılı şerefsizin teki diğer fotoları ben attım. Şuanda bile benden müstehcen resimler istiyor

Çok teşekkür ederim çıplak fotolarda yüz yok ve bu şerefsiz yıllarca saklamış takıntılı şerefsizin teki diğer fotoları ben attım. Şuanda bile benden müstehcen resimler istiyor
sakın gönderme tehditlere inanma bak bu ikinci konun ve inan seni çok telaşlı korkmuş görüyorum ama şunu bil deli deliyi görünce sopasını saklar o tehdit ediyorsa sende et takmıyor mu sende takma bırak ne yaparsa yapsın

Yazdiginiz konular aileme binlerce kez tesekkur etmeme sebep oluyor. Siz ailenizden korkmasaniz;bu santajlara boyun egmeyeceksiniz ve arkanizdan birinin oldugunu bileceksiniz. Durum uzucu, panik haldesiniz ama sakin gardinizi dusurmeyin. Abim avukat ve sizinkine benzer bir dava almasini istediler;reddetti. Genelde boylese seyleri soylemez ama bunu soyledi, ben de size soyleyeyim de iciniz rahat etsin.

Siz 11 yil once kac yasindaydiniz?Egeer yasiniz kucukse o tarihte, adam resit olmayanlarla cinsel icerikli konsutugu icin ceza alabilir. Size bahsettigim konuda;Turkiye den bir adam avrupa da yasayan turk ailenin kucuk kizlari ile bilgisayarda konusuyor, ekran karisinda soyunduruyor vs. Anne yakaliyor durumu, Interpol araciligi ile, Istanbul'da yakalandi adam, hem de iki cocuk babasi bir adam!

Santaj ve tehtite giriyor yaptigi, bir de siz kucukseniz konustugunda durum onun icin daha da kotu. Hic korkmayin, savciliga verecegim size deyin.

38 yaşına gelmiş adam nelerle uğraşıyor. Siz 10 yıl önce kötü mü ayrılmıştınız ki? Neden böyle kötülük yapar insanlar anlamıyorum.

Arkadaşlar geçen gün başka bir kullanıcı hesabından bir konu paylaşmıştım yalnız ikinci üyelik olduğu için hesabım kapandı tekrar paylaşmak istiyorum şuanda 28 yaşındayım 11 sene önce internetten biriyle tanıştım kendisi başka bir ülkede yaşıyor ama Türk o zamanlar hata yapıp kendisine fotoğraflar attım hafif dekolteli normalde kapalı biriyim bu geçen süre zarfında bana ara ara ulaşmaya çalıştı bu arada 38 yaşında kendisi geçen gün internetten aratmış ismimi soyismimi çalıştığım kurumu öğrenmiş dahili numaramı aradı taa yurtdışından sesimi duyup kapattı geçen günlerdede Twitter'dan yazmış elimde fotoğrafların var seni rezil ederim kurumuna ailene gönderirim falan yazmış hatta çıplak resimler var onlarında sen olduğunu yazarım demiş çok kötüydüm hâlâ çok kötüyüm yıllardır peşimi bırakmıyor ve üstelik bende çıplak resimler karşılığında beni tehdit ediyor bu şekilde. Bende seni savcılığa veririm diyorum ver diyor korkmuyor başka ülkede olduğundan sanırım Ne olur bana yardım edin ne yapılabilir insanca konuştum anlamıyor evlimisin diyorum boşandım diyor yalan söyledim nişanlıyım evleniyorum diye ama nafile. Çalıştığım yerinde biliyor peşimi bırakmıyor Allah rızası için yardım edin ailem falan duysa kurumum falan görse çok kötü olurum. Bunun cezasının hapis falan olduğunu duydum araştırdım hukukta ağır cezaları var ama bilemiyorum kestiremiyorum korkuyorum yardım edin
Siz evlenmiyor mudunz?? Nisanliniza ne oldu?

X