ayrıldım ama ben mi hatalıydım?

handemiray

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2020
485
415
31
Merhabalar umarım iyisinizdir. Düşünmekten içim daralıyor. Birkaç aylık ilişkim vardı. Kendisi çok yoğun çalışıyordu, iki işte birden ve benim işim onunki kadar yoğun değildi. İşyerindeyken iki üç mesajdan fazla atmazdı, çıkışta da bir kere arardı ama o da hergün değil, iki güne bir gibi. Buluşma sıklığımız haftada bir, cinsellik 2 haftada bir şeklindeydi aşağı yukarı. Bana asla yeterli gelmiyordu sürekli bana vakit ayırmadığını söylerdim o da çabaladığını söylerdi vakit bulmak için. Bir kere hatta cinselliği kastederek seni özledim dedim, ben de seni ama çok yorgunum gibi birşey dedi. En son kahve içmeye çıkacaktık ve o gün saat 7den itibaren asla ulaşamadım. Ertesi sabah iş çok yoğundu dün direk eve gidip uyuyakalmışım özür dilerim dedi fakat ben artık dayanamadım ve ayrıldım, en azından haber verebilirdi çünkü. Beni anlayışsız olmakla suçluyordu, biraz daha anlayışlı olmalı mıydım sizce yani benim işim yoğun olmadığı için ona çok mu kanalize olmuştum acaba o yüzden çok mu sık görüşmek istiyordum diye düşünmeye başladım. Siz bu görüşme sıklığını kabul eder miydiniz? Yorumlarınızı bekliyorum çok üzgünüm 😞

Bu görüşme sıklığı ve iş yoğunluğu ne kadar devam edecekti? Bu da önemli bir konu. Eğer ömrü boyunca sürekli yoğun bir işte çalışacaksa elbette kabul etmek zorunda değilsiniz. Yıllarca devam edecek bir iş ise bence iyi yapmışsınız. Sizin durumu bilmiyorum ama bazı erkekler iş yoğunluğunu bahane ederek karşı tarafı oyalayabiliyorlar. Kendim de yaşadığım için iyi biliyorum.

Hayır, haklısın. Bir ilişkinin ya içindesindir ya dışında. Sevgi emek ister. Bugün sulamadığın çiçek nasıl soluyorsa, ilgi olmayan ilişki de bitiyor. Aramak ya da yazmak isteyen 2 dk bir kahve molasında arar. İşten çıkınca yolda arar. Fırsat kollar yani. Arada bir arayayım arada bir yazayım olmaz bir ilişkide

Yani bilemedim kanka ama genel fikrimce olmayınca olmuyor, mutlu değilsen değilsindir. Karşı taraf da çok isteseydi peşine düşerdi, ayrılmayalım derdi öyle de bir çaba yoksa zaten değmezmiş iyi yapmışsın
ayrılmayalım asla demez ilkinde de dememişti ama kendi geri geldi düzelteceğim diye, yine aynı sebepten bitti

Bu görüşme sıklığı ve iş yoğunluğu ne kadar devam edecekti? Bu da önemli bir konu. Eğer ömrü boyunca sürekli yoğun bir işte çalışacaksa elbette kabul etmek zorunda değilsiniz. Yıllarca devam edecek bir iş ise bence iyi yapmışsınız. Sizin durumu bilmiyorum ama bazı erkekler iş yoğunluğunu bahane ederek karşı tarafı oyalayabiliyorlar. Kendim de yaşadığım için iyi biliyorum.
geçici bir süreç değil hep böyle devam edecekti

Ben de okurken evli diye düşündüm. Evli değil de birlikte olduğu biri vardır falan. Önceliğinde kadın siz değilsiniz yani bence. Yoksa görüşmek ister insan. Bilmiyorum ben çok demodeyim ama biz her gün görüşürdük. Birimiz istanbulda diğerimiz bursada yaşarken bile haftada 2 görüşüyorduk.

geçici bir süreç değil hep böyle devam edecekti
O zaman boş verin, iyi yapmışsınız. Benim eski sevgili de sürekli yoğunum ayağı yapıyordu. Bir restoranda şube müdürü olarak çalışıyordu. Kira derdi yoktu,maaşı da o dönem fena değildi ama buna rağmen sürekli yoğunum diyordu. Buluşma sıklığı 2 haftada 1 buluşmadan, 2 ayda bir buluşmaya kadar indi. Farklı şehirlerde yaşıyorduk.En sonunda bir arkadaşıyla tesadüfen konuşurken bana "Ya seninkinin işi de çok zor,çok fazla borç yapmış nasıl ödeyecekse?" dedi. Tabii ben şok oldum. Meğerse bu beni dinlemeyip bitcoin işine girmiş,epey de para kaptırmış. Borcu ödemek için ek iş yapıyormuş. Ben borçtan ziyade bunu bana söylememesine çok sinirlendim. O da sinirlenirim diye bana söylememiş. Tabii ki hemen ayrıldım. Daha sevgili döneminde bitcoin borcunu, battığını saklayan adam ileride neler neler yapar? Böyle sevgilisine çok yoğunum diyip evli olan mı dersiniz,sevgilisi olan mı dersiniz,ek işi olan mı dersiniz neler neler var? Zaman zaman yoğunluk olabilir ama gün içinde 5 dakika arayıp seni seviyorum diyemeyen adamdan da olmuyor.

Bence haklısınız haftada 1 görüşmek çok az değil mi ya? Ki daha bir kaç aylık ilişki. İş yerinde mesaj atamamasını anlarım ama insan bari akşam arar,mesaj atar.
Mutlu değilmişsiniz en önemli sorunda bu bence.

O zaman boş verin, iyi yapmışsınız. Benim eski sevgili de sürekli yoğunum ayağı yapıyordu. Bir restoranda şube müdürü olarak çalışıyordu. Kira derdi yoktu,maaşı da o dönem fena değildi ama buna rağmen sürekli yoğunum diyordu. Buluşma sıklığı 2 haftada 1 buluşmadan, 2 ayda bir buluşmaya kadar indi. Farklı şehirlerde yaşıyorduk.En sonunda bir arkadaşıyla tesadüfen konuşurken bana "Ya seninkinin işi de çok zor,çok fazla borç yapmış nasıl ödeyecekse?" dedi. Tabii ben şok oldum. Meğerse bu beni dinlemeyip bitcoin işine girmiş,epey de
inanılmaz 😟

O bir gün ulaşamadığınız saat dilimine ben olsam asla inanmazdım.
Bundan 3-4 sene önce bir flörtüm vardı. Çok yeniydi yani, tanışıyorduk daha yeni yeni. Adam bir anda ortadan kayboldu 1.5 gün sonra naber diye mesaj atmıştı. Rahatlığa bakar mısın? Tamam hesap versin demiyorum ama bir insanın şu kadar süre yokum şundan sebep demesi 10 saniye. Asla güvenemedim ben bu salağa, o saniye bye bye dedim.
Bir şey diyeyim mi? Erkekler aramak isterlerse arıyorlar, görmek isterlerse de görüyorlar. Gerisi bahane.
Elon Musk mı hepsi? Hangi milyar dolarlık şirketin ceosu bu adamlar ya? Vakitleri yokmuş vah vah.
İlgilenmek istemedikleri için ilgilenmiyorlar. Hande Hanım, haklısınız. Sizin için yeterli değilse değildir, nokta.

O bir gün ulaşamadığınız saat dilimine ben olsam asla inanmazdım.
Bundan 3-4 sene önce bir flörtüm vardı. Çok yeniydi yani, tanışıyorduk daha yeni yeni. Adam bir anda ortadan kayboldu 1.5 gün sonra naber diye mesaj atmıştı. Rahatlığa bakar mısın? Tamam hesap versin demiyorum ama bir insanın şu kadar süre yokum şundan sebep demesi 10 saniye. Asla güvenemedim ben bu salağa, o saniye bye bye dedim.
Bir şey diyeyim mi? Erkekler aramak isterlerse arıyorlar, görmek isterlerse de görüyorlar. Gerisi bahane.
Elon Musk mı hepsi? Hangi milyar dolarlık şirketin ceosu bu adamlar ya? Vakitleri yokmuş vah vah.
İlgilenmek istemedikleri için ilgilenmiyorlar. Hande Hanım, haklısınız. Sizin için yeterli değilse değildir, nokta.
çok teşekkür ederim😞

X