Ayıp mı etmişim içim içimi yiyor

O civarda tatil yapacaz sevgilimde tutarı bilecek, sonra bana sadece 6k gönderecek, bende cimri bu adam , düşüncesiz , beleş tatilci diye düşünürüm
Kesinlikle katılıyorum size ben de öyle düşündüm, siz benden daha açık ifade etmişsiniz 😁 yani olması gereken şudur. O an mümkünse eşit ödenir ya da erkek öder. Sonra iki taraf altta kalmamak için jest yapar gönül alır. Ne biliyim evlenme vs olunca zaten keseler bir olur. Ama en baştan para muhabbeti yapan da, bunu konuşan alınan da çok saçma yani. Bu insanlar nasıl ilişki yürütüyor yürütebiliyor şaşırıyorum

Yani bence payına düşmek denmez buna. Çünkü sonuçta adam dememiş ki tatil ayarla da paylaşırız parasını. Hatun kendi kendine ayarlamış, götürmüş. Sonradan parasını istemek ayıp gelir bana 😅 Belki kız dese ki tatile gidelim ama paylaşalım parasını, belki de adam diyecekti ki ya param yok bu ara gitmeyelim. Jest yapılan şeyin parasını istemek ne kadar doğru?
Bu mesajdan bir gün önce adam bin liralık hesap ödemiş😂😂 yazık üzüldüm adama

Kesinlikle katılıyorum size ben de öyle düşündüm, siz benden daha açık ifade etmişsiniz 😁 yani olması gereken şudur. O an mümkünse eşit ödenir ya da erkek öder. Sonra iki taraf altta kalmamak için jest yapar gönül alır. Ne biliyim evlenme vs olunca zaten keseler bir olur. Ama en baştan para muhabbeti yapan da, bunu konuşan alınan da çok saçma yani. Bu insanlar nasıl ilişki yürütüyor yürütebiliyor şaşırıyorum
Kadının yaptığı planda seçtiği tatilde neden hesabı erkek ödesin ya? Kaldı ki konu sahibi de çalışıyormuş.

Kadının yaptığı planda seçtiği tatilde neden hesabı erkek ödesin ya? Kaldı ki konu sahibi de çalışıyormuş.
Bakın, kimin plan yaptığı önemli değil. Eğer bütçesi fazla bir tatile çıkılıyorsa bir erkek gücü de yetiyorsa kadına güçlü gözükmek için ve değer verdiğini göstermek için zaten öne atılır. Eril ve dişil enerjiler için bunlar doğaldır. Örnek veriyorum ben de eşimle ilk tatile çıkınca çoğu önemli şeyi o ödüyordu ben arada kahve çay tatlı gibi şeyleri ödedim ama o daha fazlasını ödedi. Ve bana asla ödetmedi. Bugün evliyiz 2 sene geçti, ikimizde allaha şükür kazanıyoruz o ya da ben kim verdi takılmıyoruz. Ama başta aa hadi sen öde ben sana 6 bin atayım falan dese ben d eo güveni oluşturamazdı ki. Çünkü dişil enerji alıcıdır. Ve bu yanlış değil. Planı kadın yapsa da bakın sonucuna kadına dert olmuş çünkü bunu yazan kişi de içten içe rahatsız olmuş. Çünkü karşıda net kararlı karşısındaki kadın için kaynaklarını döken birini görmeyi istiyor içten içe göremeyince de muhabbet saçma yerlere gidiyor. Şekil A.

Bakın, kimin plan yaptığı önemli değil. Eğer bütçesi fazla bir tatile çıkılıyorsa bir erkek gücü de yetiyorsa kadına güçlü gözükmek için ve değer verdiğini göstermek için zaten öne atılır. Eril ve dişil enerjiler için bunlar doğaldır. Örnek veriyorum ben de eşimle ilk tatile çıkınca çoğu önemli şeyi o ödüyordu ben arada kahve çay tatlı gibi şeyleri ödedim ama o daha fazlasını ödedi. Ve bana asla ödetmedi. Bugün evliyiz 2 sene geçti, ikimizde allaha şükür kazanıyoruz o ya da ben kim verdi takılmıyoruz. Ama başta aa hadi sen öde ben sana 6 bin atayım falan dese ben d eo güveni oluşturamazdı ki. Çünkü dişil enerji alıcıdır. Ve bu yanlış değil. Planı kadın yapsa da bakın sonucuna kadına dert olmuş çünkü bunu yazan kişi de içten içe rahatsız olmuş. Çünkü karşıda net kararlı karşısındaki kadın için kaynaklarını döken birini görmeyi istiyor içten içe göremeyince de muhabbet saçma yerlere gidiyor. Şekil A.
Sizin kafanızda çok kadın var ve ben de böyleydim, sonradan değiştim iyi ki değişmişim, çünkü para muhabbetini baştan yapan erkekten ya da düşüncesiz erkekten hayır gelmez.

6 bin atıp başka hiçbir şey atmamasının sebebini çok merak ettim. Hiç atmasa tatil sizden sandı diyeceğim ama sadece 6 atması garip.

Elinizi cebinize attırmıyormuş, 2 senede kaç 12binler (payına kalan) harcamıştır o da :) Keşke istemeseydiniz ama olan olmuş artık. Bu saatten sonra sizde elinizi cebinize atın ki para yiyici gibi gözükmeyin.

Ya benim anlamadığım sizin kredi kartı borcunuz 80 bin gelmiş. Yani 74 bini sizin kişisel ihtiyaçlarınız. Tatil parasından size 12 bin TL verecek o da yetmeyecek ki. Anladığım kadarıyla ikinizin de maaşı gayet iyi normalde de dışarıda para harcıyormuş size. Ayrıca maaş yatsın elimden geleni yaparım demiş. Bence çok ayıp etmişsiniz.

Sevgilinizi 36 bin tl'lik tatile mi götürdünüz, doğru mu anladım?

Bayılıcam şimdi.
Aynen ben şuan şoking:skandal:Apla elimde uyguna boğaz köprüsü var bir düşün istersen. Ben sana kızdım. Yanında kazık kadar herif varken sen niye her şeyi üstleniyorsun? Hadi üstlendin niye yarısını istemiyorsun? Nerden tutsan rezalet.

Ben böyle düşünmüyorum ya yani gücü yetmeyecekse plan yapmamalıydı. Tamam katılıyorum dişil enerji alır ama en başta plan ortak olsaydı ve sevgilisi böyle yapsaydı amenna ama tatili isteyen zaten konu sahibi. Kaldı ki adam tamam demiş sonrasında ne konuşulduysa konu yardım istemiyorum muhabbetine dönmüş. Ha bide adamın borcu çok az bi miktar. Direkt 80bin borcum var dediği için adam hepten suçlu hissetmiştir. Ben konu sahibini haklı bulamadım. Sevgilisinin cimri biri olduğunu asla düşünmüyorum sadece aralarında paranın lafının geçmediğini düşünüp onun rahatlığıyla hareket etmiş gibi geliyor

Aynen ben şuan şoking:skandal:Apla elimde uyguna boğaz köprüsü var bir düşün istersen. Ben sana kızdım. Yanında kazık kadar herif varken sen niye her şeyi üstleniyorsun? Hadi üstlendin niye yarısını istemiyorsun? Nerden tutsan rezalet.
Ya bilmiyorum ben kadın erkek eşitliğine inandığımı düşünüyordum ama bu forumda fikrim değişmeye başladı. Meğer ben biraz eski kafalıymışım anlamış oldum.

Ya da erkekler bunu kötüye kullanmaya başladı.

İyi de siz tatil yüzünden batmamışsınız ki. 80 bin borcun yanında bir otel taksidi nedir, zaten yarısı da ödenmişti bu zamana kadar.
O size yardım ederim deyince siz borç verecek gibi algılamışsınız, para alayım derken tekrar borca gireceğim diyerek yükselmişsiniz. Ve üslubunuz gerçekten hoş olmamış.

Ya bilmiyorum ben kadın erkek eşitliğine inandığımı düşünüyordum ama bu forumda fikrim değişmeye başladı. Meğer ben biraz eski kafalıymışım anlamış oldum.

Ya da erkekler bunu kötüye kullanmaya başladı.
Elini cebine atmayan erkekle olmaz, cıkss. O hareketini terge. 😁🧿 Ama böyle büyük meblağlarda tek kişi omuzlamamalı. Ne o öyle kadın ödüyor, eşşek kadar herif elini cebine atmıyor.

Somurun erkekleri eril enerji diye😂

Ne alaka adamın payına düşen borç 18k onun da 6 sını ödemiş. Kart borcuyla adamın alakası bile yok neredeyse.
Ama bunu ödemek zorunda degil de lütufmuş gibi dile getiriyor ben buna takıldım kiz arkadasin yüklü meblaglı bir borca daliyor verdiğin 6 lira nedir ki devede kulak.Tatil borcunun yarisıni ödemis olsa hanimefendi en azindan kartin asgarisini kapatir diger borclar icin kimsenin bir sey bekledigi yok zaten

X