Ayrılık kararı aldım.

arkadaşların dediği gibi evli olabilme ihtimalini düşündürdü bana da. sana vakit ayırmıyorsa daha fazla sürdürmenin anlamı yok. iyi yapmışsın. umarım her şey daha iyi olur senin için.

Geneli böyle olsa da sadece lak lak edip aranan da çok.
Bana kalırsa ya evli ya da uzun bir ilişkisi var. Yani bu kadar vakit darlığı Facebook'un ceosu değilse mümkün değil başka türlü.
Vakit ayırmaması ciddi sıkıntı,ama evli olduğundan şüphe bile etmedim.yine de dediğinizi düşüncem olurda ararsa.

İlgisizliğine bir şey diyemem ama diğer kısımları okurken gözlerim pörtledi, Mutlu sen iyi misin Allah aşkına sana ne ailesinin oturduğu evden ?? Sana ne? Sen maliye misin adamın ailesine kadar ölçüp biçmişsin, yerini ve haddini fazlaca aşmışsın bana kalırsa adma şunları okusa zaten yüzüne bir daha bakmazdı. Flört ettiğim biri gelse ailen neden kirada dese net şekilde kaçarım, kaçmayacak insan da tanımıyorum.

Beni yanlış anladınız,benim beklentim zenginlik değil.Ama kendisini iyi anlatıp bu şartlarda yaşaması düşündürdü.
Orta halli de olsa net olmalı.
Boşverin ya aynen devam böyle, böyle hesap kitap yapan kadınlar kıymetli oluyor, 2 güne adam kapınıza yapışır.

Vakit ayırmaması ciddi sıkıntı,ama evli olduğundan şüphe bile etmedim.yine de dediğinizi düşüncem olurda ararsa.
Amaan bırakmışssın iyi olmuş bu ne böyle sanki dünyayı kurtarıyo bu kadar vakitsizlik olmaz. Adam ya evlidir ya uzun ilişkisi vardır yada seninle öylesine beraberdir renk olsun diye. İlişki böyle yaşanmaz ev araba konusuna takılmışlar ama ben takılmadım yani durumum iyi diye caka satan biriyse bende yalan mı acaba diye bi düşünürdüm. Özellikle zenginse arabasız olması bence garip yani erkekler eline para geçtiğinde anında arabasına yatıran varlıklar. Son dakika iptalleri hele fiyasko yani. Kızlar böyle adamları şutlamaktan başka çıkarı yok sana prenses gibi hissettiren eteğinde gezen adamla olacaksın zaten mayaları odunlaşmaya müsait sevgiliykende bi zahmet bu beklentiler olsun yani

yav herkes adamın evine arabası kısmına takmış.. kız ev araba muhabbetinden ayrılmamış ki.. durumum iyi diyip böyle olmasına takılmış.. yani acaba bana yalan mı konusuyor? neden söyledijleriyle yaşantısı tutarsız?

valla benim de aklıma ilk evli olduğu geldi ama ne yalan söyliyim.
İstanbul şartlarında ev ve araba almak kolay değil.

Üç aylık henüz oturmamış bir ilişkim vardı.
Seviyeli,saygılı,ağır ama güzel başlamıştı.İstanbul’da iki farklı yakada ikamet ediyoruz.
Başlarda haftada bir veya iki kere buluşurken sonradan hep son dakika işleri yüzünden iptal oluyordu.Ve bu bir kaç kez oldu.
Bu durum güvenimi sarsıyordu,ama çalışma şartını bildiğim için anlıyordum.
Aşırı yoğun çalışıyordu.Hem kendi işi hem de çalıştığı kurumun işlerini bir arada yürütüyordu.
Garip olan taraf ise durumu iyi ,iyi giyinen ve evi ve arabası olmayan birisiydi.Yani işinde iyi kazanıyor,ama ailesi bile kirada oturuyordu.
Kafamı kurcalasa da sorun yapmadım.
Şirket aracını kullandığı için araba almıyor olabilir diye düşündüm.
Pandemide işsiz kalmış ve kendi ofisini kapatmak zorunda kalmış.Bir iflas yaşamış olabilir diye düşündüm.
Benimke konuşmuyor,bana sıkıntısını anlatmıyordu.Bana değer verdiğine ve beni gerçekten istediğine çok eminim.
Zaman zaman dile getirdim şikayetlerimi.Seni daha sık görmek istiyorum.Daha sık buluşalım,bu şekilde birbirmizi tanıyamayız dedim.Yoğunluğu azaldıktan sonra bana daha çok vakit ayıracağını söyledi.
Anlayış gösterdim ve ben gittim yanına bir kaç kez.
Benim için gitmek de sorun değil.Ama şu son dakika iptalleri,iki hafta üstüste görüşmemek..Beni düsündürdü.
Stresli bir işte çalışıyor,ve hep aksaklıklar çıkıyor,biliyorum ama insan bu meşguliyette bile bir yolunu bulur.Haftada bir görüşelim istedim .
Gün içinde az ama öz konuşuyoruz.Sadece iyimisin,iyiyim.
“mutlu seni ne zaman arasam on kişi birden arıyor” diyordu.Mesajlarımız kısa öz..
Bana anlatmadığı bir şey var ama ne bilmiyorum,makul bir açıklama yapsaydı bu ilişkiyi bitirmezdim.Bekledim.
Tiyatro bileti alıyorum,son dakika iptal.Kahvaltıya gidelim diyoruz ,son dakika iptal.
Yoruldum artık.Devam etmek için direndim.
Anlamaya çalıştım ama yetmedi.
Kısa ve öz bir mesaj yazdım.
Hayat telaşı içinde bir ilişkiye ayıracak vakti olmadığını,buna saygı duyduğumu,ayakları yere sağlam basan bir ilişkiyi hakettiğimi,aslında kendisinin de bu ilişkiyi istemediğini düşündüm.Ve veda ettim.Mesajımı gördükten sonra gece yarısı yazdı.
Mesajı ılımlı,alttan alanbir mesajdı.Zor durumda olduğunu,bana böyle hissettirdiği için üzgün olduğunu,kendisinin hatalı olduğunu,duygularını açmada kapalı olduğunu söyledi ve özğr diledi.Bu süreçte şöyle iyi olacak diyemem ,gerçekten kmtü bir süreçten geçiyorum dedi.
Ben de ,kendisini anladığımu ama bazı şeylern tek taraflı olmasının canımı sıktığını,anlaşılmayı da beklediğimi,kendisinden bu atağı göremediğimi,kendimi bir ilişkim varmış gibi hissetmediğimi söyledim.
Cevap vermedi bir daha.
Vermesini beklemiyordum.
Ama bana kendisini açmasını gerçekten isterdim.Çünkü ben onu anlamaya hazırdım.
Velhasıl bitti..Çok üzgünüm..İki gündür konuşmuyoruz.Süreç ne getirir bilmiyorum..Geçmesini diliyorum.
canım benım ilişki yok aranızda sizin ,evli bile olabilir gerçekten kendini oyalama boşuna

Öyle ama evli bir insan da sabah beni uyandırır mısın demez diye düşünüyorum.Yani onların daha çok cinsellik beklentisi var ve biz böyle bir şey yaşamadık.
Aldatan evliler zaten hep karısından ayrı yatıyor. Artı olarak sevgililerini de Mahmut ağbi diye kaydediyorlar.

Ama ben size başka bir şey demeye geldim. Bir olay/bir durum karşısında sürekli engeller çıkıyor ve kapılar kapanıyorsa, o konu bizim ruhsal planımıza uygun olmadığı için oluyordur. Eğer doğruysa her şey, siz çabalamasanız da akar gider, kapılar açılır. Buradan anlayabilirsiniz.

İlgisizliğine bir şey diyemem ama diğer kısımları okurken gözlerim pörtledi, Mutlu sen iyi misin Allah aşkına sana ne ailesinin oturduğu evden ?? Sana ne? Sen maliye misin adamın ailesine kadar ölçüp biçmişsin, yerini ve haddini fazlaca aşmışsın bana kalırsa adma şunları okusa zaten yüzüne bir daha bakmazdı. Flört ettiğim biri gelse ailen neden kirada dese net şekilde kaçarım, kaçmayacak insan da tanımıyorum.
İnan ben sormadım,hep kendi bahsetti.Hatta keşke söylemeseydi dedim.
Ekonomij durumu benimle eşdeğer olsa yeter zaten.Ben ortahalli bir insanım.

Ama çalıştığı anda fotolar atıyor,ya da evdeyken ,ne bileyim kaç defa evinin yakınındaki avmde takıldık.Kalabalık yerlerde gezdik,bu kadar rahat olmaz diye düşünüyorum evli bir insan.Arkadaşlarınjn hepsini biliyorum.
Nerden tanismistiniz mutlu . Ben ekonomisindeki celiskinin rahatsız ettiğini düşündüm. Hani takipçisi olmak değil ama çelişkiler acaba neden var diye düşünüyorsun

Ama çalıştığı anda fotolar atıyor,ya da evdeyken ,ne bileyim kaç defa evinin yakınındaki avmde takıldık.Kalabalık yerlerde gezdik,bu kadar rahat olmaz diye düşünüyorum evli bir insan.Arkadaşlarınjn hepsini biliyorum.
Sana şöyle söyleyeyim g.t kadar bir şehirde herkesin birbirini hemen hemen tanıdığı bir şehirde arkadaşım bir herifle konuşuyordu en bilinen kafede de buluştular. Sonuç: herif evli çıktı

3 ayda adamın bütün mali bilanço analizini yapmışın maşallah. Adam çok çalıştığı için iyi kazanıyor olabilir mi? Ne yapsın hem bol bol gezsin tozsun işe gitmesin hem varlık içinde mi yüzsün? Ayrılmanız iyi olmuş bence siz aileden zengin altında son model araba sürekli gezip tozacak birileri bulun.

çağımızın vebası: gold digger'lık
Ne kadar saçma sapan bir cevap. Adam neymiş ki böyle 1 saat bile ayırıp gidip kız arkadaşını görememiş???? Bir de gold digger olmakla suçluyorsun kızı ahahaha sakin ol ya, devlet başkanıyla takılmıyor kız. Altı üstü haftada bir görüşsün ilgilensin istemiş. Ezik gibi her şeyi alttan mı alsın üç aylık ilişkide aşırı fedakarlıklar mı yapsın ne alaka?😂 3 aylık adam böyle davranırsa e o zaman 3 ay boyunca ona kattığı kadar değeri göz önünde bulundurup postalamış herifi işte ne güzel. Senelerini harcamamış. Seni bulsun böyle adam da sen pışpışla alttan al gel anlat bize
Çağımızın vebası: erkek kıtlığı varmış gibi, değer görmediği adamlara kene gibi yapışan, sırf o adam olsun diye minimumla yetinip kendi istek ve beklentilerini geri plana atan, mutsuz kızları takdir edip yüceltmek

Son düzenleme:
X