Ayrıldık..Kendimi nasıl iyi hissedebilirim ? Yaptıklarım yanlış mı?

Umarım hep mutlu olursunuz , geçmiş olsun

Sevindim senin adina. Psikolojik destek almaya devam et veya kitaplar oku. Faydasi olacagina eminim. Kendine iyi bak!!

Çok sevindim. İnşallah bundan sonra herşey çok daha güzel olacak..

Kk da ilk defa bir konuyu bitiremedim konu nerden gelir nere gider surekli tekrarlama yapmissin basim agridi hazir

Geçmiş olsuun bu konuyla alakasız ama hayatı yeniden keşfedin kitabını da öneririm bana baya iyi geldi belki takıntılarınızın altında yatan şemanız vardır

Okb hastası olduğunuz için sürekli bir onay alma halindesiniz. Buraya da yazıp son anlattığım yanlış mı diyerek onay almak istiyorsunuz. Kendinizin farkında olun bu sorgulamalarınız okb den dolayı. Çok yakın arkadaşım okb idi oradan biraz bilgim var. Ama hayatı bu şekilde kendinize zorlaştırırsınız. Psikolojik destek size iyi gelecektir.

Yaptiginin yalnis olup olmadigini en iyi nasil anlarsin biliyormusun? empati yaparak. Aynisini o yapsa sen nasil tepki verirdin? Nasil hiss ederdin? bu sorulara cevap verdiginde zaten anliyicaksin her seyi.... Sen kendini biliyorsun ona olan sevgini biliyorsun o yuzden rahatsin yalnis yapmadigini dusunuyorsun ama sevgilinin aynisini dusunmuyor. O dusunuyorki eger yazmissa bakmissa demekki eskileri merak etmis bi sey hiss etmis bakmis, bu gibi seyler... Ayni durumu su an bende yasiyorum hatamin farkindayim ama onu inandiramiyorum. sacma sapan merak bosluga dusunce bos seyler yaparim bende./ ama dogru degilmis(

hangi ilac? bendede var galiba bu bozukluk. bende dede hafif sanirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…