Selülit awt (akustik dalga terapisi)

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

-masal-

A$Ķ
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2013
1.789
371
merhaba kızlar ailemde ve çevremde selülitleri bariz azalmış, basen ve göbek yağları inanılmaz gitmiş yerine taş gibi sert vücutlu o kadar kişi yaptırdıki, biri 15 kilo diğeri 7 kilo, bir diğeride 35 kilo verdi tam anlamıyla bende bir heves basenlerimden ve sezeryan sonrası yumuşamış göbeğime veda etmek için gidip kayıt yaptırdım. bu yöntemi uygulayan ve duyan, çevresinde yaptıranlar varmı aranızda? 2.seansa girdim ben.. toplam 16seans tüm vücut

Merhaba canım. İnşALLAH fayda görürsünüz.Ben bir ara araştırmıştım çok pahallı geldi bana değmez dedim.çünkü ne sistem olursa olsun.dikkat edilmezse yeniden geri geliyor.Siz ne fiyata aldınız.

merhaba kızlar ailemde ve çevremde selülitleri bariz azalmış, basen ve göbek yağları inanılmaz gitmiş yerine taş gibi sert vücutlu o kadar kişi yaptırdıki, biri 15 kilo diğeri 7 kilo, bir diğeride 35 kilo verdi tam anlamıyla bende bir heves basenlerimden ve sezeryan sonrası yumuşamış göbeğime veda etmek için gidip kayıt yaptırdım. bu yöntemi uygulayan ve duyan, çevresinde yaptıranlar varmı aranızda? 2.seansa girdim ben.. toplam 16seans tüm vücut
Merhaba konunun üzerinden uzun yıllar geçmiş ama bende awt yapmayı düşünüyorum sizin dediğiniz cosmoser laserde çok pahalı bir fiyat çıkardılar o yüzden size sormak istedim daha sonra kilo verebildiniz mi yoksa bi değişiklik yokmu

X