Avusturya Paylasim Alani(Tanisma)

vall a canim iyilik izin icin gün sayiyoruz ailecek sen nasilsin nerde oturuyosun tam olarak

Allah bagislasin

benim de iki tane oglusum var canim
ben 15 yasinda geldim evlenerek 23 yasindayim ama türkiyede yas 1 yil büyük oluyoya dogum günün gelmeden o yasina ggirmis oluyosun o yüzden memleketteki hesapla 16 ysasinda evlenmisim ama burda 15 diyolar
8 yillik evlliyim 30 yasima girdigimde dönmek istiyoruz temelli magaza acmak aklimda

benim bütü n cevrem akrabalar ailem falan memlekette cok zor oluyo burda yasamak bunalim halindeyim hep annemler aklima gelir devamli en iyisi dönmek

Bende 16 yasima yeni girmistim tr hesabina göre geldigimde.11 seneyi devirdim......
Eger gercekten basarabilirseniz ne mutlu size.Ama burada herkesin amaci kesin dönüs yapmak.Fakat basarabilen az:KK43::KK43:
Insallah sen basarabilenlerden olursun canim.

evet canim herkes temelli dönmek icin gelmis simdi emekliler yurt disinda insallah gideriz temelli esim istiyo o yönden sansliyim magaza acmayi düsünüyoruz memlekette hayirlisi

evet canim hayirlisi demekle olmuyo kaderde varsa oluyo
usakliyim canim ben burda hep akhisar kayseri kirsehir tek ben usakliyim millet genelde akraba cok yalnizim

selam kizlar nerdesin baya bosladik forumu hadi artik toplanalim yeter dimi bu kadar pause ay kizlar bir bulusma yapamadik gitti gelincigim siber hadi bulusalim artik 7 ayda ben izine gidiyorum ilk defa arabayla bakalim nasil gecicek

selam kizlar :)
uzun zamandir bende yoktum ama buraya ugramiyordum forumdaydim yoksa hep
ne var ne yok napiyosunuz ?

opuyorumnanaktanslm kzlar nasıl gidiyor orda hayat
ben okul için geçiş düşündüm ama zor dil problemim var benimde
iş için olur mu yapabilir miyim?
branşım: okulöncesi?
ne diyorsunuz fikirlerinize ihtiyacım var

bende forumdayim ama epeydir buraya girmiyorum,almanca kursuna gidiyorum iki bucuk ay oldu...a2 icin calisiyorum...A2 yi alincada kurs fertig...3 bucuk ay var...burufungada 2 bucuk ay var ins....scharfe....ich weieses nicht....ich will scharfen....

merhaba hanimlar nasilsiniz ? bende avusturyada yasiyorum : ) bir selam vereyim dedim... hoffe alles gut soweit ?

merhaba kizlar uzun zamandir giremedim buraya izin bitti izine gitmeden is bulup calistim ama iki cocukla firmalara ayak uyduramayacagimi anladim.O yüzden kendi isimi yapmaya karar verdim hayirlisiyla.Türkiyeden bone,esarp.wandsticker,corap,cocuk atlet-kilot,taki-toka getirip saticam hatta denemek amacli getirdim elimde kalmadi nerdeyse.en güzeli bu diye düsündüm hem ben bi isle ugrasiyorum hemde cevremdeki insanlar cok hesapli alisveris yapiyo.zatenn benimde hosuma gitmiyordu bazi esyalarin cok pahali olmasi memleketten uygun fiyata satinca hem ben hemde cevremdekiler icin cok iyi oldu..evde satisin yani sira viyanaya pazara yayilmayi düsünüyorum tabi cocuklarin okul saatini ayarlamak kaydiyla..simdilik böyle kizlar gelismeler cok iyi iki yildir aklimdaydi bu isi yapmak ama cocuklarin büyümesini bekledim.bir aya kalmadan memleketten mal getircem kargoyla bakalim insallah yapabilirim..:18:

X