ayda 5 kilo

cok su ıcmek ıstah kapatır mıde genıslemez :KK31:

kızlar 54 oldum:) kaldı 6 kilom :):)

meraba dml20..arkadaşım heryerde sana ulaşmaya çalışıyorum:) ya ben bu ilacı netten arastırıyorum yorumlara baktım da hep vücut çalışan erkekler kullanıyomuş.nasıl kilo aldırdı sana orantılı mı yani? nekadar kullandın da kilo aldın.? bi kutusu nakadar gider?yardımcı olursan çok sevinicem canım

besin takviyesi dediğniz doktor tavsiyesi ile mi alınıyor yine yoksa kendiniz mı aldınız o konuyu bıraz acarmısınız , kiloya çok ith,yacım var , bir de anlamadım süt mi kilo aldırıyor

besin takviyesi dediğniz doktor tavsiyesi ile mi alınıyor yine yoksa kendiniz mı aldınız o konuyu bıraz acarmısınız , kiloya çok ith,yacım var , bir de anlamadım süt mi kilo aldırıyor

canım besin takviyesini bana diyetisyen önerdi günlük fazladan almam gereken kaloriyi hesaplayıp ona göre rapor çıkartıp mama verdi benim bildiğim besin takviyesi bu ama bi de özellikle vücut geliştirenlerin kullandığı protein tozları falan var onları aktarlarda falanda bulabiliyosun ya da onlara özel mağazalar oluyo ama sağlıklımı bilmiyorum

mrb ballsuratt burdayımm:) gnc mağazasındaki kişi bu ürünü kulanmam gerektiğini sölemişti bian gaza gelip 2 kutu aldım 1 kutusu 15 gün falan gidiyo günde 3 bardak falan içersen düzenli kullanman gerek ben saatlerine bile dikkat ediyordum spor falanda yapmadım doğrsu bunu içip durdum ben abarttım biraz günde 4 bardak içtim:) şuan bırktım cünkü 3 aydır kulanydum 1 ay vücudumu rahtlatmak istedim ürüm bende bağımllık yapmadı gğsler hrç hemen hemen heryerm kilo aldı biraz spor yapsm orntılı oldurdum şuanda fena değil görenler şok oluyo :)başka soruların varsa cevplayabilrm :)

mrb ballsuratt burdayımm:) gnc mağazasındaki kişi bu ürünü kulanmam gerektiğini sölemişti bian gaza gelip 2 kutu aldım 1 kutusu 15 gün falan gidiyo günde 3 bardak falan içersen düzenli kullanman gerek ben saatlerine bile dikkat ediyordum spor falanda yapmadım doğrsu bunu içip durdum ben abarttım biraz günde 4 bardak içtim:) şuan bırktım cünkü 3 aydır kulanydum 1 ay vücudumu rahtlatmak istedim ürüm bende bağımllık yapmadı gğsler hrç hemen hemen heryerm kilo aldı biraz spor yapsm orntılı oldurdum şuanda fena değil görenler şok oluyo :)başka soruların varsa cevplayabilrm :)

tesekkürler.:)gnc mağazası demişsin o ne oluyo anlamadım?yani eczanede bulamazmıyım nerden alındğını anlayamadım.ve ben orantılı kilo almak istiyorum bende hiç spor yapan bi tip değilimdir.ama göğüslerimde zayıflığimdan dolayı ufacık tabi onlar da biraz büyüse güzel olur:)

cnm markası gnc anlaşmalı eczaneleri var GNC Live Well burdan öğrenebilrisn sitedende siparş verebilrisn telden e eczaneye yada mağazaya gidip alabilirisn

bak cnm onu bilmiyrm farklı bişi için olablr ben GNC ProPerformance Weight Gainer Van. 1850 bunu kulalndım çikolatasıda var

tmm ben bu üründen önce cok fazla şey kullandım aktarlardan macun lar falanda almştm ama biişe yaramadı bunuda bi hamlede aldm vala:)güvndm brdn dijtl basklde aldm dakka başı tartılyodm:) halada öleym aslında.. bi baktm gram gram artyrm kulanamya devam ettm sorna kestm 39 dum 47 oldm 1 yıl hiç kualnamdım saten ithal edlmiyomuş bu ürün o sıra 44 oldm ama hiç doru dürüst yemek yemedm 44 de kaldm sonra tekrr başladım şuan 54 m 3 ayda 10 klo aldm ilk kulldğm ay 5 kilo direk aldm sonra durdu ama ürünü o sıra düznsiz kulndm şehr dışına falan cıktm soraki ayda 5 kilo daha aldm inş sana daha ii gelr ..

tmm ben bu üründen önce cok fazla şey kullandım aktarlardan macun lar falanda almştm ama biişe yaramadı bunuda bi hamlede aldm vala:)güvndm brdn dijtl basklde aldm dakka başı tartılyodm:) halada öleym aslında.. bi baktm gram gram artyrm kulanamya devam ettm sorna kestm 39 dum 47 oldm 1 yıl hiç kualnamdım saten ithal edlmiyomuş bu ürün o sıra 44 oldm ama hiç doru dürüst yemek yemedm 44 de kaldm sonra tekrr başladım şuan 54 m 3 ayda 10 klo aldm ilk kulldğm ay 5 kilo direk aldm sonra durdu ama ürünü o sıra düznsiz kulndm şehr dışına falan cıktm soraki ayda 5 kilo daha aldm inş sana daha ii gelr ..

saol canım ins banada işe yarar ya yarın çalıstığım avm nin eczanesine sorucam varsa bunu alıp denicem.bıktım hep böle zayıf olmaktan keşke bende sen gibi alabilsem

X