Aylar önce ayrıldık, bugün çat kapı

Onun açısından iş öyle değil ki...O şöyle bakıyor, tüm yaşattıklarıno hiçe sayarak şöyle düşünür; görmeye gittim, bi sen nasılsın demedi, içeri davet etmedi, haketmiyormuş demek ki hiçbişeyi...Verdiğim borcun da değeri yok madem ödesin...Ceza olarak istedi yani aklınca
Cocuk gibi kendince sizi cezalandirmis :)

Eve girme niyeti olsa lafi uzatirdi demissiniz ama bence yine de beklentisi vardi belki de nasilsa kendimi hatırlattım artik o kosar pesimden diye düşünüyordur

Sanki onu tanıyormuşcasına doğru tespitiniz...Daha önce yaptı bunu, oltayı atıp bekler ki ben arayayım, kızgın olmadığını kapının açık oldugunu göstermeye gelmiş..

3-4 ay önce uzatmaları da tamamen bitti demiştim...5 yıllık ilişkimdi...Narsist özellikleri yogun sekilde gösteren, 46 yaşında annesiyle yaşayan, en değer verdiği şeylerden biri maddiyat olan, iyi ve kötü günlerimizin geçtiği biri...Beni çok çok üzen, yıpratan bir ilişkiydi...Karşılıklı ayrılamayıp deniyorduk ama hep bişeylere kızıp anında terkediyordu, başta 3 gün küserken yıllar içinde bu küsmeler aylara uzanmıştı....Sürekli onun ufak bi tartışmada bile iletişimi hemen kestiği, başlarda onun sonraları benim özleyip aradığım bir ilişkiye dönüşmüştü...Sonlara doğru küstüğünde artık ben aramazsam aylarca aramayandı...

Neyse en son 3 ay kadar önce görüşmüştük yeniden başlar gibi, tabi en ufak şeye parlayıp ayrıldı sadece 1 ay sürebilmişti...Benim ev anahtarım ondaydı bişey gelecekti eve o ilgilenmişti o sebeple...

Bu akşam çat kapı geldi...apartman girişinden elindeki anahtarla okutup geçmiş, aşağıdan zili çalma gereği bile duymamış ve daire kapısına gelmiş direkt...Zil çaldı açtım kapıyı...Merhaba, nasılsın dedi...İyiyim diyebildim sadece...Anahtarın bendeymiş, çantaya bakarken farkettim dedi..Ki asla boyle seyleri unutmayan biri, tesadufen gördüm falan hikaye ...Onu verdi ve iyi akşamlar deyip gitti...Burdan geçiyormuş ta

Zaten acılarını hala tam silemediğim bişeydi hala yıllarıma üzüldüğüm, görmek zorunda mıydım akşam akşam bu duygusuzluğu acaba...
Payıma sadece hayalkırıklığı düşüyor benim ya

Duygusuz ve ayrılmış buz gibi birini görmek istemediğim için anahtarı bile boşvermiştim, istememiştim

Ha bu arada kapıyı kapadıktan sonra 2.kez çalıp bu arada borcun vardı uygun olunca ödersen sevinirim dedi. Esas bunun için gelmiş sanırım, esas hayalkırıklığı da bu
Hatırlıyorum sizin hıkayenizi.. Adam sizin Acı cektiginizi görmek için gelmiş... Para icin degill.. Öyle olsa bankadan da cekebilirdi veya sizi görmeden baska türlü alırdı.. İcten ice pişmanlık yaşadıgını düşünüyorum. Erkekler cok gururludur. 1 veya 2 seneye kalmaz barısmak ta ister bu adam. Çok eminim kabına kadar gelmiş,Onun beklentileri var bence..

Gelemem ben gidemem ben ...
Aç kolların sar boynuma üşüdüm üşüdüm saramam ben..

Sanki onu tanıyormuşcasına doğru tespitiniz...Daha önce yaptı bunu, oltayı atıp bekler ki ben arayayım, kızgın olmadığını kapının açık oldugunu göstermeye gelmiş..
Anlattiklarinizdan cikarimim buydu
Bir de adamin narsist olduğunu nereden biliyorsunuz psikolog musunuz ya da psikoloji konusunda uzman misiniz? Hadi diyelim ki narsistik özellikler taşıdığını farkettiniz, neden devam ettiniz?
Sizinkisi sevgi degil bağımlılık gibi geldi. Psikolojinizin de cok iyi olmadığını düşünüyorum bir uzman destegi alsaniz iyi olur.
Sizi devamlı suçlayan birine karsi savunmasiz kalmissiniz belki siz de kendinizi suçlu hissetmis bile olabilirsiniz.
Bence gereksiz yere tahammül etmis, alttan almissiniz adam tepenize çıkmış kendi sınırlarınızı cizmediginiz icin adam hayatınıza istediği zaman girebileceğini düşünmüş ki o yuzden emrivaki sekilde kapiniza dayanmış. Simdi rahatsizsiniz ama önceden olmamissiniz bu da gercekten uzmana gitmeniz icin bir sebep.
Sizin özsaygi, özsevgi ve özdeger üzerine calismaniz gerek, youtubeda da videolar var ama uzmana gitmeniz daha saglikli olur.

Hadi tm iste hatırlat ama asagı kapıyı anahtarla açıp yukarı kapıya gelmek, müsait misin demeden ne demek....Belki evde biri var, belki yeni biri var veya annem babam var....Kendini nasıl bi yere koyduysa ayyy ayar oldum iyce ya
Parayi gonderirken bi daha ne sebeple olursa olsun cat kapi kapima gelme hayatımdaki insana hesabini veremem bunun de.

Hatırlıyorum sizin hıkayenizi.. Adam sizin Acı cektiginizi görmek için gelmiş... Para icin degill.. Öyle olsa bankadan da cekebilirdi veya sizi görmeden baska türlü alırdı.. İcten ice pişmanlık yaşadıgını düşünüyorum. Erkekler cok gururludur. 1 veya 2 seneye kalmaz barısmak ta ister bu adam. Çok eminim kabına kadar gelmiş,Onun beklentileri var bence..

2 seneye kadar mı ay ilahi yaa 2 sene sonra artık duygu mu kalır

Kv her olayın içinde olur çok zor buna katlanmak zaten resmen ortak bütçeli karı koca gibi hayatları var artı her haftasonu beraber geçirip her yaz ikisi tatile gittikleri 18 yasında oğlu var...Evlenene helal olsun...
Ya bırak şu sidikliyi 5 senesi var adamin prostat problemi fln çıkacak daha anasiyla oturuo. Sen kac yasindasin? Huyu huy diil tipi de yoktur eskiden varsa bile artik. İnattir seninkisi.

Nasıl hissediyorlarsa vazgeçildiğini...
5 ay konuşmamıştı bundan öncekinde ama ben hep arar mı diye bakıyordum falan ama aramadı. 5.ayda ben aradım...Barıştık sözde 1 ay içinde baktım ki iyice bi nefret ediliyorum...Kalkıp bana sen daha da beter olmuşsun dedi...Biranda ufak bi sebepten terketti...Aradan 3 ay geçti, ben gerçekten artık vazgeçtim, şimdi yokluyor...Nasıl hissediyor anlamadım ki..

Ya da başkalarıyla oyalanıyorlardı, onlarla yürümeyince dönüyorlar biz se vazgectik tam diyoruz...

Ben onun evleneceğini hiç sanmıyorum...Maaşını kimseyle paylaşmaz diye düşünüyorum birincisi, ikincisi de annesi var beraber yaşıyorlar zaten annesinin evinde...Gelen kişinin kv ile oturması veya kiraya çıkmaları lazım ki asla kiraya geri dönmez, yıllarca kira verdikten sonra ev aldılar...Kv her olayın içinde olur çok zor buna katlanmak zaten resmen ortak bütçeli karı koca gibi hayatları var artı her haftasonu beraber geçirip her yaz ikisi tatile gittikleri 18 yasında oğlu var...Evlenene helal olsun...
Hissediliyor yada duyuluyor. Bizim ortak arkadaşlarımız vardı. Elbette o aralarda artık ne yapılıyorsa olmayınca geri dönüyorlar.
Madem adamın hayatını biliyorsun annesi ile yaşayacak annesiyle her seyını yapıyor sen kabul ediyor muydun ? Bu durumu. Yani sen katlanır mıydın.. ya bilmiyorum bence belirli bi yaştan sonra insan oturmuş insan oturmuş ilişki arıyor. Yani elbette çocuğu var diye bir şey söylemiyorum ama bi düzeni olsaydı annesi yada kendisi için ayrı bi düzen adam da biraz akıllı olsaydı şuan bambaşka olabilirdi belirli yaşa gelmiş ama hala böyleyse değişmez önemli olan sizsiniz burada bu saatten sonrası. Muhtemelen siz de evlenseydinz ayrılırdınız. Bence yolunuza önünüze bakın adam sizi cepte olarak gördüğü için bu kadar rahat..

Hissediliyor yada duyuluyor. Bizim ortak arkadaşlarımız vardı. Elbette o aralarda artık ne yapılıyorsa olmayınca geri dönüyorlar.
Madem adamın hayatını biliyorsun annesi ile yaşayacak annesiyle her seyını yapıyor sen kabul ediyor muydun ? Bu durumu. Yani sen katlanır mıydın.. ya bilmiyorum bence belirli bi yaştan sonra insan oturmuş insan oturmuş ilişki arıyor. Yani elbette çocuğu var diye bir şey söylemiyorum ama bi düzeni olsaydı annesi yada kendisi için ayrı bi düzen adam da biraz akıllı olsaydı şuan bambaşka olabilirdi belirli yaşa gelmiş ama hala böyleyse değişmez önemli olan sizsiniz burada bu saatten sonrası. Muhtemelen siz de evlenseydinz ayrılırdınız. Bence yolunuza önünüze bakın adam sizi cepte olarak gördüğü için bu kadar rahat..

Haklısın...valla beni cepte görmüş aklınca ama 3 aydan beri ne yazdım ne aradım cepte diye düşündürtecek te bişi yapmadım yani...Ne özgüvenmiş pat diye gelip burdan geçiyordum demeler...Belki hayatıma biri girdi evde baskası var...hala sinirliyim

terk edilmeseydi katlanırdı ama şimdi ayrı oldukları için adamın bütün olumsuz özelliklerine sallaması gerekiyor :)
çok da güzel işine gelene cevap veriyor konu sahibi, buna cevap vermemiş ben vereyim dedim.
benim ve benzer yorumlar gibi yarı öksüz kalmasın yorumunuz istedim

Devam ettirdiğim yok nerden cıkardın ya
Kuantum fizigi mi anlatiorum neyini anlamiosun ya 5 senedir ayrıl barış hep ben alttan aliyodum geri bir araya gelioduk diosun. Inadindan yapmissin sen bu adami sevmiosun diyorum. Su an uzak durarark en dogru karari vermissin diyorum. Iyi bisey söylüyorum zaten sana.

X