Ayak tabanindaki nasirlar !!

Canım nasır dediğin sertlik tarzı bi şeyse eğer bi leğende ayaklarını sıcak suda beklet sonra vazeli sürüp çorap giy ve öyşe yat her gece yapmaya çalış ayakları çok güzel yumuşatıyor. Ben biraz sertlik oldukça öyle yapıyorum. Ama yara gibilerse bilemycem doktora gitsen krem falan verirler. Ama dediğim gibi sertlik tarzıysa vazelini mutlaka dene

Canım ayak icin schooll kullan. Sonra da vazelin sür sürekli aynı seyi tekrarla bir haftada gecer.

doktorlar tekrarlayacağı için nasırı temizlemiyorlar. bir arkadaşımda bu konudan çok muzdarip. benimde lise zamanlarında baş parmağımın alt tarafı komple nasırdı. et görünmüyordu yani o kadar. işin çözümü domateste. 3 haftaya yakın hergün domates bağla nasırlı yere. Ama nereye gidersen git çıkarma. ayakkabıyıda o sargıyla giy. ben öyle yaptım . 3 hafta sonra duştan sonra kabuk soyulur gibi soyuldu. biraz çukur kaldı ama zamanla düzeldi ve bir daha çıkmadı. kesinlikle deneyin derim. kesin çözüm.

doktorlar tekrarlayacağı için nasırı temizlemiyorlar. bir arkadaşımda bu konudan çok muzdarip. benimde lise zamanlarında baş parmağımın alt tarafı komple nasırdı. et görünmüyordu yani o kadar. işin çözümü domateste. 3 haftaya yakın hergün domates bağla nasırlı yere. Ama nereye gidersen git çıkarma. ayakkabıyıda o sargıyla giy. ben öyle yaptım . 3 hafta sonra duştan sonra kabuk soyulur gibi soyuldu. biraz çukur kaldı ama zamanla düzeldi ve bir daha çıkmadı. kesinlikle deneyin derim. kesin çözüm.
nasıl yaptığını biraz açıklarmısın canım domatesle nasıl yürüyosun poşetmi geçiriyorsun bende bu durumdan muzdaripim

domatesi tam nasırın olduğu bölgeye koyup bez parçasını uzun kesip bolca doluyordum. domatesin asiti nasırı yumuşatıp eritiyor. günde 2 kere yenilemek gerekiyor. kokusu ve verdiği his hiç hoş olmuyor ama sabredersen kesin çözüm. biraz sabır işi. hatta annem o zmanlarda kızım uğraşma böyle şeylerle doktora gidelim diyordu bende doktor korkusuyla sabrettim uğraştım. ilk denemelerim nasır bantları felan oldu ama ne denediysem fayda etmedi. en sonunda domatesi duymuştum birinden. işe yaramazsa yaramaz, yararsa süper olur diyerek başladım. nasır soyluduktan sonraki rahatlamamı tarif edemem. buruşukluğu ve şekil bozukluğuda çok geçmeden düzeldi ve birdaha tekrarlamadı ama sonrasında ayakkabı seçimlerimede çok dikkat ettim. şimdi asla kalitesiz ayakkabı almıyorum kızımada giydirmiyorum. çünkü nasır acısını yıllarca çektim.

Kucuklugumde ayagimin yan kisminda cikmisti herseyi denedim dokununca oluyorum saniyodum sonra lokman hekime gittim bi sivi verdi nasil oldu anlamadim tamamen cikti oyuldu gecti ne oldugunu hatirlamiyorum cok kucuktum

yapmanız gereken şey devlet hastanesinde dermatolojiye gdip nasırı yaktırmak. başka çare yok. düzenli olarak gidip yaktıracaksınız ve o deri git gide hassaslaşarak yok olacak.

Deniz kenarında doğal kumda çıplak ayakla bol bol yürüyüp ayakları mümkün olduğunca deniz suyunda bekletmek . Kısa sürede kesin çözüm .

Merhaba kizlar benim ayak tabanimda 10 yasindan beri nasir var suan 22 yasindayim ve bu beni rahatsiz ediyor surekli ayagimi saklama geregi duyuyorum ne yapablirim bu nasirlar nasil gecer yarimci olun lutfeen :KK43:
YVES ROCHER in bi kremi var rahatlatıcı ayak kremi diye onu kullanabilirsin bence etkili olacaktır. :KK54:

X