Ayakkabı alıp da rahat yürüyemeyenler varmı ???

linda08

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2011
1.008
7
deıchmann dan 2 tane topuklu ayakkabı aldım. ayakkabılar rahat sıkma felan yok ama ben yürüyemiyorum. Sanki ayaklarım içine beton dökülmüş gibi. ilk alıp orada denediğimde (sadece mağazada yürüyerek) normaldi. Ama bugün işe giderken resmen 10 dakıkalık yolu yarım saatte yürüdüm. Bunu değiştirme hakkım olabilirmi ?

yada öyle bir hakkım varmı ?

ayakkabıyı dışarıda giydiğin için değiştirmezler maalesef :KK50:

Sil altını tertemiz yap. Fişin duruyorsa götür, dışarıda giydiğini söyleme evde denedim cok vurdu de değiştirir

bir müddet ağrı yapar sonra düzelir.

biraz ayakkabının kullanılması lazım.

bu her ayakkabı için geçerli.:KK34:

bir müddet ağrı yapar sonra düzelir.

biraz ayakkabının kullanılması lazım.

bu her ayakkabı için geçerli.:KK34:

Bir ayakkabıda ilk kez böyle bir sorunla karşılaştım. Hani sıkma vurma yaşadığım sorunlar oldu ama bu ayakkabıyı anlamadım. çok da beğenerek almıştım. Birde iki tane farklı renk aldım. giyildiği için sanmıyorum değiştireceklerini ama beni rahatsız etti gibi bir sorun olabilirmi yarın bir bakıcam gidip. Ne kötü bir durum eğer değiştirilmezse :KK43:

Bir ayakkabıda ilk kez böyle bir sorunla karşılaştım. Hani sıkma vurma yaşadığım sorunlar oldu ama bu ayakkabıyı anlamadım. çok da beğenerek almıştım. Birde iki tane farklı renk aldım. giyildiği için sanmıyorum değiştireceklerini ama beni rahatsız etti gibi bir sorun olabilirmi yarın bir bakıcam gidip. Ne kötü bir durum eğer değiştirilmezse :KK43:

bende deıchmann'dan kalın topuklu kısa bir bot almıştım ( seninki ince olabilir ) ayakkabıya güvenip yarım gün gezdim ve ayaklarım felaket ağrıdı. aradan zaman geçti ağrı yarıya indi, zaman geçti daha da indi. kısacası ayakkabının biraz giyilmesi şart.

converse'den bir çift ayakkabı aldım, ilk giydiğim gün ve 1 hafta boyunca ağrı yaptı.pişman oldum aldığıma
aradan zaman geçti ve ayakkabı yumuşadı biraz
şuan hiç bir sorun yok çok memnunum.

kısacası...ayakkabı yeni olduğu için oluyor, topuk kısmı da çok önemli. ben kalın topuklu alırım genelde. düşün yani,,converse topuksuz olmasına rağmen 1 hafta kendıne gelmedi ve sürekli ağrı yaptı
iyiki almışım diyorum , şuan sorun yok
:KK49:

o kadar çok başıma geldi ki, özellikle hotiç'in ayakkabılarından hiç ama hiç memnun kalmıyorum, kalıp kendını salıyor, boyle sankı yururken ayaktan cıkacak.
benım sectıgım modellerde hep aynı sorunu yasadım..

$images.jpg

model bu. topuk sanki yürürken içeri giricek gibi. Her an düşecekmişim gibi yürüyemiyorum. Ben anlamadım ilk kezde topuklu giymiyorum.

Sadece 10 dakikalık mesafeyi yarım saatte yürüdüm düşün. iş yerinde çıkarttım, akşamda başka ayakkabı giyerek eve geçtim :)

ayakkabınıdan olabilir belki canım..benımkıler düzeldi çünkü :26: gerçi bunlar çok ince topuklu:KK53:

ayakkabınıdan olabilir belki canım..benımkıler düzeldi çünkü :26: gerçi bunlar çok ince topuklu:KK53:

Çok aptallığıma geldi fiatlarıda uygundu. hadi dedim alayım, hiç yürüyemeyeceğimi düşünemedim. Millet alır ayağını vurur belli bir süreden sonra ayak alışır geçer. Ben bırakın yürümeyi adım atarken sarhoş gibiydim resmen bugün :)) O ara kendi kendime dedimki ,peşime bir köpek takılsaydı heralde o yarım saatlik mesafeyi 1 dakikaya düşürüp iş yerinde olurdum kesin :)))

ayakkabılar 1 hafta on gün giymeden açılmıyor genelde,o sertlik yumuşayacaktır giydikçe
ben babetlerimi internetten aldığımda 1 ay kadar yara yapa yapa giydim acısından gözümden yaş geliyordu ama inatla açılacak bunlar diyip açtım zamanla:)

Çok aptallığıma geldi fiatlarıda uygundu. hadi dedim alayım, hiç yürüyemeyeceğimi düşünemedim. Millet alır ayağını vurur belli bir süreden sonra ayak alışır geçer. Ben bırakın yürümeyi adım atarken sarhoş gibiydim resmen bugün :)) O ara kendi kendime dedimki ,peşime bir köpek takılsaydı heralde o yarım saatlik mesafeyi 1 dakikaya düşürüp iş yerinde olurdum kesin :)))

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: bende üzülmüştüm fiyatı biraz yüksekti ve ayaklarım kopmuştu ama zamanla açıldılar:KK53:

X