Aynı adamdan 3. kez çekişmeli boşanıp; sonuna kadar mücadele edip hakkımı alıp, yaptıklarını ödetip, kaybettiğim onurumu kazancağım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mutluluk1982

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2015
700
335
41
Sayın kk üyeleri ,
KK'da beni tanımayan yoktur herhalde. 2010 yılından bu yana çok büyük sıkıntılar yaşayıp bir türlü bunları aşamayan çok aciz onursuz gurursuz ve çok kötü bir anne olmakla tanınıyorum... En son sizde mayıs ayında kalmışız. O arada bir sürü gelişmeler oldu. Mahkemeden geri döndük. Yine başaramadım diyelim.. Hala bu soruyu soruyorum..Neden neden neden ?????
Yeni başlangıçlar yapacak idik. Parçalanan ailemizi toplamıştım. Büyük bir zafer elde ettim.. İşteee.. Herkes beni kınadı.Sabrettim. Bırakmadım. Bekledim. Tüm kadınların aksine terk edip gitmek bırakmak yuva yıkmak vazgeçmek kolay önemli olan zoru başarmayı mücadeleyi ve o yuvanın yuva olabileceğini inandıracaktım herkese. Günlüklerimi kitaba çevirecektim. Tüm kadınlara bu defa ben sabrederek mücadele vererek yuvanızı yıkmayın diyerek örnek olacaktım.. Şimdi bakıyorum da… Ne manyak ne aciz ne salak bi kadınmışım. Derdim neymiş. Hastaymışım.. İşte başardım dedim günler. Gurur duyduğum günler. Adam evine dönüş.. Tabi daha 15-20 gün haa… :) Kızımla internette evlere bakıyoruz. Kızım dedi ki anne böyle bir havuzlu ev istiyorum. Hee annem alırız filan dedim geçiştirdim.. Adam demesin mi kızım getir bakayım ben alırım sana.. Şaka gibi.. Bir anlık olay.. Eve baktı. Emlakçı tanıdık çıktı. . Aradı. Oturduğumuz evi satlığa koyalım dedi. Yeni evi içinde kredi çeker öderiz dedi.. Yeni başlangıç olur bu apartmana da rezil olmuştuk. Kötü anılar yaşadık gidelim demez mi ?? Ben şok.. Adam para delisi... Tabi biz 18 yıllık evli fireleri saymazssan ama en son 2017 yılında evlenmişiz. Tüm evler artık evlenmeden önce.Benim hiçbir hakkım yok.. Boşansak mal paylaşımında. Bu evlenmeden önceki evini satıp yeni ev alınca nikahtan sonra almış olacak ve beni ortak etmiş olacak.. Bu düşüncesi artık bu adam oldu ve boşanmak istemiyor ve kadını bitirdiğine inandım.. Çünkü çok daha lüks üstüne kredi çekerek hazırkı evinide satarak beni ortak ediyor.. Ama ben nasıl mutlu oluyorum.. Eve mi hayır ?? Adam artık beni aldatmıycak diyorum. O sırada bende tamamen inandım. Kendinin evi mevkii olarak daha iyi bir yerde olduğu için ve tek ev olduğu için bu evi atmıyalım dedim.. Çünkü daha az borca girmek istedim. Israrla ikimizin ortak olduğu ikiz ev vardı. 2+1 ve 3+1 toplam 2 daire tek tapulu ve hisseleri yarı yarıya.. Hemde haksızlık olmaz evlenmeden önceki mal varlığımızı ortak satıp bu yeni evi almış olacaktık.Ve onun hakkına fazladan ortak olmayacaktım.. Ve krediyi daha az çekecek idik.. Geldim gittim.Yalvardım. Yok bizim ortak olduğumuz evi satalım dedim. Adam yok dedi. oturduu evi sattı. Kredi çektik yeni eve geçtik. Yeni düzen kuruldu.Yeni eşyalar alındı. Bir hafta çok değil... bir hafta sonra adam yine kadına gitti... bitmedi bitmedi ….. tekrar geldi geri gitti... geldi.... bu defa ikili devam ettirmeye çalıştı.. Bür de üstüne metresi bana dava açmaz mı ? Şaka gibi... ahhh ahhh… Bataklıkta battıkça pisliğe battım. Bu adamla her geçen gün birlikte oldukça daha çok belanın içine girdim... Ben ıspat ettim.adamı kapıya koydum... Üstünede çekişmeli dava açtım... Daha 10 günlük süreç bu olaylar.Adam şok oldu... Avukat tututm. Birde bir sürü borçca girdim.Zaten ev alımında kardeşimden 30bin almıştık kredi kartımdan 20bin klima tesisatı çektirdik. O borçlarda kaldımı üstüme.. Birde 23bin avukat masrafı. Birde avukat psikolog zorunlulu koydu.. Parayı sonra verrisin dedi... Battım resmen.Küçük kızımı özel okuldan aldı.. Devlete yazdırdım.. Büyük kızım fen lisesi son sınıf üniversite hazırlık.. Kızkardeşim yine bize destek için yanıma geldi. Çalışıyor ama akşamları birlikteyiz. küçük kızım 8 yaşında..evde tek kalamıyor.Devlet oklulu açılmadı..Çok iyiydim güçlüyüm.Cesaretde var. Biraz maddi sıkıntı beni yoracak.. Ama bu defa bu adama boyun eğmiycem.. Çocuklarım çok mutlu ..Bende huzurluyum.. Bu dava süreci beni beliki çok yoracak ama geçer inşallah... Tanımadığınız kişilerin duası çok geçermiş..Sizlerde dua edin.Dualarınızı bekliyorum.
Şu an maddi anlamda çok zorluk çekiyoroum.Kendim çalışıyorum zaten.. Geçecek bunlar inşallah.

KONU : Zina sebebiyle boşanma davası
AÇIKLAMALAR
1-Taraflar ilk olarak 2002 yılında evlenmişlerdir ve bu evlilikten 17 yaşında xxx ve 8 yaşında xxxolmak üzere iki tane müşterek çocukları bulunmaktadır.
2-Davacı müvekkil özel bir firmada muhasebe biriminde mali müşavir olarak çalışmakta , davalı ise yine özel bir firmada bölge satış müdürü olarak çalışmaktadır. Davalının maaşı oldukça iyidir .Yıllık primleride resmi olarak almaktadır .
3-Taraflar 2010 yılında xxxx. Aile Mahkemesinin xxxx esas sayılı dosyasıyla anlaşmalı olarak boşanmışlardır. Fakat araya aile büyüklerinin girmesiyle tekrar evlenmişlerdir.
4-Yine evlilik birliğine devam ettiremeyen taraflar 2014 yılında xxxxx. Aile Mahkemesinin xxxx esas sayılı dosyasıyla tekrar boşanmış fakat çocukların küçük olması ve aile ortamında büyümelerini istemeleri ve davalının yapmış olduğu hataları bir daha yapmayacağını söylemesi üzerine daha sonra tekrar evlenmişlerdir.Bu boşanmaların hepsi yine farklı kadınlar ile davalının davacıyı aldatması sebebiyle olmuştur.Taraflar yine çocukların ve ailelerin baskısı ile bir araya gelmiş ve yeniden 2017 yılında evlenmişlerdir.
5-2017 yılındaki evlilikten bir süre sonra davalı davalının kocası’ın tekrardan eşine ve ailesine karşı olan onur kırıcı davranışlarını devam ettirmesi ve bunun yanında eşini tekrar aldatması ve şiddetli geçimsizliği nedeniyle mevcut davayı açma zarureti doğurmuştur.
6-Evlilik birliği yürümemye başlamış ve garip olaylar olmaya başlamıştır .Şöyle ki; o sıralar davalı ,eve geç gelmeye başlamış olup , iş seyahetleri diyerek günlerce ,eve gelmemiştir.Davacı müvekkil davaı kadın'a ara ara fake hesaptan ''Aylarca aradığınız kişi benim'' vs. uyarı mesajlar gelmektedir. Davacı müvekkile ve babası na yasak ilişki yaşayan kadın tarafından fotograf, mesaj yazışma gönderilmiştir. Hamile olduğunu ,çocugu doğuracağını anlatmıştırBu duruma dayanamayan Davacı müvekkil şubat 2020 döneminde ayrılma kararı almış , ailesi ile birlikte oturmayı planladığı dubleks bir daire kiralamıştır.Depozito-kira-emlakcı komisyonu ödenmiştir.Eşyalar kolilenmiştir. (emlakçıya ödeme dekontları sunulabilir).Ancak sonra bu daireye çıkılmamıştır .
7- Bü süre zarfında bir çok kez kavga olmuştur.Aile huzurları bozulmuştur
8-Çocukların bir aile ortamında büyümesi , psikolojik olarak zarar görmemesi için ve 3.kez evlenmeden dolayı çevre baskısından,saygınlık ,iş-kariyer gibi sebeplerden tekrar boşanmayı göze alamadığı için bir süre sabreden davacı müvekkil en son eşinin evlilik dışı ilişkisini bitirmediğini ve kendisine yasak ilişki yaşayan kadını 2.kadın olarak kabul ettirmeye çalıştıgını anlayınca ve tespit edince boşanmaya karar vermiştir.
9-Müvekkil davacı davaı kadın'ın beyanlarına göre ; Davalı davalının kocası'nın davacı müvekkil davaı kadın'ı dava dışı olan yasak ilişki yaşayan kadın isimle kadınla aldattığı ,tarafların birbirlerine eşlerinden boşanacaklarının sözünün verdiğini ,yasak ilişki yaşayan kadın'ün eşinden boşandığını ,fakat davalı davalının kocasıın eşinden boşanmadığı için davalı ve yasak ilişki yaşayan kadın arasında sorunlar yaşanmıştır.Bununla birlikte davacı davaı kadın davalı davalının kocası'a bu defa evlilik dışı ilişkinin bitmediğinden emin olduğunu öğrenince ve elindeki kanıtlara dayanarak ,kesinlikle boşanmak istedğini bildirmiştir. Davalı eşinin boşanmak istediğini söylediği gün ve anda kadının annesiyle daha yeni telefonda konuşup ayrıldıklarını söylemiş, ilişkinin bittiğini anlatmıştır. Ve eşine baskı yapıp evlilik dışı ilişkilerinin devam ettiğini nerden öğrendiğini anlattırmaya çalışmış, kadını kendi aynı zamanda terk edip , eşininde aynı zamanda ayrılacağını öğrenince yasak ilişki yaşayan kadın'ten şüphelenmiştir.Davacı müvekkilde konuyu geçiştirmiş, nerden öğrendiğini anlatmak istemediği için birilerinden öğrendim, hissettim vs.şeyler söylemiştir. Davalı davalının kocası bunun üzerine yasak ilişki yaşayan kadın'ü arayıp ilişkilerinin bittiğini ıspat etmiş , benden karımdan uzak dur demiştir. Davalı davalının kocası , Davacı davaı kadın'a bu kadar yuvan için mücadele verdin,emek verdin,yolun sonuna geldik, kadın büyü yaptı, intikam adlı.fırsat vermiyelim.Son şans ve evladı evladının nın üstüne yemin edince davacı davaı kadın ikna olmamış, boşanmayı kafasına koymuş ve anlaşmalı boşanmaya ikna etme yöntemleri bulmaya çalışmışıtr.
10-İşbu davanın davalısı davalının kocası ile dava dışı arkadaşı yasak ilişki yaşayan kadın arasında çıkan uyuşmazlık savcılık makamına intikal etmiştir.xxxx Cumhuriyet Başsavcılığında olan Hazırlık numaraları xxxxx olan savcılık dosyalarında yasak ilişki yaşayan kadın, davalının kocası'dan şikayetçi olmuştur. Hatta durumun acısını davacı müvekkilden çıkararak aynı dosyada davacı müvekkilden de şikayetçi olmuştur. (Mahkeme aşamasında delil olarak kullanılması için celbini talep ederiz)
11-Savcılık dosyaları incelendiğinde dosya içerisinde birçok ikrar söz konusudur. Davalı savcılık dosyasına şüpheli sıfatıyla vermiş olduğu ifade de ilişkisi olduğunu kabul etmiş, hatta eşini aldattığı 3. Şahsın kendisini arayarak hamile olduğunu söylediğini belirtmiştir. Kendisi de çocuğu aldırması 3. Şahısa 3.000 tl para gönderdiğini hatta bu parayı banka kanalıyla eft yaptığını dekontun kendisinde mevcut olduğu beyan etmiştir.
12-Davalının savcılık dosyasına vermiş olduğu ifade apaçık bir şekilde eşini aldattığını beyan etmiş hatta eşini aldattığı 3. Şahısın hamileyim demesi sonucu çocuğu aldırması için para gönderdiğini bile beyan etmiştir.Ve aralarında cinsel birlikteliğin olduğu da aşikare olarak kabul edilmiştir.
13-Müvekkilin beyanlarına göre ; Davacı davaı kadın ve davalı davalının kocası 3.şahıs yasak ilişki yaşayan kadın tarafından bulunan suç duyurusuna birlikte gitmiş savunmalarını yapmış eve dönmüşlerdir. 3.şahıs kadının hem kocası ile kendini aldatmasına ,hem de suçlu iken dava açıp şikayet etmesini hazmedemeyip , eşi evden bir türlü gitmedği ve anlaşmalı boşanmadığı için ,evi terk etmeye çalışmıştır. İşyerindeki arkadaşının studyo dairesi boşaltılmış olduğunu bilip, arkadaşını arayıp stüdyo daireyi hemen kiralaması gerektiğini söylemiştir.Bunun üzerine , davalı çılgına dönmüş, olay çıkarmış, ve davacı müvekkili çocuklarının gözleri önünde darp etmiştir.Davalı davalının kocası davacı davaı kadın'ın ailesini arayarak kızlarını gelip almalarını söylemiştir.Davacı davaı kadın tekrar ailesini arayarak gelmemeleri gerektğini söyleyip evde boşanma davasını açana kadar birlikte yaşamaya devam etmiştir.Bu süreçte davacı davaı kadın doktora gidip aldığı darptan dolayı tedavi olmuş, boşanmak için avukat aramalarına başlamıştır.
14-Müvekkil beyanlarına göre ; Davalı davalının kocası bu süreçte tekrar yasak ilişki yaşayan kadın ile barışmıştır. Davacı davaı kadın'a ilk defa anlaşmalı boşanmayı kabul eder ise yasak ilişki yaşayan kadın'ün davaı kadın'a olan şikayetini geri aldıracağını , annesiye konuşup ikna edeceğini söylemiştir.Davacı davaı kadın anlaşmalı boşanmayı kabul etmeyip, avukat tutarak davasını açmıştır.Davalı davalının kocasıın eşyalarını kızları ile birlikte toplayıp garaja bırakmıştır. Gelip alması için fotograf atmıştır. Davalı eşinin dava açtığını öğrenince eve baskın yapııp hakaret tehdit etmiştir.
15-Bu hususta davacı müvekkilin can güvenliğinin bulunmaması sebebiyle xxx Aile Mahkemesinin xxxxDeğişik iş sayılı dosyasından koruma kararı alınmış, ve xxx Cumhuriyet Başsavcılığı'na xxx hazırlık numarasıyla şikayet dilekçesi verilmiştir.
16-Çocuklar babalarının annelerine yapmış olduğu bu eziyete daha fazla dayanamamış babalarının annelerine hakaret , tehdit ses kayıtlarını almışlardır.Evde baskın yaptığı gün ses kayıtlarında babalarının annelerini daha önce darp ettiğini olayından da bahsedilmiştir..Bu mevcut ses kayıtları mahkemeye sunulucaktır.(16.09.2020 tarihli davanın evi basarak kavga etmesi sonucu çocukların kaydettiği ses kayıtlardır.
17-Yukarıda izah edilen ve bunun gibi birçok nedenle müşterek çocuklar babalarını görmek istememektedirler.
18- Müşterek çocukların alışılagelmiş yüksek bir hayat standardı olıup özel okulda okumaktadırlar .
19-Son olarak davalı davalının kocası davacı müvekkili anlaşarak hiç bir talebi olmadan boşanmak için zorlamış vexxxx .Aile Mahkemesinde xxxx Esas sayılı dosyayı açmış ancak davacı müvekkil istemediği için ve talepleri olduğu için bu dava sonradan çekilmiştir. Bu nedenlerden dolayı eldeki davanın açılması zorunlu olmuştur.
HUKUKİ NEDENLER : TMK ve ilgili diğer mevzuat
HUKUKİ DELİLLER : Tanık, Bilirkişi, xxxx 3. Aile Mahkemesinin xxxx esas sayılı dosyası, xxxx 2. Aile Mahkemesinin xxx esas sayılı dosyası, xxxx 9. Aile Mahkemesinin xxx esas sayılı dosyası, xxxx Cumhuriyet Başsavcılığının xxx hazırlık numaralı dosyası, xxxx Cumhuriyet Başsavcılığının xxx hazırlık numaralı dosyası, xxxx Cumhuriyet Başsavcılığının xxx esas sayılı dosyası, müşterek çocukların beyanları, xxxx 1.Aile Mahkemesinin xx Değişik İş sayılı dosyası ,xxxx 1.Aiile Mahkemesinin xxx Değişik İŞ Sayılı dosyası ( dava dışı 3.kişi nin yaptığı başvuru ) mail kayıtları , whatsapp yazışmaları, instagram yazışmaları ve diğer yasal deliller

Eklentiler

• 1600774527577.png
    1600774527577.png
    667,6 KB · Görüntüleme: 714
  • 1600774559312.png
    1600774559312.png
    480,6 KB · Görüntüleme: 691
Cidden hastasıniz siz.

Yine boşanmayacaksiniz.

Olan sürekli düzenleri değişen çocuklara oluyor.

bu defa başka.. ilk defa tüm ailesini karşıma aldım..Çekişmeli boşanıyoum.Dava açtım.Uzaşlaştırma aldım.Darp şiddet tehdit hepsini savcılığa verdim. Bitti... Ama çok yoruldum.Bu kadar yorulmaya eziyete bu kadar pisliğe bulaşmaya grek varmıydı.Yoktu.. Metresi ile bile muhtap oldum.Dava açtı bana.. İyikide olmuş.. abbim benim yanımda elimdeki tüm delilleri fotoları mesajları silmiştim.. Şimdi kendi ifadeleri ile verdikleri birbirirlerinden şikayet ettikleri svcılığa yansıyan dilekçeleri kullanarak zina davası açtım..Bu defa acımak yok. Daha önceki boşanmalarımda her seferinde bitiremediğim için elimdeki delillerimn hiçbirini kullanmadım.O beni ayrılırken bile sevsin nefret etmesin diye ne nafaka ne mal paylaşımı ne tazminat hiçbirşey istememeiştim.Şimdi çekişmeli ve yapabildğim herşeyi yapıcam kanunu hakkım olarak.

Söyleyecek bir şey bulamıyorum size , boşanıp boşanıp tekrar evleniyorsunuz aynı adamla . Niye bu eziyeti çekiyor ve daha kötüsü çocuklarınıza çektiriyorsunuz ???? Altın kaplama vs espri yapılacak düzeyi geçeli çok olmuş , yazık çok yazık çocuklarınıza üzülüyorum ben

bu defa başka.. ilk defa tüm ailesini karşıma aldım..Çekişmeli boşanıyoum.Dava açtım.Uzaşlaştırma aldım.Darp şiddet tehdit hepsini savcılığa verdim. Bitti... Ama çok yoruldum.Bu kadar yorulmaya eziyete bu kadar pisliğe bulaşmaya grek varmıydı.Yoktu.. Metresi ile bile muhtap oldum.Dava açtı bana.. İyikide olmuş.. abbim benim yanımda elimdeki tüm delilleri fotoları mesajları silmiştim.. Şimdi kendi ifadeleri ile verdikleri birbirirlerinden şikayet ettikleri svcılığa yansıyan dilekçeleri kullanarak zina davası açtım..Bu defa acımak yok. Daha önceki boşanmalarımda her seferinde bitiremediğim için elimdeki delillerimn hiçbirini kullanmadım.O beni ayrılırken bile sevsin nefret etmesin diye ne nafaka ne mal paylaşımı ne tazminat hiçbirşey istememeiştim.Şimdi çekişmeli ve yapabildğim herşeyi yapıcam kanunu hakkım olarak.
Hı hı :KK51::KK51:

Şu çocuklar senin bitmeyen dinmeyen hastalıklı koca aşkından neler çekti
Yazık günahtır neler ettin de bıkmadın ne var bu adamda bi tarafı altından mi neydi bu kadar çarpık çirkin bi boşan bi evlen kızlarını mahvettin ileride çekicek o çocuklar senin yüzünden bu tramvalarinin bedelini nasil ödeyeceksin acaba

Avukatın zorunlu psikolog desteği koymasına çok sevindim. İnşallah tedavi olursunuz hastasınız çünkü bariz. Adamın karısı değil mi ayrıca metres dediğiniz kadın siz boşanmışken kendinizi metres yerine koydurmadınız mı? Hiç sanmıyorum boşanacağınızı da hadi inşallah.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X