ayrıldık...

ben fazla üstüne düşme derim
sonuçta ayrılmak isteyen o olmuş
kafası karışıksada bi süre ara verin
ikinizede iyi gelecektir
ama barışsanız bile eskisi gibi olmayacağına emin ol yoksa sonra daha çok üzülürsün
kendini ağırdan sat biraz üzülmüyomuş gibi yap bakalım ne yapacak....

her şey düzelsin istiyorum artık artık tamamen yanyana olmak istiyorum uzakta olmaktan nefret ediyorum.bu şekilde hiçbişey düzelmiyor.dua ediyorum geri gelsin diye artık birşeyler yapan o olsun diye sadece onun gözünde kendimi degerli hissetmek istemiştim o bünu çok gördü ve kaçtı

mafoldumben sliuistu canım,sg_ceyda ya katılıyorum bende.kesinlikle kendini ağırdan sat.üzüldüğünü belli etme.soğukkanlı ol yanında.zaten bu adam ayrılmayı kafaya koymuş kuzum ya,yani aklından ayrılma fikri geçmiş bu adamın..o sana gelse bu saatten sonra eskisi gib olur mu sence? olmaz di mi..erkeklerin çoğu böyle..buna benzer bişeyi ben de yaşadım.başta herşey güzel oluyor ve sonuçta bozan taraf erkekler oluyor..hiçbirşey senden önemli değil,bunu başlarda idrak edemezsin ama zamanla anlıcaksın...bırak gitsin yoluna..severse döner zaten..ama bence sen bu ilişki için kendini çok yıpratma,karşı tarafın senin kadar üzüldüğünü sanmıyorum...yine de sen bilirsin tabi,herşey gönlünce olsun güzelim...

aslında herşey ortada çocuk senden ayrılmak istiyor ama sen ağlayınca ayrılmıyor.niye kendini bu kadar düşürüyorsun.
zamanımız erkeklerinin yeni yalanı''ben seni mutlu edemiyorum''cümlesini kullanmış.demekki artık bişeyleri tüketmiş bence hiç üstüne düşme

emanetide ver kargoya gitsin.sizinle ayrılmak isteyen adamın yanında ne işiniz var

canım heralde yaşın çok da küçük değil ama çok çocukça bir ilişki.ne demek yani tacize uğradım ama bilmesi gerekiyor.hayatla ilgili heralde henüz pek tecrüben yok erkek öyle senin dediğin gibi her şeyi bilmemeli hatta bilmesi gerekenler bellli başlı şeyler dışında hiçbir şey olmalı.ve şunu unutma bir erkeğin asla peşine düşüp onu çok sevdiğini onsuz yapamayacağını söyleyip bunu hissettirmeyeceksin.içinden gerekirse öl ama hep seviyeli ol.erkekler zor kızları seviyor acı çekmeyi seviyor.gerçi tatlım bunun erkeği kadını yok kaçan kovalanır bunu unutma.sen çok değer vermekten kaybetmişin.kendini geri çek ayrılık lafı da etme.bak o senin peşine düşecek arayacak.

Hatayı en başında yapmışsın. Yalan söylemek güven olgusunu sarsar. Dürüst olma kavramını da yanlış anlamışsın. Gittin konsere seni taciz ettiler... Bunu anlatmak zorunda mıydın? Yaşandı zamanı geri alamazsın yapanı gidip bulup haddini bildiremezsin! Niye durduk yere arkadaşına anlatıpta sorun çıkartıyorsun ki? Bir daha akıllanır böyle yerler gitmezdin olur biterdi. Ve sen ne kadar seversen sev karşındaki insan seni istemiyor bu belli.. ınan bana senin sevdiğin değil seni senden çok sevecek biriyle olman lazım mutlu olabilmek için. Yoksa ileride daha çok kırılır daha çok üzülürsün. Bir ilişkide güven en önemli unsurdur bana göre. Ve belli ki ilişkinizin bu duruma gelmesine en büyük etken de güvensizlikler olmuş. Duygularımı açıkca ifade ettim umarım beni yanlış anlamazsın. Ama akışına bırak derim. Hiç bir gayrette bulunma. ınan bana daha çok üzülürsün. ıleride daha büyük acılar çekmektense şimdi çekip zamanla kendini toplaman daha kolay olur...

arkadaşım ii kötü bir tecrübe edindiysem bu konularda erkek arkadaşın senden vazgeçmiş ve sevmiyor seni bak bunların sölemesi kolaydır yaşaması zor bende yaşadım ama sen güzel günleri aklına getirip getirip yok yok seviyor ben şunu yaptım da ondan oldu diosun hatayı hep kendinde buluyosun bence atlatmaya çalış 2.si tacize uğraman tabiii kötü ama erkek arkadaşının bunu bilmesine hiç gerek yok dürüstlük tamam ama herşey de söylenmez erkeklere..umarım kırmamışımdır senii

şeker seni istemeyeni neden istiosun ....gururlu ve onurlu ol ondanda bi cvp bekleme zaman herşeyin ilacı senin yaşadılaırnı nerdeyse yaşadım bitirdim ben bitirdim oda zaten fazla üstelemedi bitti seni sevene deger ver...daha niceleri çıkçak karşımıza...o üzülsün seni kaybetttigine...

bana kızacaksın ama düzceden adam çıkmaz pek :KK43: çok nadir çıkar ayrıldığın iyi olmuş diycem kızcan adam zaten kendi ayrılmak için bahane yaratmış hem suçluda değilsin

kendini ona sartlama derim...bi bakmışsın karşına daha iisi çıkmış we çok mutlusun...o bitirmiş belli sen de kendini daha fazla güçsüz gösterme emaneti kargoya wer ya da götürsen bile onla mesafeli ol we umursama onu inan bana kendini yüceltirsin...tabi bu benim fikrim yine karar senin...

sen dönüp dolaşıp kendini böyle suçladıkça ben yaptım ben ettim dedikçe daha çok üzülürsün..
bence biraz yazdıklarını oturup snkı baska bırı yazmıs gibi oku o zman gercektn hatanın sende degıl, erkek arkadasının aslında ayrılıgı kafasına koydugu ıcın bu raddede oldugunuzu anlıycaksın.. sakın daha fazla bısey yapma emanetı varsa vr kargoya gıtsın eger sevıyorsa, ozluyorsa doner napar eder doner sen daha fazla bısı yapıp ezılıp buzulme karsısında..

bence zaten başından iyi başlamamış bu ilişki..senden ayrılıp barışmalar..çok çocukça..
şu anda ayrılan taraf o,seviyorumlar da bahane olamaz,seviyosa yanında olur.
bence hüç üstüne düşme ki değer kazanasın,emaneti varsa sende kendi almaya gelsin,kesinlikle gitme.

cnm ya benzer biolayda ben yaşadım hatta yazmıştım buraya telefon sapığını söledim ve ayrıldık uzaktayız olmuyo böle diye ayrıldık bende çok üzgünüm üzülüyorum geri dönsün istiyorum ama kafalarında bişileri bitirmişlerse ve o olaya takmışlarsa barışsakda evlensekde aklıllarından çıkmaz onların ve her seferinde dile getirirler bende napcağımı bilmiyoru:KK43: yanına gideceksende söleme hiç sölersen bahaneler bulur yok gelme işim var görüşemyeiz falan der ama seni karşısında görünce yelkenleri suya düşer hemen:))

X