ayrıldım ama ben mi hatalıydım?

erkekler işi bahane ediyorsa vardır orda bir sorun. benim eski eşte çok yorgunum işte, şöyle yoruluyorum böyle yoruluyorum derdi. nişanlıykende aramazdı fazla. kavga ederdik beni suçlardı aynı böyle. sonra öğrendim ki. adam çalışmıyormuş odasında oyun oynuyormuş telde.. sonra işten çıkardılar zaten. he bi de aldattı. yani vardır bişey. ya başka sevgilisi vardı yada evli. üzmeyin kendinizi. kurtulmuşsunuz. aramak isteyen arıyor her türlü.

Merhabalar umarım iyisinizdir. Düşünmekten içim daralıyor. Birkaç aylık ilişkim vardı. Kendisi çok yoğun çalışıyordu, iki işte birden ve benim işim onunki kadar yoğun değildi. İşyerindeyken iki üç mesajdan fazla atmazdı, çıkışta da bir kere arardı ama o da hergün değil, iki güne bir gibi. Buluşma sıklığımız haftada bir, cinsellik 2 haftada bir şeklindeydi aşağı yukarı. Bana asla yeterli gelmiyordu sürekli bana vakit ayırmadığını söylerdim o da çabaladığını söylerdi vakit bulmak için. Bir kere hatta cinselliği kastederek seni özledim dedim, ben de seni ama çok yorgunum gibi birşey dedi. En son kahve içmeye çıkacaktık ve o gün saat 7den itibaren asla ulaşamadım. Ertesi sabah iş çok yoğundu dün direk eve gidip uyuyakalmışım özür dilerim dedi fakat ben artık dayanamadım ve ayrıldım, en azından haber verebilirdi çünkü. Beni anlayışsız olmakla suçluyordu, biraz daha anlayışlı olmalı mıydım sizce yani benim işim yoğun olmadığı için ona çok mu kanalize olmuştum acaba o yüzden çok mu sık görüşmek istiyordum diye düşünmeye başladım. Siz bu görüşme sıklığını kabul eder miydiniz? Yorumlarınızı bekliyorum çok üzgünüm 😞
Onun hayatında sana yer yokmuş zaten çabası da yokmuş. İyi olmuş boşver

Yani bence siz dogru olani yapmissiniz. Bu tarz insanlara vakit ayirmak bile hata bana gore. Cunku gercekten seven insan, sesini duymak icin bile 1 dk olsa bile arar. Belki bu size biraz romantik gelebilir ama emin olunki degil. Benim bir cok flortum oldu ama esimle tanistigimda cok yogun bir donemimdeydim ve is zamani arayamasam bile is cikisi mutlaka arardim. Cunku insan o kadar yogun bir temponun ardindan sevdigi insanla rahatlamak istiyor. Bunu yapmiyorsa bir sorun var demektir ve evlenince de isler iyiye gitmez.

Merhabalar umarım iyisinizdir. Düşünmekten içim daralıyor. Birkaç aylık ilişkim vardı. Kendisi çok yoğun çalışıyordu, iki işte birden ve benim işim onunki kadar yoğun değildi. İşyerindeyken iki üç mesajdan fazla atmazdı, çıkışta da bir kere arardı ama o da hergün değil, iki güne bir gibi. Buluşma sıklığımız haftada bir, cinsellik 2 haftada bir şeklindeydi aşağı yukarı. Bana asla yeterli gelmiyordu sürekli bana vakit ayırmadığını söylerdim o da çabaladığını söylerdi vakit bulmak için. Bir kere hatta cinselliği kastederek seni özledim dedim, ben de seni ama çok yorgunum gibi birşey dedi. En son kahve içmeye çıkacaktık ve o gün saat 7den itibaren asla ulaşamadım. Ertesi sabah iş çok yoğundu dün direk eve gidip uyuyakalmışım özür dilerim dedi fakat ben artık dayanamadım ve ayrıldım, en azından haber verebilirdi çünkü. Beni anlayışsız olmakla suçluyordu, biraz daha anlayışlı olmalı mıydım sizce yani benim işim yoğun olmadığı için ona çok mu kanalize olmuştum acaba o yüzden çok mu sık görüşmek istiyordum diye düşünmeye başladım. Siz bu görüşme sıklığını kabul eder miydiniz? Yorumlarınızı bekliyorum çok üzgünüm 😞
Evli gibi görünüyor

Konu başlığından bile yine manipule edilmiş ve hatanın kendinde olduğuna inandirlmis, ilişki suresinde haksız olduğuna inandrilmis ve abartılı beklentilere girdiği dusundurtulmus bir kız daha diye düşündüm. Konu içeriğine özellikle olmadım. Haklı miyim acaba? Bu başlıklar manipule edildim diye bağırıyor cunku

Hata falan yapmamışsınız. İçgüdülerinize güvenin. Ne demek buluşacağınız gün saatlerce haber alamamak. Müsait değilim vb gibi bir mesaj atmak on saniye sürüyor. Bence o adam o gün başkalarıyla bir güzel eğlenmiş, anca ertesi gün size dönüş yapası gelmiş. En iyi ihtimalle sizi umursamıyor değer vermiyor mesaj atmaya bile üşeniyor. En kötü ihtimalle de hem bu dediklerim üstüne de hayatında başka biri var.

Zerre inanmıyorum çok yoğunum, çok yorgunum diyenlere. Hepimiz çalışıyoruz, hepimiz yoruluyoruz ama sevdiğimiz insanlara zamanda ayırıyoruz. Bi öğle arasında bi çay molasında arayıp soramıyor mu, mesaj atamıyor mu? İnsan buluşmaya gelmeyeceğini de mi yazmaz yahu?! Ayrılmakla iyi yapmışsınız, kendi kendinizi üzüp mutsuz olacağınıza bitirip yolunuza bakmanız en hayırlısı.

ayrılmakta çok haklısınız bundan çok daha ilgili çok daha iyisini hak ediyorsunuz. sizi değersizleştiren vakit ayıramayan bir adamla birlikte neden olacaksınız ki?
değer veren, kıymet bilen ve sizi seven birini hayatınıza alın.

Valla bir insan her gün mü 18 saat yoğun olur sizi kandırmış bence. İnsan bünyesine aykırı.
Aşkım nasılsın seni çok özledim vs napıyorsun diye sesli mesaj atmak 1 dk bile sürmez. Günde 3-4 kere yapsa 5 dakika bile tutmaz yani. Ne iş yapıyormuş böyle yoğun

Hata falan yapmamışsınız. İçgüdülerinize güvenin. Ne demek buluşacağınız gün saatlerce haber alamamak. Müsait değilim vb gibi bir mesaj atmak on saniye sürüyor. Bence o adam o gün başkalarıyla bir güzel eğlenmiş, anca ertesi gün size dönüş yapası gelmiş. En iyi ihtimalle sizi umursamıyor değer vermiyor mesaj atmaya bile üşeniyor. En kötü ihtimalle de hem bu dediklerim üstüne de hayatında başka biri var.
of bu başka biri olma düşüncesi o kadar çat diye kalbimi kırıyor ki. 2 hafta oldu belki hala yeni diye, sadece geçsin istiyorum😞

X