Ayakkabı,Çanta ve Tesettür Kıyafetlerimi Satıyorum(36-42 beden arası mevcuttur)

birazdan bakacağım albümüne ama ben senide merak ettim: )çok güzel oldun eminim.Rabbim hep yüzünü güldürsün inşallah.
özelden yazdım sana.ceketin önü kapanmıyor,model olarak böyle düğme vs yok.
ceket açık renk olunca kombini zor olmuyor her renge yakışıyor ama ben yeşil ve mürdüm aşığı biri olarak hep o tonlarla kombinledim çoğunlukla :KK1:

Canım tekrar teşekkürler güzel dileklerin için, amiiin cümlemizin inşallah:KK16::KK16::KK16:
Özelden yazdım sana gerçi de burdada özür dileyerek söyleyeyeyim:

Eteği özel bir sebeple alamayacağım ben.
Bu yüzden düşünen arkadaş varsa alabilir.
Çok da güzel gerçekten.

tessetür kıyafeti fakat ne kadar güzel zevkiniz var öyle hayran kaldım..hem renk hemde model açısından..herhalde çok bakımlısınız...

Canım tekrar teşekkürler güzel dileklerin için, amiiin cümlemizin inşallah:KK16::KK16::KK16:
Özelden yazdım sana gerçi de burdada özür dileyerek söyleyeyeyim:

Eteği özel bir sebeple alamayacağım ben.
Bu yüzden düşünen arkadaş varsa alabilir.
Çok da güzel gerçekten.

canım özelden döndüm sana: ))
sebep çok hoşuma gitti onu söyleyeyim :KK69:
hep böyle sebeplerden al kararlarını: ))
bir ömür boyu mutluluklar diliyorum size :KK16:

tessetür kıyafeti fakat ne kadar güzel zevkiniz var öyle hayran kaldım..hem renk hemde model açısından..herhalde çok bakımlısınız...

teşekkür edrim :KK17:
giyinmeyi seviyorum.tesettürlü oluşum,dozunu aşmadığı sürece bakımlı olmama engel olmadı hiç bir zaman.
burda gördükleriniz çoğunlukla içi kıyafetim aslında.dışarı çıkarken üzerime aldığım yazlık kışlık bir çok pelerinim oluyor onlarla kombinliyorum.uzun yelekler alıyorum...seviyorum giyinmeyi :KK1:

teşekkür edrim :KK17:
giyinmeyi seviyorum.tesettürlü oluşum,dozunu aşmadığı sürece bakımlı olmama engel olmadı hiç bir zaman.
burda gördükleriniz çoğunlukla içi kıyafetim aslında.dışarı çıkarken üzerime aldığım yazlık kışlık bir çok pelerinim oluyor onlarla kombinliyorum.uzun yelekler alıyorum...seviyorum giyinmeyi :KK1:[/QUOTE]

canım yazlık pelerinlerin nasıl oluyor birkaç tane paylaşır mısın burdan ?ben kap vs giymek istemiyorum yani vücut hatlarım belli olmaması önemli benim için..belki önereceklerin yardımcı olacaktır bana :KK34:

canım özelden döndüm sana: ))
sebep çok hoşuma gitti onu söyleyeyim :KK69:
hep böyle sebeplerden al kararlarını: ))
bir ömür boyu mutluluklar diliyorum size :KK16:

Canım çok teşekkürler, doğrusu benim de çok hoşuma gitti :) İnşallah diyorum tüm kalbimle tatlım :)

merhabalar..
petrol mavisi dediğiniz etek duruyor mu?bir de rengi petrol mavi mi saks mavi mi sanki saks a benziyo ışıktan falan mı acaba? Birde kaç beden?

uzun yelekleri yada pelerinlerini de koyarmısın onlardan da alalım :):):):)

yelek(özellikle kuaybe giderden aldığım) ve pelerinlerim benim kurtarıcım onlardan vazgeçemem: )))
tasarım aldığım tüm pelerin ve yeleklerin farklı renklerini alıp terzimde diktiriyorum o kadar bağımlıyım anlayacağın: )

merhabalar..
petrol mavisi dediğiniz etek duruyor mu?bir de rengi petrol mavi mi saks mavi mi sanki saks a benziyo ışıktan falan mı acaba? Birde kaç beden?

petrol mavisi etek duruyor evet.
40 bedendir.akşam vakti gün ışığında(sarı renk) çektiğimden rengi tam oradaki gibi değil.
saks değil,petrol mavisi.yarın gündüz gözüyle çeker koyarım net görülmesi açısından :KK34:

Son düzenleme:
canım msj attım ama burdan da yazayım elbiseler geldi tekrar söyliyim zevkin harika gerçekten çok güzeller teşekkür ederim :))

canım msj attım ama burdan da yazayım elbiseler geldi tekrar söyliyim zevkin harika gerçekten çok güzeller teşekkür ederim :))

teşekkür ederim canım,inşallah memnun kalırsın,güzel günlerde kullan :KK16:

ben hafta sonu olmayacağım.Ptesi günü haberleşiriz olur mu?Hem fotografını yüklersiniz bu arada.

haftasonu dersanem oluyor bende giremiyorum zaten.bugün yüklerim inşallah :KK34:

Hayırlı satışlar gerçekten satılıyor mu çok merak ettim :KK3:

ne anlamda sorduğunuzu anlayamayacağım kadar bana saçma geldi soru fakat cevaplayayım evet gerçekten satılıyor,diğer topiklerde olduğu gibi.bit pazarı bölümü bu yüzden var zaten :KK34:

arkadaşlar haftasonu dersanem oluyor o yüzden yoktum.
ürünleri eline alan arkadaşlar güle güle kullanın.
bugün ara ara dönerim buraya :KK16:

ay canım somon rengi elbiseyle armine elbisem şimdi geldi iş yerine ama deneyemedim çok heyecanlandım denemek için akşamı bekleyeceğim ama gerçekten çok temiz mis gibiler sağol arkadaşım tek şey kargo çok aldı ya zam yapmışlar kargocu dedi

haftasonu dersanem oluyor bende giremiyorum zaten.bugün yüklerim inşallah :KK34:

Merhaba ben eteğin fotolarını bekliyorum hala ??

Birde nerede oturuyordunuz?Eğer yakınsak elden alabilmem mümkün mü? Ben daha önce burdan hiç alışveriş yapmadım da biraz çekiniyorum açıkçası.

ay canım somon rengi elbiseyle armine elbisem şimdi geldi iş yerine ama deneyemedim çok heyecanlandım denemek için akşamı bekleyeceğim ama gerçekten çok temiz mis gibiler sağol arkadaşım tek şey kargo çok aldı ya zam yapmışlar kargocu dedi

elbiseler bahsettiğim gibi çok çok az kullanıldı,o yüzden hem temiz hem yeniler için rahat olsun; )
akşam deneyincede bana haber ver nasıl oldu merak ettim.
kargoda da sen farketmez deyince o şekilde verdim.
kargolar biraz çok alıyor malesef: (
üstelik sana yolladığım elbiseler hafifti de...

Birde nerede oturuyordunuz?Eğer yakınsak elden alabilmem mümkün mü? Ben daha önce burdan hiç alışveriş yapmadım da biraz çekiniyorum açıkçası.

kusura bakmayın yoğunluktan dönemedim.nerede oturduğumu özelden yazacağım.tahminen uzağızdır; )
çekinceleriniz neden?özeldende yazabilirsiniz çok özelse.
eğer ürünü beğenmeme ya da ücret gibi sıkıntılarınız varsa içiniz rahat olsun.
3 bayana satış yaptım.üçünde de prensibim aynı oldu.
önce ücreti aldım,aynı gün kargoladım.
olmama ihtimaline karşıda kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere iade garantiside verdim.
yani müşterilerimi zorda bırakacak herhangi bir durum yok.o yüzden rahat olabilirsiniz.
fakat dediğim gibi bunun dışında daha özel bir çekinceniz varsa özelden konuşabiliriz.

bu arada eteğin fotosunu çektim fakat tabletten pc ye aktaramıyorum şuan.
deniyorum.

statistician,
tabletten pc ye aktarmada sorun yaşıyorum eğer,mail adresin varsa özelden yaz yollayım eteğin fotoğraflarını.
yoksa yarın bir daha deneyeceğim.
şuan biraz işim var çıkmam lazım.
iyi akşamlar :KK34:

teşekkür ederim canım,inşallah memnun kalırsın,güzel günlerde kullan :KK16:

ne anlamda sorduğunuzu anlayamayacağım kadar bana saçma geldi soru fakat cevaplayayım evet gerçekten satılıyor,diğer topiklerde olduğu gibi.bit pazarı bölümü bu yüzden var zaten :KK34:

Gayet doğal bir şekilde satılıyor mu dedim insanlara yaklaşımınız hep böyle mi şaşırdım iyi günler:KK53:

X