Ay Yüzlüm Gözümün Nuru Bal Oğlum'un Doğum Hikayesi

ne güzel anlatmışınız....
rabbim kuzuuzu size bağişalsın..
eşinizle yavrunulza hep böyle mutlu kalın

canım inan tarifsiz bir duygu bende her doğum hikayesi okurken aynı senin gibi hissederdim ama yaşamak çooookkk daha farklı muhteşem bir şey...umarım karşına hayırlı sevebileceğin biri çıkar ve çocuklarınızla beraber yaşlanırsınız
Allah'ım kimseyi evlat acısı ve yokluğuyla sınamasın...dünyada herşey oluyo insanın parası evi arabası....olmasa benim annemle babamın olmazdı...evlendiklerinde çay kaşıkları bile yokmuş..şimdi 3 tane evleri arabaları var...ama çocuk ççok farklı para giibi ev gibi değil....Allah yavruna ve tüm yavrucaklara sağlıklı hayırlı başarılı güzel bir hayat nasip etsin...

çok enteresan yaa, neden içeri almıyorlar ki? e ben hastaneyi aradım düzgün bey alır dediler. hem neden babası bakım odasına girememiş hiç beğenmedim bu işi ben.

belki başka babaları alıyorlardır ama bebek bakım odasında sadece senin bebeğin yok ki...düşünsene aldıklarıonı hasta bir baba gelmiş bebek bakım odasına aksırıyo öksürüyo yeni doğmuş bebişler zaten savunmasız hemen hasta olmazlar mı? bence güzel bir uygulama zaten seni odana aldıktan hemen sonra getiriyorlar bebeğini....
AMİNNNNNN....
ayy hiç sorma bir yandan suyum geliyo bir yandan eşimi ikna ediyorum
çok etkilendim canım bol bol şükret allah banada nasip etsin
amin isteyen herkese en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin Rabbim...
ne güzel anlatmışınız....
rabbim kuzuuzu size bağişalsın..
eşinizle yavrunulza hep böyle mutlu kalın

teşekkürler canım

evet doğru haklısın bunu düşünmemiştim hiç. benim derdim bebeklerin karışması da

sağlıcakla büyütürsün bebeğini inşallah yazının başından sonuna kadar ağladım bilesin niçin bilmiyorum. Hormonlar galiba bende hamileyimm arkadaşım.

evet doğru haklısın bunu düşünmemiştim hiç. benim derdim bebeklerin karışması da

canım bende ondan çok korkmuştum zaten bebeğin koluna hemencecik bileklik takıyorlar ve karışası mümkün değil her anne yavrusunu tanıır
sağlıcakla büyütürsün bebeğini inşallah yazının başından sonuna kadar ağladım bilesin niçin bilmiyorum. Hormonlar galiba bende hamileyimm arkadaşım.

Amin canım...bende çokağlardım hala da ağlıyorum o muhteşem anı hatırlayınca veya başkasınınkini okuyunca..Rabbim kolay doğumlar nasip ettsin

canim cok keyifli bir yaziydi.hele hamile oldugunu ogrendigin kisim.cok komikti gercekten.rabbim ayirmasin bebisinden.bu guzel duyguyu banada yasatsin ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…