Aylin Karanlık'a Göğüs küçültme Ameliyatı olanlar

Aylin hanımın muayenehanesi var Akmerkez'in karşısında Etiler' de canım, herhangi bir hastanede çalışmıyor.

annejim ameliyatin nasil gecti canim bilgilendirirsen sevinirimm

Valla hem göğüs küçültme hem de karın germe konularına bolca detay yazdım ama kısaca şunu söyleyebilirim ki: Çok mutluyum , huzurluyum ve de kiloma rağmen ( 1 yılda 104 den 75 e indim 3 kiloda ameliyatta gitmiş ama verilecek bir 10 kilom daha var ) güzelleştiğimi hissediyorum bayanssulusmile bayanssulusmile Bunca yıl boşuna mutsuz mutsuz yaşamışım. Düşünüyorsan ve şartların da uygunsa sakın bekleme :eek:lmaz: :eek:lmaz: Aylin Hanım gel bir daha kesip biçicem seni dese yine teslim ederim ona kendimi sositososito sositososito sositososito

merhaba arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum 24 yaşındayım elli kiloyum göğüslerim ise 85 beden ama okuduğum mesajlarda 85cc, dd, b, cup gibi ifadeler vrdı ben bunları bilmiyorum sadece 85 yani. sizce ameliyat gerekli mi ve cc dd bunlar ne oluyor:eek:

ankarada sadece bayanlardan oluşan bir ameliyat ekibi varmı eğer yoksa türkiye genelinde varmı webden araştırmalarımdan bir sonuç alamadım

aylin hanıma göğüs büyütme amelyatı olan varmı acaba ve ne kadara oldu? bende 2-3 ay icinde dusunuyorum olmayıda

aylin hanıma göğüs büyütme amelyatı olan varmı acaba ve ne kadara oldu? bende 2-3 ay icinde dusunuyorum olmayıda
walla ben Aylin Hn a küçültme oldum büyütmeyle ilgili bi fikrim yok. ama şunu söyleyebilirim o bizim olmasını istediğimiz şeyi gayet iyi biliyor böyle düşününcede en iyi adres o oluyor. ben çok memnun kaldım kendisinden çokta iyi biri bence görüşmende fayda var çünkü o göğüs konusunda en doğru adreslerden biri.

aylin hn dan yaklasık bir fiyat aldım baska dr lardan da aldım, gorusmelerimi haziran ayı icinde halletmeyi dusunuyorum agustos basında amelyat dusunuyorum... aylin hn lada gorusucem mutlaka, ama siz yinede buyutme ile ilgili bilgilerinizi paylasırsanız sevinirim.

Merhaba arkadaslar,
ben ozellıkle vucut estetıgını arastırıyorum,aradıgım ozellıkle bu ısı yapan bır dr.bulmak,
karın germe,gogus kucultme ve ust bacak ve ıcı konularında dertlıyım, estetık cerrahlarının hem burun,hem vajına hem vucut estetıgı konusunda uzman olabıleceklerıne acıkcası ınanmak ıstesemde benım yukardakılerı yaptırmam sart oldugundan bu konuda uzmanlasmıs bır dr. arıyorum..bılgınız varsa ve paylasırsanız cok sevınıcem..sevgıler

merhaba arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum 24 yaşındayım elli kiloyum göğüslerim ise 85 beden ama okuduğum mesajlarda 85cc, dd, b, cup gibi ifadeler vrdı ben bunları bilmiyorum sadece 85 yani. sizce ameliyat gerekli mi ve cc dd bunlar ne oluyor:eek:

hay allahim benim bu konuyla bir alakam olmamakla birlikte, sana cevap verme ihtiyaci duydum. 85 vucudunun genisligi canim a b c d ise buyukluk. yani gogus buyuklugun. Bu arada bende gecen sene aylin karanliga liposuction ameliyati olmustum. Kendisi gogus estetigi konusunda cok iyi oldugunu duydum ama bence lipoda, ayni iddayi savunamiycam. Ben memnun kalmadim, vucudumda cokuntuler olustu, kesi yerlerinde 2cm izler kaldi. bazi yerlerde okudum, toplu igne basi gibi iz kaliyormus, bende daha buyuk. Neyse sagliklar diliyorum, umarim istediginiz gorunume kavusursunuz..

Merhaba Kizlar,
ben yeniyim bu blogda....
bende Aylin Hanima meme kücülttürme yaptirmak istiyorum hemde cok cok istiyorum....
lütfen kizlar bana yardimci olurmusunuz???

kac güne iyilestiniz??? hangi hastanede ameliyat oldunuz mesela?? ne kadar ödediniz???
-ben yurtdisindan geldigim icin ne yazikki dogrudan gidipte arastiramiyorum ;-(

Ben bu blogda yeniyim :teytey:

Aylin Hanimda ameliyat olmak istiyorum.. ondan bu blogda okadar güzel seyler okudumki bir an önce ona gidip ameliyat olmak istiyorum..

sizin gögüs kücültme ameliyatiniz nasildi??? ne zaman iyilesti??? benimle paylasirmisiniz??? lütfen lütfen .......

bende bir an önce memislerimi kücültürmek istiyorum CADIARZU

uyarmadan edemedim arkadaşlar ben uzun zamandır burda dr araştırması yapan ve bir çok dr ilede görüşmeler yapan biri olarak kendimi bu açıklamayı yapmak zounda hissettim k.k de aylin hanımı çok çok öven ama aslında hepsinin tek bir bilgisayardan giriş yaptığını öğrendiğimiz onlarca kişi var yani sizin güveniniz birileri tarafından sömürülüyor ben bu tuzağa düşen biriyim ve malesef bana 3 saat mesafede olan aylin hanıma gittim ama görüşmedeki şüpelerim araştırmamı ve bütün bunları öğrenmemi sağladı nasıl olduğunu merak ederseniz benim nick im üzerine sağ tıklayım bütün mesajları okuduğunuzda daha emin olacaksınız sadece insanca bir uyarıda bulundum tercih tabiki sizlerin sevgiyle kalın

Uyarin icin cok sag ol ......
bir yerde bende sanki okudum gibi ama nerde diye düsünüyodum zaten..

sana özel mesaj göndermek istedim fakat yeni oldugum icin olmadi :-( eger sen bana bildiklerini özelden gönderebilirsen cok cok memnun olcam ....bilgilerin icin ve uyarin icin tekrar tesekkürler

bende ameliyat icin tarih bakiyodum ama simdi bayagi tedirgin oldum ve hala insanlar nasil böyle seyler yapabiliyolar diye saskinim bilmiyorumkismile

Merhaba Ceren ben 10 gün önce Aylin hanıma meme küçültme ameliyatı oldum. 85DD idim ,şu anda 85 C cup oldum canım. Çok memnunum artık morluklar falan silindi, dikişlerim iyileşti, iyice rahatladım. Öğrenmek istediğim birşeyler varsa yardımcı olabilirim

fatmagülcüm bende 1 ay sonra olucam göğüs küçültme ameliyatı ama ben sigara içiyorum sigara içenlerde iyileşme zor oluyo memede morarma hemetom oluyo diyorlar sen içiyormuydun sigara çok kolay ve rahatmış gibi anlatmışsın beni cesaretlendirdin canım sevgilerimle

Al bendende okadar :):KK9:

ben de bu kadar laylaylom olmasına şaşırdım bu işin adminler kontrol etmiyorlarmı bu kişileri en aaz 6 ay lazım iileşmek için .gerçekse eğer bu dediğiniz çöktüm ya .okadar zamandır okuyorum.iyiki sonunuda okudum:KK43:((:-)44:

X