ayrıldım ama ben mi hatalıydım?

yok yaa. eski sevgilim bi dönem 2 işte çalıştı, o zamanlarda bile günde 4-5 kez mutlaka arardı ya
cinsellik zaten asla boş geçmezdik her görüştüğümüzde olurdu
zaten ten uyumumuz güzel olduğu için evde görüşmeyi özellikle ben isterdim
bence ayrılmakla iyi yapmışsın salla

Bende gelemem bana zaman ayirmayan erkege. Dehlerim net!!!!! Sen yine bir kac ay dayanmissin. Bir de onunlami ugrasacaksin allasen. Yol ver gitsin, iliski filan yasayamazsiniz boyleleriyle yogunum ha yogunum, düsundukce daraldim.

Bende gelemem bana zaman ayirmayan erkege. Dehlerim net!!!!! Sen yine bir kac ay dayanmissin. Bir de onunlami ugrasacaksin allasen. Yol ver gitsin, iliski filan yasayamazsiniz boyleleriyle yogunum ha yogunum, düsundukce daraldim.
işte o bu görüşme sıklığı normal ben fazla görüşmek istiyorum ve anlayışsızmışım gibi konuştu. ben de öyle dedim acaba ben çok mu yapıştım diye, buraya sordum sonra

Merhabalar umarım iyisinizdir. Düşünmekten içim daralıyor. Birkaç aylık ilişkim vardı. Kendisi çok yoğun çalışıyordu, iki işte birden ve benim işim onunki kadar yoğun değildi. İşyerindeyken iki üç mesajdan fazla atmazdı, çıkışta da bir kere arardı ama o da hergün değil, iki güne bir gibi. Buluşma sıklığımız haftada bir, cinsellik 2 haftada bir şeklindeydi aşağı yukarı. Bana asla yeterli gelmiyordu sürekli bana vakit ayırmadığını söylerdim o da çabaladığını söylerdi vakit bulmak için. Bir kere hatta cinselliği kastederek seni özledim dedim, ben de seni ama çok yorgunum gibi birşey dedi. En son kahve içmeye çıkacaktık ve o gün saat 7den itibaren asla ulaşamadım. Ertesi sabah iş çok yoğundu dün direk eve gidip uyuyakalmışım özür dilerim dedi fakat ben artık dayanamadım ve ayrıldım, en azından haber verebilirdi çünkü. Beni anlayışsız olmakla suçluyordu, biraz daha anlayışlı olmalı mıydım sizce yani benim işim yoğun olmadığı için ona çok mu kanalize olmuştum acaba o yüzden çok mu sık görüşmek istiyordum diye düşünmeye başladım. Siz bu görüşme sıklığını kabul eder miydiniz? Yorumlarınızı bekliyorum çok üzgünüm 😞
Aksine ben tebrik etmek istiyorum sizi ne istediğinizi biliyorsunuz bence bu kendinize verdiğiniz değeri gösterir. Sonuçta siz ilişkide mutlu değilmissiniz.

Merhabalar umarım iyisinizdir. Düşünmekten içim daralıyor. Birkaç aylık ilişkim vardı. Kendisi çok yoğun çalışıyordu, iki işte birden ve benim işim onunki kadar yoğun değildi. İşyerindeyken iki üç mesajdan fazla atmazdı, çıkışta da bir kere arardı ama o da hergün değil, iki güne bir gibi. Buluşma sıklığımız haftada bir, cinsellik 2 haftada bir şeklindeydi aşağı yukarı. Bana asla yeterli gelmiyordu sürekli bana vakit ayırmadığını söylerdim o da çabaladığını söylerdi vakit bulmak için. Bir kere hatta cinselliği kastederek seni özledim dedim, ben de seni ama çok yorgunum gibi birşey dedi. En son kahve içmeye çıkacaktık ve o gün saat 7den itibaren asla ulaşamadım. Ertesi sabah iş çok yoğundu dün direk eve gidip uyuyakalmışım özür dilerim dedi fakat ben artık dayanamadım ve ayrıldım, en azından haber verebilirdi çünkü. Beni anlayışsız olmakla suçluyordu, biraz daha anlayışlı olmalı mıydım sizce yani benim işim yoğun olmadığı için ona çok mu kanalize olmuştum acaba o yüzden çok mu sık görüşmek istiyordum diye düşünmeye başladım. Siz bu görüşme sıklığını kabul eder miydiniz? Yorumlarınızı bekliyorum çok üzgünüm 😞
Şuan ki eşim bir kaç ay öncesi de sevgilim afedersiniz ama köpek gibi çalışıyordu iş çıkış saatlerimiz bazen uymuyordu geç çıksa bile her gün mutlaka evin önüne gelirdi ben bazen çöp atma bahanesi bazen markete gidiyorum bahanesiyle 5 dakika bile olsa görüşürdük. Hatta yorgunsun bugün gelme desem bile gelirdi camdan görüp gittiği bile oldu. Ay neyse demem o ki ayrılmakla en iyisini yapmışsın sevgi emek ister emek olmadan da hiç bi halt olmaz.buluşma gününüz de Eve gittiğini bile haber veremeyecek adam dan bi halt olmaz

Hem sizin yazdığınızı hem de Diğer arkadaşların yazdıklarını okudum. Bence sen hatalı değilsin arkadaşım.

herkes aynı değil
iş yorgunlugu hiçbir şeye benzemiyor
işten gelip 1 saat uyuycam diye ertesi gün çok uyanmıslıgım vardır
ayrılmakla iyi yapmışsınız ikiniz için de hayırlısı olmus

Ayrılmanız doğru olmuş. Buluşmaya gelmeyeceğini bile söylememiş aşırı ayıp bir şey. Eve girer girmez kapıda bayılmadıysa gayet de 1 dakika arayıp canım ben gelemeyeceğim diyebilirdi. Umursamamış. Üstelik cinselliğiniz bile 2 haftada bir olmasına rağmen vakit gelince “yorgunum” diyor. Hadi diyelim aslında seni çok seviyor seni arzuluyor sana aşık. Bu erkeği bu haliyle ömür boyu çekebilecek miydin tek taraflı fedakarlıklarla? Bence kendine daha uygun birisini bulabilirsin.

Akşam yedide ölüm uykusuna yatıp ertesi güne kadar ulaşamamanız bir şeyleri belli ediyor. Gayet açık. Ya evli ya sevgilisi var.
Genelde bu iş çıkışı konulup evde ulaşılmaz olan adamlar aldatan adamlardır.

Adam haklı bu kadar taviz verince o da bir tık fazlasını istiyor.

İnsanların yoğun olmasını anlarım, belki gezme gibi aktivitelerden fedakarlık edilir ama seks yapmak içinde yorgunum bahanesi geliyorsa o adamdan bir cacık olmaz. İlişkinin daha başında kanın kaynadığı zamanlarda iki haftada bir nedir yahu evlenince yılda bir yapacak her halde ay gülesim geldi, hiç haz etmem böyle muhallebi çocuğu çıtkırıldım tiplerden iyi yapmışsınız bence

Benim bir arkadaşım vardı sevgilisi uzman çvş. Tu. Aynı bu anlattığınız gibiydi sürekli görevim var, dardayım şu bu dermiş. Asker olunca kız da inanıyordu. İlişkilerini başka bir uzman çvş. Biliyordu ve kıza ulaşmak istemiş kız önce ne olduğunu anlamamış ve inst. Üzerinden kızı aramış. Kıza "Ben, size çok ulaşmak istedim. Xxxx bir sürü sevgilisi var hepsi ile cinsel anlamda görüşür. Sizden de, tam evlenmelik saf biraz. Yedekte dursun vs. Bahseder dalga geçerdi. Halinize üzüldüm bu sebepten anlatıyorum. görevde falan değil size görev dediğinde başka kızlarla sevişmeye gidiyor. Sizin telefonları kısa kesip başkalarını arıyor ve xxxx sitelerde kız düşürmeye mesajlaşıyor. Çalışma saati 1 gün boş, bir gün dolu. Göreve gidiyoruz ama her gün değil. Hiç bir şey söylemeden ayrıl kendini kurtar" demiş kız şok olmuştu.

Benim eşimde görevde, dağda vs. Oluyor ama iletişimi kesmez. Hıı telefon başında beklemiyor ama sorar yani. Demem o ki ilgili birisi illa ki vakit bulur.

Emin de olma ayrıca konu sahibi. Benim bir arkadaşım 4 sene boyunca görüştüğü, arkadaşlarını kuzenlerini bildiği adam tarafından aldatıldı. Üstelik aldatılan da o değilmiş. 5 senelik başka bir ilişkisi daha varmış aslında. Herkes ikisini de biliyormuş.
Onda böyle gece ulaşamama durumları da olmadığından şüphelenmemişti. Çünkü adam direkt iki telefon iki ayrı hat kullanıyordu.
O kadar tesadüfen yakaladı ki.

Emin de olma ayrıca konu sahibi. Benim bir arkadaşım 4 sene boyunca görüştüğü, arkadaşlarını kuzenlerini bildiği adam tarafından aldatıldı. Üstelik aldatılan da o değilmiş. 5 senelik başka bir ilişkisi daha varmış aslında. Herkes ikisini de biliyormuş.
Onda böyle gece ulaşamama durumları da olmadığından şüphelenmemişti. Çünkü adam direkt iki telefon iki ayrı hat kullanıyordu.
O kadar tesadüfen yakaladı ki.
ne insanlar var ya şok oldum

X