Ayrılık acısı

La tahzen 41

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2018
28
10
Evet arkadaşlar sevgilimle yollarımızı ayırdık. Son buluşmadan sonra kendisi aramadı mesaj atmadı hiç. Bende numarasını sildim. Bir gün sonra msj atmış. Sen beni mi sildin diye... Evet sildim aramızda bir ilişki olmadığına kanaat getirdim dedim. Okey yazmış. Umursamaz şekilde. Ertesi gün bana msj atmış oku oku bitmiyor. Sanırım gururuna yediremedi. Etmediği hakaret kalmamış bana. Ondan sonra hiç yazmadı. Ama ben onu seviyorum. Gönlüme söz geciremiyorum. Mesaj atmam aramam unutmak istiyorum ama hayattan soğudum resmen. Bağlanınca kendini kaybedenlerdenim. O da dönecek gibi değil. Ben şuan mantıklı düşünemiyorum evet oyuzden size sormak istiyorum. Napayım ne edeyim

Evet arkadaşlar sevgilimle yollarımızı ayırdık. Son buluşmadan sonra kendisi aramadı mesaj atmadı hiç. Bende numarasını sildim. Bir gün sonra msj atmış. Sen beni mi sildin diye... Evet sildim aramızda bir ilişki olmadığına kanaat getirdim dedim. Okey yazmış. Umursamaz şekilde. Ertesi gün bana msj atmış oku oku bitmiyor. Sanırım gururuna yediremedi. Etmediği hakaret kalmamış bana. Ondan sonra hiç yazmadı. Ama ben onu seviyorum. Gönlüme söz geciremiyorum. Mesaj atmam aramam unutmak istiyorum ama hayattan soğudum resmen. Bağlanınca kendini kaybedenlerdenim. O da dönecek gibi değil. Ben şuan mantıklı düşünemiyorum evet oyuzden size sormak istiyorum. Napayım ne edeyim
Son buluşma ayrilik olarak mi gerceklesti siz aramadi diye sildiniz. Yoksa normal bir buluşma mi. Aslında uzun uzun mesaj attigi sırada neden konusmadiniz( hakaret etmesi yanlis bu arada) iliskiniz ne kadar sureydi bu ayrilik ne kadardir devam ediyor. Biraz daha acik anlatsaniz iyi olur :)

Olay hakaretlere geldiyse ve bitmesi için çok mantıklı sebepler varsa, kalbinize yumruk atın, ağlayın ama dönmeyin. Ben öyle yapmıştım. Ağlıyordum annem bile barışın kızım demişti hayır dedim. Gerçekten de değmemiş şimdi ne kadar doğru karar vermişim çok şükür... Siz de sabırlı olun acısı geçecektir.

Önüne bakacaksın kolay değil evet ama iki haftadan sonra kendine geldiğini anlayacak ve daha da mutlu olacaksın 🥳

neden ayrıldınız bilemiyorum olay hakaret boyutuna geldiyse artık kopmuş gitmiş. hiç aramayın, bitti deyin bi kürek toprak atın kalbinizdeki yerinin üstüne. hepimiz ayrıldık terkedildik çok ağladık çok üzüldük depresyonlara girdik kilo aldık kilo verdik ama nihayet geçiyor. vallahi de billahi de aşk acısından ölen olmuyor.

O is bitmis.Seninkisi vaz gecilemez oldugunu,parmagini siklattiginda kosarak kendisini donecegini dusunmus.
Bakmis ki silinmis,iyice delirmis.Hazimsizlik bas gostermis,bir sayfa hakaret etmis.
Yani bu adam sana doner ama sirf dondukten sonra kendisi iliskiye son verip icini sogutmak icin doner.
Sevidiginden degil.Sen beni kovamazsin,ben seni kovarim hesabi..

O is bitmis.Seninkisi vaz gecilemez oldugunu,parmagini siklattiginda kosarak kendisini donecegini dusunmus.
Bakmis ki silinmis,iyice delirmis.Hazimsizlik bas gostermis,bir sayfa hakaret etmis.
Yani bu adam sana doner ama sirf dondukten sonra kendisi iliskiye son verip icini sogutmak icin doner.
Sevidiginden degil.Sen beni kovamazsin,ben seni kovarim hesabi..
Mesaj attı.

Sevdiğiniz insanı neden siliyorsunuz. Bunlar saçma şeyler. Ne istiyorsunuz size yalvarsın mı? Aşık olunca mantığınızı kaybediyorsunuz. Okey yazmış umursamaz şekilde cümleniz komik. Numarasını silmişsin ne diyecek adam.

X