Aşağıdaki videoyu izleyerek sitemizi ana ekranınıza web uygulaması olarak nasıl kuracağınızı öğrenebilirsiniz.
Not: Bu özellik bazı tarayıcılarda mevcut olmayabilir.
biz 5 kişilik bir aileyiz
aylık market alışverişim 250 ile 300 lira arası oluyo tabi bunun içinde temizlik ürünleride var
aylık pazar param 40 ile 50 lira arası ama burda herşey çok uygun.istanbul gibi değil.örneğin ben bu hafta biberi 50 kuruşa aldım.sebzeler özellikle yazın çok ucuzluyo ama meyveler biraz pahalı
sütçüm kapıma kadar geliyo yoğurdumu kendim yapıyorum ortalama aylık 20 lira veriyorum sütçüye.kızlarım pek süt içmezler maalesef yoksa süt masrafım daha çok olurdu
yani ortalama ayda 400 ile 450 lira gibi bir para harcıyoruz mutfak için