Aylin Karanlık'a Göğüs küçültme Ameliyatı olanlar

Arkadaşlar ben geçen hafta ameliyatımı oldum. Ertesi gün drenlerim alındı, küçücük pansumanım var şu anda ve sporcu sütyenim üstümde. Memelerim süper ve dimdik duruyorlar kaydirigubbakcemile3. Darısı ntüm isteyenlerin başına. Ama bildiğim birşey var ki, Aylin hanım meme konusunda hakikaten bir numara. Meme küçülttürmek isteyen hanımlara şiddetle tavsiye ederim.opuyorumnanaktan

canımm cok gecmışb olsun devamlı aylın hanımdan bahsedıyolar ve bende etkısınde cok kaldımm bende meme k .amelıyatı olmak ıstıyorumm ve yazdıklarınızı bır bır okuyorumm aklımda ılk tugrul turan vardı ama bayanda cok ıstıyodumm acıkcası ve aylın hanımda karar kıldımm canımm sormak ıstedıgımm benımm boy 158 kılo72 acaba kac kılo vermem gerekıyoo bu amelıyatta:kedi:vede sen bu amelıyatı ne kadara oldun ve nerde hangı hastane bana özleden yada burdan yazarsan ınan cok sevınırımm cunku bu dert bendede var ve bıran once allah nasıp ederse kurtulmak ıstıyomm hayırlısıyla şimdıden cokk sagol canımm.opuyorumnanaktan

en sonunda karar verdim salı günü aylin hanımdan randevu aldım bakalım neler olacak

Merhaba arkadaşlar;
Siteyi uzun süre takip ettim ve sonunda annemden ve eşimden izin kopartmayı başardım. Bende meme küçülttürmek istiyorum. 85 DD bazen E takıyorum. ıki çocuğumu 2'şer sene emzirdim ve artık taşıyamayacak boyuta ulaştılar. 1 yıldır siteyi takip ediyorum. Bebeğimi emzirmeyi 8 ay önce bıraktım. Bakıyorum ıstanbul'da en çok Aylin hanımın adı geçiyor, Aylin hanımı seçenler neden seçtiler ve sonuçtan memnunlar mı? Bana da kesinlikle tavsiye ederler mi? Poly sen ne yaptın görüştün mü? Görüşmen nasıl geçti? Şimdiden sağolun.

Merhaba pane; bende Aylin hanıma ameliyat olanlardanım. Buradan okuyup gördüm bende. Sonra görüşmeye gittim. Öncelikle çok iyi bir doktor, güleryüzlü, hastasına önem veriyor. 1 saat 45 dakika falan kaldım yanında herhalde bıkmadan usanmadan anlattı. Sonra zaten buradan kendisini tanıdığım için ameliyat olmaya karar verdim. Korkarak gittim tabii hastaneye ama orda onun gülen yüzünü görünce stres falan kalmıyor insanda güle güle girdim ameliyata. Sonra mı? Sonuç mükemmel !!!!!!
Benimde DD cup olan memelerim ameliyat sonrası full C cup oldu. Şimdi şişler biraz daha azaldı.C cup eskiden taşarken şimdi tam oldu. Yani hem insan hem doktor olarak mükemmel biri kısaca gözü kapalı tavsiye ederim.

Cevabın için çok teşekkür ederim canım, cebini aldım zaten yarın arayacağım belki Cumartesi için bir randevu ayarlayabilirim

merhaba , bende ameliyat olmak istiyorum ve ameliyat ücretini çok merak ediyorum , acaba aylin hanıma ameliyat olan arkadaşlar bilgi verebilirmi rica etsem

Yaaa arkadaşlar bir yılı aşkın bu forumu takip ediyorum ve yine sadaca ve sadece bu forum ve tabii ki sizlerin sayesinde cesaretimi toplayıp ameliyat olmaya karar verdim.Hatta yarın sabah Aylin hanımla görüşücem.Ama burda herkes kaybolmuş sanki kimsecikler yok.Üstelik de bu başlık niye bu kadar gerilerde yahu.Sevgili kaderdaşlarım size şimdi daha çok ihtiyacım var.Lütfen beni yalnız bırakmayın.:gitme:

Kızlaaaaaaaar sonunda randevumu aldım yarın görüşmeye ve kısmetse ameliyat tarihimi almaya gidiyorum.Bu bile benim için o kadar heyecan verici ki.Ayrıca yeni bir yıla sadece ve sadece kendim için bir şey yaparak giriyor olacağım.Bu benim için çok önemli çünkü vücudum ve ruhum nerdeyse bana küsmüştü.......Neyse herkese sağlıklı ve huzurlu bir yıl diliyorum. Desteğinize daha çooook ihtiyacım olacak...... :enbuyukkk:

Kızlaaaaaaaar sonunda randevumu aldım yarın görüşmeye ve kısmetse ameliyat tarihimi almaya gidiyorum.Bu bile benim için o kadar heyecan verici ki.Ayrıca yeni bir yıla sadece ve sadece kendim için bir şey yaparak giriyor olacağım.Bu benim için çok önemli çünkü vücudum ve ruhum nerdeyse bana küsmüştü.......Neyse herkese sağlıklı ve huzurlu bir yıl diliyorum. Desteğinize daha çooook ihtiyacım olacak...... :enbuyukkk:

Annejim naaptın görüştün mü Aylin hanımla? Nasıl geçti? Sen sor biz pek yazmasak ta destek veriririz sana merak etme :)))) Senin meme küçülme olacak sanırım. Şu anda kaç bedensin????

Annejim naaptın görüştün mü Aylin hanımla? Nasıl geçti? Sen sor biz pek yazmasak ta destek veriririz sana merak etme :)))) Senin meme küçülme olacak sanırım. Şu anda kaç bedensin????

Sevgili Pane ( off yaa bu ismi de nerden buldun karnım acıktı yine cokacimcoook ) görüşmem süperdi.Sanırım süre anlamında rekoru ben kırdım.Aylin hanım bana değerli vaktinden yaklaşık 3 saatini ayırdı.Doktor seçiminiz ve tabii ki sayenizde seçimim bence on numara:lepi:Benim meme küçültme ve karın germe olacak.Yalnız Aylin Hanım küçültmeyi protez koyarak yapmayı önerdi.Benim göğüslerim 90 DD cup ve de üst kısımları boşalmış durumda.Sadece küçültme yaparsak ileride yayılma olur dedi.Ben bu olayı hiç duymamıştım.Şimdi bir seçim yapmam gerekiyor.Açıkçası vücuduma yabancı bir nesnenin yerleştirilecek olması beni biraz ürkütüyor ama diğer taraftan da daha hoş gözükeceğini tahmin ediyorum.Kısacası kafam karıştı kafamçokkarıştı :sm_confused: fisfisfis :uhm: Bu konuda tecrübesi ya da bilgisi olanların yorumlarını bekliyorum....opuyorumnanaktan

Herkes nereye gitti böyle yaaa!!!!!! :sinifsinif: Heyecanımı paylaşacak kimse yok mu???? senağlama Ta ta ta taaaaaam 13 Ocak ta ameliyat oluyorum. Süper olacak biliyorum çünkü doktorum süpeeeeeeerrrr..... alkisalkisalkis Darısı tüm isteyenlerin başına....... :teytey::teytey::teytey::teytey:

Herkes nereye gitti böyle yaaa!!!!!! :sinifsinif: Heyecanımı paylaşacak kimse yok mu???? senağlama Ta ta ta taaaaaam 13 Ocak ta ameliyat oluyorum. Süper olacak biliyorum çünkü doktorum süpeeeeeeerrrr..... alkisalkisalkis Darısı tüm isteyenlerin başına....... :teytey::teytey::teytey::teytey:

Annejim hayırlısı olsun. Aylin hanıma ameliyat olan birisi olarak kesinlikle mükemmel bir sonuç alacağını biliyorum. Heyecanla bekleyeceğiz canım merak etme . Çok foruma girmiyorum artık, ameliyat oldum işim bittiya.... Ama seni takip edeceğim. Öptüm canım. Merak etme heyecanlanma saakın herşey olup bitiveriyor.

Annejim hayırlısı olsun. Aylin hanıma ameliyat olan birisi olarak kesinlikle mükemmel bir sonuç alacağını biliyorum. Heyecanla bekleyeceğiz canım merak etme . Çok foruma girmiyorum artık, ameliyat oldum işim bittiya.... Ama seni takip edeceğim. Öptüm canım. Merak etme heyecanlanma saakın herşey olup bitiveriyor.

Oceanicsix ilgine çok teşekkür ederim ama kalbime söz geçiremiyorum.Birazdan yerinde çıkacakmış gibi atıyor.Hastaneye gittiğimde napıcam bilmiyorum.Bu arada tüm arkadaşlara sesleniyorum 13 - 14 - ve 15 Ocak ta Bahçelievler Medical Park tayım . Piknik tüpü ve mangalı alın gelin valla.....zemuszemuszemuszemus Hepinizi çok öpüyorumopuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Oceanicsix ilgine çok teşekkür ederim ama kalbime söz geçiremiyorum.Birazdan yerinde çıkacakmış gibi atıyor.Hastaneye gittiğimde napıcam bilmiyorum.Bu arada tüm arkadaşlara sesleniyorum 13 - 14 - ve 15 Ocak ta Bahçelievler Medical Park tayım . Piknik tüpü ve mangalı alın gelin valla.....zemuszemuszemuszemus Hepinizi çok öpüyorumopuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

İstanbul'da olsam yüzde yüz yanındaydım ama maalesef çoluk, çocuk okul problemi var. Karın gerdirmeyi bilmem ama meme küçültme hiç ağrılı bir maeliyat değil walla. Birde sen 3 gün mü kalacaksın?

İstanbul'da olsam yüzde yüz yanındaydım ama maalesef çoluk, çocuk okul problemi var. Karın gerdirmeyi bilmem ama meme küçültme hiç ağrılı bir maeliyat değil walla. Birde sen 3 gün mü kalacaksın?

Yok hayatım Cuma günü akşama kalmadan çıkarım herhalde. Ayrıca gelmiş kadar oldun bile , ilgilenmen yeter öpüyorum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar ben cocuk emzıryorum vede su anda kılom 73 boy ıse 1.60 acaba bu amelıyetta kac kılo vermem lazım bıde aylın hanıma nasıl ulaşabılırımm bana lütfen yardımcı olun bu amelıyat malıyetı ne kadar acaba yazarsanız cok sevınırımm özel yada burdan yazın lutfen... sımdıden cok teşekkurler:a015:

arkadaşlar ben cocuk emzıryorum vede su anda kılom 73 boy ıse 1.60 acaba bu amelıyetta kac kılo vermem lazım bıde aylın hanıma nasıl ulaşabılırımm bana lütfen yardımcı olun bu amelıyat malıyetı ne kadar acaba yazarsanız cok sevınırımm özel yada burdan yazın lutfen... sımdıden cok teşekkurler:a015:

Kilo vermen gerektiğini sanmıyorum.Eğer ameliyattan sonra çok fazla kilo vermeyi düşünüyorsan tekrar sarkma olmasın diye böyle bir şey söyleniyor. Benim 2 ameliyat birden olacağı için ücreti farklı. Ama sadece göğüs küçültme sanırım 5000 TL. Yine de Aylin Hanımla bir görüşmeni tavsiye ederim.İnan bana pişman olmazsın.opuyorumnanaktan

ben 75 d takıyorum vücuduma göre dolgunlar ama ileride evlendikten ve çocuk yaptıktan sonra kesin düşünüyorum bu ismi öğrendiğim iyi oldu

X