Aynı konuyu 3 defa açtım 1 kişi bile cevaplamadı lütfen varsa bikginiz boş geçmeyin

yani emınki konunu okuyan hanımlar ne yazsak diye düşünmüşlerdir ,

aynı benım gibi , hamilesin dogumuna az kalmış demek istiyorum ,

hee buarada cinsiyetide belli olabilir :dondurma:
Neredeyse benle aynı sayılır gebeliği hatta
Sanırım benden bi ay önce
Ben öğrendiğimden beri 2 regl zamanı geçti çünkü 😂

Olmadın ama değil mi canım
Oldum oldum olmaz mıyım 😂

Ay Allah aşkına şaka bi yana
Kaç yaşındasınız ki?
3 kere regl olup hala hamile olabilir miyim diye soracak yaşlardaysanız veya bilinçsizlikte şüpheli ilişkiye de girmeyiverin
Vücudunuz daha ne yapsın sizi inandırmak için tam ÜÇ kere regl olmuş, rahimi temizlemiş işte
Noter onaylı belge mi yollasın hamile değilsin diye 🤦‍♀️

Ahahahahhh 😅 bu konuyu sayamayacagım kadar çok açtın ve herkes de cvpladı lütfen kimsenin hakkını yeme :KK20:
Kız sen banlanmıstın hatta aynı konuyu defalarca açmıştın diye 😅 bilerek aynı konuları açıyorsun ama amacın ney onu anlayamadım bir türlü :KK12:

Oldum oldum olmaz mıyım 😂

Ay Allah aşkına şaka bi yana
Kaç yaşındasınız ki?
3 kere regl olup hala hamile olabilir miyim diye soracak yaşlardaysanız veya bilinçsizlikte şüpheli ilişkiye de girmeyiverin
Vücudunuz daha ne yapsın sizi inandırmak için tam ÜÇ kere regl olmuş, rahimi temizlemiş işte
Noter onaylı belge mi yollasın hamile değilsin diye 🤦‍♀️
Bu kadar güldürüp bu kadar içimi rahatlatacak bir mesaj attığınız için teşekkür ederim 😂🥰

Ahahahahhh 😅 bu konuyu sayamayacagım kadar çok açtın ve herkes de cvpladı lütfen kimsenin hakkını yeme :KK20:
Kız sen banlanmıstın hatta aynı konuyu defalarca açmıştın diye 😅 bilerek aynı konuları açıyorsun ama amacın ney onu anlayamadım bir türlü :KK12:
Bizimle eğleniyor bence 🤪

Kızlar merhaba çocuk istemiyorum şüpheli ilişkimden sonra 3 defa normal adet oldum yerleşme kanaması olmadığına eminim çünkü 1.5 paket ped kullandım ve lekelenme gibi değildi neyse son defa test yapayım dedim daha önceki 3 test negatif çıkmıştı yeniden yaptım ve bu da negatif çıktı sizce artık bu konuda rahatlamalı mıyım yoksa hamile olabilir miyim? Şimdiden teşekkür ediyorum yorumlarınız için.
Böyle saçma soruya kim neden cevap versin ki? 3 adet yasamissin, 3 testin negatif çıkmış. Bu seni inandiramadiysa burada üç beş kadının cümlesi mi inandiracak??

X