Awox erken gebelik testi

Canım yapmakla kalmayıp illaki varsa kanda çıkar dedim iki gün önce kan verdim 0,46 çıktı şimdide eczaneden days doctor diye erken gebelik aldım yine bişey yok adetime de 4 yada 5 gün var
5 gün var 2 günde 2 katlar inşallah

Canım yapmakla kalmayıp illaki varsa kanda çıkar dedim iki gün önce kan verdim 0,46 çıktı şimdide eczaneden days doctor diye erken gebelik aldım yine bişey yok adetime de 4 yada 5 gün var
Benim adetim oldu vallaha ama bu sefer bir acayip oldu adetim bitmek üzere nerdeyse hergün kasıklarıma giren ağrının hatti hesabı yok.

Üşütmüş olabilir sin kadın doğuma muaneye git kist falan varmi baktır kuzum ağrı sebebi ondan da olabiliyor derler
Ben sürekli doktor kontrolüne gidiyorum canım zaten senin gibi benimde olmadı 5 ay oldu düşük yapalı

İnşallah güzel haberleri alırız. Ben ilk kürtajdan 5 ay sonra hamile kalmıştım
Maalesef ben de çok ümitleniyorum ama olmuyor. Nasipte şimdi yokmuş demekki.
Ama senin olma ihtimali var inşallah o değer yükselir

Maalesef ben de çok ümitleniyorum ama olmuyor. Nasipte şimdi yokmuş demekki.
Ama senin olma ihtimali var inşallah o değer yükselir
Canım nasılsın yaptın mı test varmi gelişme?. 3 gün gecikmedeyim test negatif çıktı adet olacak gibi ağrım var kaç gündür olamadım Bi türlü stresten geciktim galiba

Canım nasılsın yaptın mı test varmi gelişme?. 3 gün gecikmedeyim test negatif çıktı adet olacak gibi ağrım var kaç gündür olamadım Bi türlü stresten geciktim galiba
Yok canım ben adet oldum 3 gün öncede doktora gittim doktor da şaşırdı doktor benden çok ümitliydi sağlam olan yumurtalığın çatlamıştı neden olmadı diye. Ama nasip işte bu sefer de olmadı tekrar femare , folik asit aspirine devam

Bende hala olmadım adet şimdi test yapacam bakalım. Kaç gündür adet ağrım var olamadım adet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…