Ay! Baylacam

Müge'cim biz seni yorumlarında astığı astık,kestiği kestik tanımıştık..
bir "höddd "dersin adam pısar o da ne var bunda..:nazar:
sen ki adamın gözünü bağlayıp ona buna bakmasını tek lafınla engelleyebilecek müge dğeil misin..
dert ettiğin şeye bak şekerim..

Sen beni kriter olarak alırsan zararlı çıkarsın
Ben çok şey söylerim haklı olduğum konuda
Ama seni bildiğim,yorumlarını okuduğum kadarıyla
Sendende böyle bir hamle beklerdim.
Şaşırttın beni

bunu size açıklayabilmem için benimm hakkımda hakikaten tüm bilgilere sahip olmanız gerekli... böyle biseye imkanımz olmadığı icn böyle bilin siz fark yapmazz
haa bu arada hayal kırıklığına uğrattığım icn üzgünüm :-)

bunu size açıklayabilmem için benimm hakkımda hakikaten tüm bilgilere sahip olmanız gerekli... böyle biseye imkanımz olmadığı icn böyle bilin siz fark yapmazz
haa bu arada hayal kırıklığına uğrattığım icn üzgünüm :-)

Hayır ben sadece cıngar çıkartıp,hakkını söke söke alabilen bir kızın(bu kanaatim sizin yorumlarınızdan sonra oluştu)Bu kadar saçma bir konuda sessizliğe bürünmesine şaşırdım.
Çok astığım astık,kestiğim kestiktin ya o bakımdan.
Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol demiş mevlana
Şimdi sesimizi çıkaralımki
Feminst görünümlü,ezik kadın olmayalım sonra.

Hayır ben sadece cıngar çıkartıp,hakkını söke söke alabilen bir kızın(bu kanaatim sizin yorumlarınızdan sonra oluştu)Bu kadar saçma bir konuda sessizliğe bürünmesine şaşırdım.
Çok astığım astık,kestiğim kestiktin ya o bakımdan.
Ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol demiş mevlana
Şimdi sesimizi çıkaralımki
Feminst görünümlü,ezik kadın olmayalım sonra.

bakın öyle bi konuda yapılacak sey dediğinz gbi erkektir yapar diyp cekilmek deildi anlıyomusunz !!! söylediklerimn arkasındayım hala !!! ama bu konu farklı ters tepki wersem kırılcak anlamıyorunuz iste !!

ne parfummus be bende kullandım o parfumu hıcte tecavuze falan ugramadımm :roflol:
evet cok gusel kokulu bı parfum ama vazgecemıcek kadar degıl yanı kıyasladıgın seye bak bı yanda sevgılın dıger yada parfum bu ıkısı arasında kalmişin çok ilginc gercteknn parfumden vazgecemıyon madem sevgılınden vazgeckaydirigubbakcemile3

fransada ki o 6 sapığı esefle kınıyorum :eek:lmaz:
sevglinizde neleri takip ediyormuş maşallah akannehir
sen biricik keçini kırma bence :nazar:

ne parfummus be bende kullandım o parfumu hıcte tecavuze falan ugramadımm :roflol:
evet cok gusel kokulu bı parfum ama vazgecemıcek kadar degıl yanı kıyasladıgın seye bak bı yanda sevgılın dıger yada parfum bu ıkısı arasında kalmişin çok ilginc gercteknn parfumden vazgecemıyon madem sevgılınden vazgeckaydirigubbakcemile3

sewgilimden mi wazgeçiym delikafadulden komik... bu arada cam kutu icnde dimi ??kafamçokkarıştı

bu konuyu derdim var bölümüne değilde geyik sohbetine açsaydın daha anlamlı olurdu bence. çok büyük derdin varmış aklım karıştı nasıl yardımcı olsak acaba sana kafamçokkarıştı

bu arada söliyim çokk uzun zaman hypnotic poison kullandım ve daha hiç tecavüze yeltenen olmadı çok da severim ayrıca o parfümü:nazar:

bunca kişiye saygısız yanıt veren birine niye hala yorum yazıyoruz ki akannehir
önce; olumsuz şeyler yazana da , güzel şeyler yazana da saygıyı öğren bence küçük hanım :eek:lmaz:

16 yaşındaki bir genç kız.
ama hem Türkçeyi kullanışı, hem yaptığı saygısızca konuşmalar parfümden daha büyük sorunları olduğu hissini uyandırdı bende..
sevgiline mi yoksa sana mı vahlanacğımı şaşırdım :nazar:

Kiz sen dünki topikte sevgilimin kesinlikle baska kadinlara ciplak fotolara bakmasina gelemem....nasil böyle birsey kaldirabiliyorsunuz? ...ben olsam bitirim falan diyen degilmiydin???delikafadulden

Simdi o parfümü alimcaksin dedi diye tamam askim mi diyorsun?fisfisfis

Ehh ne diyim vallaha......Olduda bitti masallah nazarda degmez insallah:nazar:

X