Aynı adamdan 3. kez çekişmeli boşanıp; sonuna kadar mücadele edip hakkımı alıp, yaptıklarını ödetip, kaybettiğim onurumu kazancağım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay ne diyorsun ya?
Sana toplasan 2 tane yorum yaptım. Ne eski konuların hakkında konuştum ne başka birşey yaptım.
Kendini neden bu kadar önemsediğini anlamadım.
Sen kimsin? Senin eski konularına bakma zahmetine neden gireyim? Neden seni linçleyeyim.
Ben sadece fikrimi söyledim.
Ama diğer arkadaşların sana tepkisini de anlıyorum orada farklı, burada farklı konuşursan tabiki tepki alırsın.
Sana tavsiyem;kendini bu kadar önemseyip alakasız insanlara saydırmaya kalkma. Yoksa böyle cevabını alırsın.
Siz beni önemsiyorsunuz ki eski konularıma dalıyorsunuz gelip burda güya yüzüme vuruyorsunuz uğraşıyorsunuz
Cevabımı sen mi verdin şimdi ?
Zahmetine girmiyorsun Allahtan bide girseniz ne yaparsınız
Mune zaten güzel bir cevap verdi
Aslında muhattab olmuyorum
Benden sana da şu tavsiye burdaki insanların açıklarını arayıp ego kasma
Konu sahibini aşağılayıp linç etmek sana birşey katmaz
Herkes yaptığının bedelini öder
İsterse 500.kez evlenir aynı adamla
Kime ne ya

Siz beni önemsiyorsunuz ki eski konularıma dalıyorsunuz gelip burda güya yüzüme vuruyorsunuz uğraşıyorsunuz
Cevabımı sen mi verdin şimdi ?
Zahmetine girmiyorsun Allahtan bide girseniz ne yaparsınız
Mune zaten güzel bir cevap verdi
Aslında muhattab olmuyorum
Benden sana da şu tavsiye burdaki insanların açıklarını arayıp ego kasma
Konu sahibini aşağılayıp linç etmek sana birşey katmaz
Herkes yaptığının bedelini öder
İsterse 500.kez evlenir aynı adamla
Kime ne ya
Arkadaşım.
Okuduğunu anlamıyorsun sanırım.
Sakince okumayı 3 5 kez kelime kelime okumayı dene.
Ben senin eski konularını karıştırmadım, ben senin eski konularına, eski yorumlarına bile bakmadım. Beni başkasıyla karıştırıyorsun.
Anlamayan insana ne cevap versem az, sana önceki yorumumda da söyledim ben senin eski konularını ortaya dökmedim, döken ben değilim. Sana bu 4.yorumum. Hiçbirinde eski konuların hakkında konuşmadım. Ama çok iyi olmuş döküldüğü. Dökenin ellerine sağlık. Sırf millete gıcık olduğun için tam tersi yorum yapıyorsan sende iyi niyetli değilsindir.
İsterse 5000bin defa evlensin, buna kimsenin lafı yok zaten.
Ama çocukları götürüp aklı selim birine versin. Çocuklar oyuncak olmuş ellerinde. Sen "amaaann sizeneeğğ" diyebilirsin ama ben diyemem o çocukları düşünürüm. Umarım anlatabilmişimdir. Bu da sana son mesajım, durup dururken bana saldıran sensin.

Son düzenleme:
Çünkü herkes çocuklarına üzülüyor.
Önceki yıllarda konu sahibine ılımlı yaklaşılmışta ne olmuş? Yine bildiğini okumuş. Kendine acımayan, kendine saygısı olmayan insana kimse saygı duymaz ki.
Aynı şey.
Bu kadında boşanmış. Sonra gidip bile bile evlenip 2.çocuğu yapmış.
Adamın ne olduğunu bile bile 2.çocuğu yapan ile adamın ne olduğunu bile bile evlenen kadının farkı var mı sizce? Hatta anne olan taraf daha da suçludur, çünkü ANNE'dir. O çocuğa o psikolojiyi yaşatmaya hakkı yoktur.
Ay ne diyorsun ya?
Sana toplasan 2 tane yorum yaptım. Ne eski konuların hakkında konuştum ne başka birşey yaptım.
Kendini neden bu kadar önemsediğini anlamadım.
Sen kimsin? Senin eski konularına bakma zahmetine neden gireyim? Neden seni linçleyeyim.
Ben sadece fikrimi söyledim.
Ama diğer arkadaşların sana tepkisini de anlıyorum orada farklı, burada farklı konuşursan tabiki tepki alırsın.
Sana tavsiyem;kendini bu kadar önemseyip alakasız insanlara saydırmaya kalkma. Yoksa böyle cevabını alırsın.
Arkadaşım.
Okuduğunu anlamıyorsun sanırım.
Sakince okumayı 3 5 kez kelime kelime okumayı dene.
Ben senin eski konularını karıştırmadım, ben senin eski konularına, eski yorumlarına bile bakmadım. Beni başkasıyla karıştırıyorsun.
Anlamayan insana ne cevap versem az, sana önceki yorumumda da söyledim ben senin eski konularını ortaya dökmedim, döken ben değilim. Sana bu 4.yorumum. Hiçbirinde eski konuların hakkında konuşmadım. Ama çok iyi olmuş döküldüğü. Dökenin ellerine sağlık. Sırf millete gıcık olduğun için tam tersi yorum yapıyorsan sende iyi niyetli değilsindir.
İsterse 5000bin defa evlensin, buna kimsenin lafı yok zaten.
Ama çocukları götürüp aklı selim birine versin. Çocuklar oyuncak olmuş ellerinde. Sen "amaaann sizeneeğğ" diyebilirsin ama ben diyemem o çocukları düşünürüm. Umarım anlatabilmişimdir. Bu da sana son mesajım, durup dururken bana saldıran sensin.
Sana yaptığım yorumların hepsi bunlar.
Bak bakalım senin eski konularını yazmış mıyım?
Emin olmadığın birşey hakkında yorum yapma bir zahmet.

Aynen yazık günah bu çocuklara yahu
Yazık aklıma teke gelen kelime bu
şöyle ruh hastası bir anneyi ne yaptı da hak etti bu bebeler
Hastaysan gider tedavi olursun kardeşim
Zaten bir şekilde tedavilik aşamaya gelindiyse çoğu kişi kendi başına akıl edemiyor tedaviyi. En yakınında bulunan aklı başında birinin kolundan tutup götürmesi gerekiyor .Öyle biri de mi yoktu etrafında bu kadının bu noktaya gelene kadar. Aileden biri olur, iyi yakın bir arkadaş olur. Ne bileyim. Allah bundan sonrasını iyi etsin inşallah dilerim🙏

Evet görüştü hatta aynı yatağa da girdi.
Sonra adam sabah yine gitti o kadına :)
Adam demek
Diğer kadın hamileydi ama iyi biliyorum.
Çocuğu aldirt diye eşine baskı yapıyordu.
Aldirt bana dön diyordu.
Çocuklarına babalarıni arattirip aglattiriyordu.
Nasıl sinirlendim yine ya.
siz detaylara baya bir hakimmissiniz.Ben ilk defa denk geldim.ilk okudugumda olabilir belki ama ucuncu neden demistim.Cunku esiyle ikinci kez evelenen bir tanidigimiz olmustu ben kucukken.Daha cok cocuklar yuzunden evleniliyor.Biz de kucukkuen aile dramina sahit olmustum.Ama ilerleyen sayfalara baktikca konus sahibi gercekten saglikli bir psikolojiye sahip degil demek ki..

Siz gerçekten kötü birisiniz. Şu üç konunuzu okuyan bile anlar bunu. Çocuklar aranızda fırıldak olmuş, siz çocukları kullanıp adamdan kopmamışsınız, adam ayrı karaktersiz be adam madem pişman olucaksın neden evlendin yeniden, kadının günahı ne! Saçma sapan ilişkiler. Karı koca tencere kapak olmuş bir de sabinin günahına girmişsiniz kadını kürtaja zorlayarak! Siz de bal gibi hatalısınız, arkadaşlar boşuna banlandı siz çok sinsi bir insansınız. O adamdan da asla ayrılamayacaksınız.

Konunuz, siz ve hayatınızın özeti. Kendi cümlelerinizle.
Ben uzak kaldıkça o arıyor.. o zuak kalsa ben arıyorum.. ikimizde pisliğiz.. igrençç bir sürü boşanan insan var ya.. kim görüşüyor.. nefret etmeye başlıyorum.. ama şu gönlüme laf anlatamıyorum… iki kız çocuguylada tek yaşamakta işime gelmiyor korkuyorum hayattan..

Metrestin sen de .
Adam boşandı o kadınla evlendi.
Sen bu adami evine davet ettin.
Etmedin mi ?
Ettin.
Karısı o iken metresi sen oldun.
Aynı yataga da girdin.
Nasil iğrenç ilişkiler bunlar ya.
Hiç utanmaniz yok mu evlatlarıniza sunlari yaşatiyorsunuz.?
Bu avukat çocuklarınızı niye sizden aldırmıyor Allah rızası için.
Yok abicim bunlar ne biçim anne baba.
Olmaz olsunlar.
Kızınız olsam yüzünüze bakmazdim.
Annem bu kadin diyemezdim utancımdan.
Olmasın böyleleri anne baba.
Çok lazımmis gibi dünyaya habire çocuk getirip psikolojilerini bozuyorlar.

ne metresi...ne aynı hatağı... terbiyesizlik etmeyin.. asla öyle birşey söz konusu bile olmadı..
lütfen siz bana yorum yapmayın... kk de bir sürü binlerce kadın var.. bana yorum yapmayın ve haddinizi aşmayın...
kimseyi yaşamadığınız şeyler için kınayıp ahkam kesmeyin... sakın ve sakın bana ve konumla ilgili yorum yapmayın...
zaten yaşadıklarım çok ağır... bir de sizin gibi uslubunu bilmeden yazanlara artık katlanamıyroum... kimin ne yaşadğını bilmeden oturduunuz yerden artist artist konuşmayın.. saygımı bozmak istemiyroum.. evet hak ettim diyruom filanda... ya siz benim neye niçin nasıl katlandığımı nerden bileceksiniz ya.. lütfen bana yazmayın..

Sizi hatırlıyorum. Sizde boşanacak cesaret yok. İster kızın ister kızmayın siz boşanamazsınız. Siz o kocanın peşinde sürüklenir durursunuz da dünyaya getirdiğiniz çocuklara yazık. İnşallah çocuklarınızı sizden bir an önce alırlar.
böyle düşünenlere bu kadar basit yargılananlara tek birşey diycem..
yaşamadğı olaylardan doalyı birilerini yargılayan insanlara saygım yok.. bu kadar kolay değil... bu kadar kolay..çocuklarınızı elinden alsınlar demek... çocularım benim için ölüyorlar... ben burda kendimi nasıl tanıttım ama çocuklarım benim için ölürler ölür.. ve onları ne kadar sevdğimide biliyorlar.Hayatım onlar benim.neyse yaa.kime neyi anlatıyorrum...

ne metresi...ne aynı hatağı... terbiyesizlik etmeyin.. asla öyle birşey söz konusu bile olmadı..
lütfen siz bana yorum yapmayın... kk de bir sürü binlerce kadın var.. bana yorum yapmayın ve haddinizi aşmayın...
kimseyi yaşamadığınız şeyler için kınayıp ahkam kesmeyin... sakın ve sakın bana ve konumla ilgili yorum yapmayın...
zaten yaşadıklarım çok ağır... bir de sizin gibi uslubunu bilmeden yazanlara artık katlanamıyroum... kimin ne yaşadğını bilmeden oturduunuz yerden artist artist konuşmayın.. saygımı bozmak istemiyroum.. evet hak ettim diyruom filanda... ya siz benim neye niçin nasıl katlandığımı nerden bileceksiniz ya.. lütfen bana yazmayın..
Size şu an cevap veremeyecek olan kişinin üzerine gitmezseniz sevinirim ama , kendisi de söyledi zaten sizin konunuz benim bazı yaralarımı kanattı diye .
Oh oh ne güzel diye yorum yapamaz herhalde ?

Psikologunuzla görüştünüz mü , saplantınızla ilgli o ne düşünüypr ?

Evet görüştü hatta aynı yatağa da girdi.
Sonra adam sabah yine gitti o kadına :)
haddinizi bilin... asla böyle birşey söz konusu olmadı... size dava açarım..iftira atıp durmayın.. İnsan anmusu için yaşar..Onurumu kaybettim dediysem bu adam aldattığı için affettiğim için kabul ettiğim için kızdım...
binlerce iki evli yaşayan adamlar var... onlaradasaygı duymak lazım.herkesin gücü kabul edeceği durumlar şartları farklı.. o zaman iki evli yaşayan kadınlarada hakaret edin..onursuz diyin... ya nerden bileceksiniz siz o kadınların neler yaşadğını.. ben zaten 2.kadını üstüme getirmesini kabul etmedim... ama yuvamıda kurtarmaya çalıştım..evet çok çektim..
çok kızdım kendime... sizin gibi insanları konuşturacak duruma ben getirdim.. ne yapayım.. etrafımda bir tane adadm kalmadı.. bende sanal ortamda hiç tanımadığım insanlara dert anlatmaya başladım... tabi sizin gibileer arada çıkıyor haddini biilmeden saygısızlar... ama burada mükemmel dostluklar edindiğim kişilerde olduğu için arada yazıyorum..hatta bana özelden yazıyorlar.burdaki kötü yorum yapanlara sallama.. o kadınlar kendi özel hayatlarında yapamadığı şeyleri millete laf sayarak yatprımaya çalışıyorlar diyorlar... neyse...sakın bana bir daha yorum yapmayın... konularımıda okumayın.. o kadar..engelleme durumu varsa sizi hemen engellemek istiyroum... ben zaten iyi olmaya yaralarımı sarmaya çalışıyroum.. dostmu düşmanmısınız be... adamı öldürmeye intihara sevk ediyorsunz... yok şöyle..yok böyle... yok kötü anne... ya önce kötü isem sonra iyi olamam mı..yeter yaa...

Hayır evli değillerdi.
Tabi 37+5737473 konu olunca karıştırmış olabilirsiniz.
evliydim.. bak sizi gerçekten şikayet edicem... bu nasıl bir çirkin iftira.. be kadın ben namusum için yaşadım... hayatımda o kadara boşandım ayrıldım..o Adamdan başka erkek bile girmedi.. çocuklarımın babası evlendi ama asla onunla birliktelik olmadı..bu nasıl bir çirkin şey..beni sinir krizi geçirttirdiniz ya..elim ayağım titriyor.. bu nasıl rahat bir söylem..nisanların namusu bu kadar kolay mı ortalıkta konuşuluyor.. be kadın ben kocamı hep affettim.göz yumdum.sabrettim...bekledim...tek suçum bu. süreçtete çocuklarımı hiç bırakmadım..her anlamda onlarada annelik yaAPTIM..İYİ YADA KÖTÜ... şimdi çocuklarım benim için ölürler.. ve şimdi çok iyiyiz.. kim ne derse desin hikaye... yaralarımız iz kalacak ama herşey düzelecek... yeni okuyorum yorumları sinir krizi geçirdim ya..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X