Avukatın tazminat payı

Purpplee

Dünya kaç günlük deyip sarılmalı bugüne..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2017
12.845
15.019
Merhabalar, çekişmeli boşanma davam bugün sonuçlandı.Ex e 60 bin tazminat kararı verildi.Bu miktarın ne kadarını avukata vereceğim acaba bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.
Avukat ile bu konuyu hiç konuşmadık

Merhabalar, çekişmeli boşanma davam bugün sonuçlandı.Ex e 60 bin tazminat kararı verildi.Bu miktarın ne kadarını avukata vereceğim acaba bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.
Avukat ile bu konuyu hiç konuşmadık
Merhaba dava icin anlasilan rakamın dısında tazminat icin bedeli konusulmadi ise bir ücret verilmiyor.

Avukatiniz bu karara icraya koyduğunda ilk 40 bin TL için yüzde 15 kalan 20 bin TL için yüzde 13 vekalet ücretine hak kazanacaktır.

Avukatiniz bu karara icraya koyduğunda ilk 40 bin TL için yüzde 15 kalan 20 bin TL için yüzde 13 vekalet ücretine hak kazanacaktır.
Himm miktarını merak etmiştim ben de teşekkürler.Olsun çok emeği var, hakkıdır

Merhaba, sevindim karar çıkmasına.

Ben avukatımla %10 anlamıştım en başında.
Karşı taraf istememesine rağmen, toplam kça ay sürdü mahkemeniz? İstinafa gönderme gibi bir düşüncesi varmı acaba? Bunca zaman uğraşıldığı yetmiyor gibi, birde istinafa götürüyorlarmış 😔😔

Merhaba, sevindim karar çıkmasına.

Ben avukatımla %10 anlamıştım en başında.
Karşı taraf istememesine rağmen, toplam kça ay sürdü mahkemeniz? İstinafa gönderme gibi bir düşüncesi varmı acaba? Bunca zaman uğraşıldığı yetmiyor gibi, birde istinafa götürüyorlarmış 😔😔
Darısı bir an önce size..
Tam olarak 1.5 yıl +1 gün sürmüş oldu 😊
İstinafa taşır da neyi taşır bilmiyorum.Bosanma, tazminat,hatta düşük olmasına rağmen belki nafakaya itiraz eder.Tazminata mutlaka itiraz edecektir o kesin.
Biz avukatla sadece boşanma davası ücretini konuşmuştuk onu da çoktan ödedim.Pek tazminat beklemiyordu 10-15 anca demişti belki ondan gerek görmedi konuşmaya.

Amin, Amin, Amin

Tanıkları yüzünden uzadı dava. Hayırlısı olsun diyim.

Sizin adınıza gerçekten çok mutlu oldum. Karar çıktığını duyduğumda üzerimden byl bir yük kalkacak Allah'ın izniyle

X