Trend Ayakkabı Modelleri ayağıma uygun ayakkabı bulamıyorum:((

Bot Modelleri, Çizme Modelleri, Topuklu Ayakkabı Modelleri, Babet Modelleri

oykumruyam

Öyküm abla olduuu:)
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
3.016
36
35 numara ayakkabı bulamıyorum en küçük kadın ayakkabıları 36 dan başlıyor:KK43:
kışlık ve spor ayakkabılarda 36 oluyor ama yazlık ayakkabı ve terlikleri 35 almak zorundayım
her ayakkabı bakmaya çıkışımda moralim bozulup ağlıyorum:KK43:
35 numara ayağı olanları kadın yerine koymuyorlar herhalde:KK43:(

aynı dert ve eminim bu durumda olan bir sürü bayan var ama hala 35 numara ayakkabı yapalım diyen bi marka yok. her yaz aynı sorunu yaşıyorum ve ayağıma göre bi yazlık ayakkabı bulamadan yaz bitiyo.. yaşasın kış bol bol çizme alıp yazın acısını çıkarıyorum. yazın ayakkabı almak eziyet gibi

evet bende sizdenim geçen yine çok hoşuma giden yazlık açık bir ayakkabı aldım 36 numara almak zorunda kaldım bakınca tam gibi dursada yürüdükçe ayaklarım öne doğru kaydığından arkasında bayağı bir boşluk oluştu :KK43: verdiğim parayamı üzülüyüm ?yoksa dolaptaki bu üçüncü 36 olan yazlık giyemediğim ayakkabıyamı?

işin ilginci 40 yılda bir bulup da aldığım 35 numara iki tane ayakkabımı da hiç giyemedim neden mi sıkıyorlar ayağımı:KK43:
35,5 galiba benim ayak numaram

işin ilginci 40 yılda bir bulup da aldığım 35 numara iki tane ayakkabımı da hiç giyemedim neden mi sıkıyorlar ayağımı:KK43:
35,5 galiba benim ayak numaram
canım ozman senin yapacağın şey eğer alacağın ayakkabı sandalet değilse yarım numara ayakkabıyı küçültmek yani sanırım altına astar koyuyorlar bende bazen yaptırıyorum ozman tam geliyor

benimde ayagımın biri ameliyatlı hiç bi ayakkabı rahat olmuyo çok sorun çekiyorum heme ngiydigim ayakkabı su toplatıyo ayagımı gezmedigim magaza kalmıyo:KK43:

canım 35 numara terlik var, ben her yerde rahatlıkla bulabiliyorum, ama ayakkabı belirli mağazalarda oluyor.
Bizim bir mağazamız var orada hep bulabiliyoruz annem için, ben ayakkabıda 36 giyerim, geçenlerde mağazada denediğim ve beğendiğim ayakkabıların bir çoğu 35'ti :))

aynı dertten muzdarıbım
kıslıklar bır sekılde halledılıyor ama yazlıklar cok zorluyor
ayakkabı dunyasının cocuk reyonunda bazen hos modeller oluyor gozume carpan
topuklu hıc gıyemedıgım ıcın onlarla ıdare edıyorum genelde

canım 35 numara terlik var, ben her yerde rahatlıkla bulabiliyorum, ama ayakkabı belirli mağazalarda oluyor.
Bizim bir mağazamız var orada hep bulabiliyoruz annem için, ben ayakkabıda 36 giyerim, geçenlerde mağazada denediğim ve beğendiğim ayakkabıların bir çoğu 35'ti :))

neresiymi bu mağaza cimcime?

deichmann mağazası varsa yaşadığınız yerde bi çok bayan babet modelinin aynısı çocuk reyonunda da oluyo ben bu yazı kurtardım :)

X