Ayrılık kararı aldım.

Üç aylık henüz oturmamış bir ilişkim vardı.
Seviyeli,saygılı,ağır ama güzel başlamıştı.İstanbul’da iki farklı yakada ikamet ediyoruz.
Başlarda haftada bir veya iki kere buluşurken sonradan hep son dakika işleri yüzünden iptal oluyordu.Ve bu bir kaç kez oldu.
Bu durum güvenimi sarsıyordu,ama çalışma şartını bildiğim için anlıyordum.
Aşırı yoğun çalışıyordu.Hem kendi işi hem de çalıştığı kurumun işlerini bir arada yürütüyordu.
Garip olan taraf ise durumu iyi ,iyi giyinen ve evi ve arabası olmayan birisiydi.Yani işinde iyi kazanıyor,ama ailesi bile kirada oturuyordu.
Kafamı kurcalasa da sorun yapmadım.
Şirket aracını kullandığı için araba almıyor olabilir diye düşündüm.
Pandemide işsiz kalmış ve kendi ofisini kapatmak zorunda kalmış.Bir iflas yaşamış olabilir diye düşündüm.
Benimke konuşmuyor,bana sıkıntısını anlatmıyordu.Bana değer verdiğine ve beni gerçekten istediğine çok eminim.
Zaman zaman dile getirdim şikayetlerimi.Seni daha sık görmek istiyorum.Daha sık buluşalım,bu şekilde birbirmizi tanıyamayız dedim.Yoğunluğu azaldıktan sonra bana daha çok vakit ayıracağını söyledi.
Anlayış gösterdim ve ben gittim yanına bir kaç kez.
Benim için gitmek de sorun değil.Ama şu son dakika iptalleri,iki hafta üstüste görüşmemek..Beni düsündürdü.
Stresli bir işte çalışıyor,ve hep aksaklıklar çıkıyor,biliyorum ama insan bu meşguliyette bile bir yolunu bulur.Haftada bir görüşelim istedim .
Gün içinde az ama öz konuşuyoruz.Sadece iyimisin,iyiyim.
“mutlu seni ne zaman arasam on kişi birden arıyor” diyordu.Mesajlarımız kısa öz..
Bana anlatmadığı bir şey var ama ne bilmiyorum,makul bir açıklama yapsaydı bu ilişkiyi bitirmezdim.Bekledim.
Tiyatro bileti alıyorum,son dakika iptal.Kahvaltıya gidelim diyoruz ,son dakika iptal.
Yoruldum artık.Devam etmek için direndim.
Anlamaya çalıştım ama yetmedi.
Kısa ve öz bir mesaj yazdım.
Hayat telaşı içinde bir ilişkiye ayıracak vakti olmadığını,buna saygı duyduğumu,ayakları yere sağlam basan bir ilişkiyi hakettiğimi,aslında kendisinin de bu ilişkiyi istemediğini düşündüm.Ve veda ettim.Mesajımı gördükten sonra gece yarısı yazdı.
Mesajı ılımlı,alttan alanbir mesajdı.Zor durumda olduğunu,bana böyle hissettirdiği için üzgün olduğunu,kendisinin hatalı olduğunu,duygularını açmada kapalı olduğunu söyledi ve özğr diledi.Bu süreçte şöyle iyi olacak diyemem ,gerçekten kmtü bir süreçten geçiyorum dedi.
Ben de ,kendisini anladığımu ama bazı şeylern tek taraflı olmasının canımı sıktığını,anlaşılmayı da beklediğimi,kendisinden bu atağı göremediğimi,kendimi bir ilişkim varmış gibi hissetmediğimi söyledim.
Cevap vermedi bir daha.
Vermesini beklemiyordum.
Ama bana kendisini açmasını gerçekten isterdim.Çünkü ben onu anlamaya hazırdım.
Velhasıl bitti..Çok üzgünüm..İki gündür konuşmuyoruz.Süreç ne getirir bilmiyorum..Geçmesini diliyorum.
Ben size hak verdim son dakika ekilmek cok can sıkıcı oluyor bana biraz da bahane geldi aksam bulusucagini bildiren sabah kalkinca ilk isi plani iptal etmek olan adam ameleyata ya da cenazeye yetismiyordur iki saat zamanı illa ki vardir ama belki birden cok kişiyle görüşüyor olabilir

Geneli böyle olsa da sadece lak lak edip aranan da çok.
Bana kalırsa ya evli ya da uzun bir ilişkisi var. Yani bu kadar vakit darlığı Facebook'un ceosu değilse mümkün değil başka türlü.

nasıl sadece facebook CEO's lunca mümkün oluyor bilmiyorum
hem çalışıp hem kendi işimi kurduğu dönemde günde 18 saat çalışıyordum

akademik projelerde de makale yazdığımız/revize ettiğimiz zamanlarda ekibi ancak akşam 9dan sonra toplayabiliyorduk, (5te mesai bitti eve geldik, yemek vs. hallettik diyelim, çocuğu olan çocuğu uyutup öyle geliyordu vs. ben kendi mesaim ABD saatiyle olduğu için iyice saçma sapan bir saat döngüsüyle yaşıyordum. herkes kendi işini bitirip bunu üstüne yapıyordu) mesela toplantı bittiğinde saat 02 oluyordu sabah 8de tekrar mesai başlıyor malum- yine 18 saat oluyordu çoğu gün mesaim.

farklı farklı bi sürü sebeple insanların uzuuuuuun mesaileri olabilir. cerrahide ya da pediatride uzmanlık yapan bir adamın da mesaisi de 36 saat olabilir mesela.

ha bu şekilde çalışıp bir yandan kadın tarafının istediği sıklıkta ve uzunlukta sevgiliyle görüşülür mü. ee görüşülmüyor. kadın da bu şekilde sürdürmek istemeyebilir. normal ama çooooook insan bu şekilde çalışıyor. daha da çoooook çalışır zira ülke günden güne batıyor....

İnan ben sormadım,hep kendi bahsetti.Hatta keşke söylemeseydi dedim.
Ekonomij durumu benimle eşdeğer olsa yeter zaten.Ben ortahalli bir insanım.

Valla Mutlu bence de ayrılmalısın ilgizilik ve hiç vakit ayırmaması yüzünden atomu parçalamıyor ya ... bu arada atomu parçalayan bir kadın tanıyorum, basbağaı atom fizikçisi ama ailesi ve 2 çocuğu var, genel olarak böyle hırsa bürünüp 24 saat çalışan biriyle olmak zaten istemezdim bence boşver bu işi daha dengeli birine bak. Belki battığı zamandan borçları vardır onları ödüyordur bu arada aklıma o geldi.

Valla Mutlu bence de ayrılmalısın ilgizilik ve hiç vakit ayırmaması yüzünden atomu parçalamıyor ya ... bu arada atomu parçalayan bir kadın tanıyorum, basbağaı atom fizikçisi ama ailesi ve 2 çocuğu var, genel olarak böyle hırsa bürünüp 24 saat çalışan biriyle olmak zaten istemezdim bence boşver bu işi daha dengeli birine bak. Belki battığı zamandan borçları vardır onları ödüyordur bu arada aklıma o geldi.
Haklısın galiba..

nasıl sadece facebook CEO's lunca mümkün oluyor bilmiyorum
hem çalışıp hem kendi işimi kurduğu dönemde günde 18 saat çalışıyordum

akademik projelerde de makale yazdığımız/revize ettiğimiz zamanlarda ekibi ancak akşam 9dan sonra toplayabiliyorduk, (5te mesai bitti eve geldik, yemek vs. hallettik diyelim, çocuğu olan çocuğu uyutup öyle geliyordu vs. ben kendi mesaim ABD saatiyle olduğu için iyice saçma sapan bir saat döngüsüyle yaşıyordum. herkes kendi işini bitirip bunu üstüne yapıyordu) mesela toplantı bittiğinde saat 02 oluyordu sabah 8de tekrar mesai başlıyor malum- yine 18 saat oluyordu çoğu gün mesaim.

farklı farklı bi sürü sebeple insanların uzuuuuuun mesaileri olabilir. cerrahide ya da pediatride uzmanlık yapan bir adamın da mesaisi de 36 saat olabilir mesela.

ha bu şekilde çalışıp bir yandan kadın tarafının istediği sıklıkta ve uzunlukta sevgiliyle görüşülür mü. ee görüşülmüyor. kadın da bu şekilde sürdürmek istemeyebilir. normal ama çooooook insan bu şekilde çalışıyor. daha da çoooook çalışır zira ülke günden güne batıyor....
Bir sakin Migren Hanım. Bu ne hiddet koca paragraf yazmışsınız.
Görüşemediğim biriyle ilişki yaşıyorum demem ben. Önceden olurdu sms sevgililiği, benim ergenliğimde. İş oraya gidiyorsa ki bu "yoğun" erkeklerin iki saniye mesaj yazacak bile vakti olmuyor. O zaman zaman ayıramayacakları sevgiliyi yapmayacaklar.
Sevgilim asistan doktor, öyle böyle görüşüyoruz. Görüşemediğim, benimle ilgilenmeyen biriyle nasıl ilişkim var diyebilirim?
Ben böyle düşünüyorum.

Bir sakin Migren Hanım. Bu ne hiddet koca paragraf yazmışsınız.
Görüşemediğim biriyle ilişki yaşıyorum demem ben. Önceden olurdu sms sevgililiği, benim ergenliğimde. İş oraya gidiyorsa ki bu "yoğun" erkeklerin iki saniye mesaj yazacak bile vakti olmuyor. O zaman zaman ayıramayacakları sevgiliyi yapmayacaklar.
Sevgilim asistan doktor, öyle böyle görüşüyoruz. Görüşemediğim, benimle ilgilenmeyen biriyle nasıl ilişkim var diyebilirim?
Ben böyle düşünüyorum.
elbette sevgiliyle görüşmek istenir, görüşülemeyen ilişki de bitirilebilir. buna zaten normal demişim.

normal bulmadığım şey ceo'lar hatta facebook ceo'sundan başka kimse bu kadar çalışmaz minvalinde demeniz. koca paragrafta bir sürü örneğini verdiğim gibi bazen dönemsel sebeplerle bazen ekibi bir araya getiremediğimiz için bazen yeni iş kurmak vs. zor olduğu için bazen de başka sebeplerle (ki burada iflas şüphesi var) olabilir, insanlar fazla fazla çalışabilir. CEO olmak şart değil...

ayrıca hiddetle paragrafın ne alakası var? ben genelde uzun uzun yazan bir insanım.

evli insanların derdi cinsellik olmuyor birtek. bende adamın evli olduğunu düşündüm.

elbette sevgiliyle görüşmek istenir, görüşülemeyen ilişki de bitirilebilir. buna zaten normal demişim.

normal bulmadığım şey ceo'lar hatta facebook ceo'sundan başka kimse bu kadar çalışmaz minvalinde demeniz. koca paragrafta bir sürü örneğini verdiğim gibi bazen dönemsel sebeplerle bazen ekibi bir araya getiremediğimiz için bazen yeni iş kurmak vs. zor olduğu için bazen de başka sebeplerle (ki burada iflas şüphesi var) olabilir, insanlar fazla fazla çalışabilir. CEO olmak şart değil...

ayrıca hiddetle paragrafın ne alakası var? ben genelde uzun uzun yazan bir insanım.
Tamam Migren Hanım, iş dünyası ile ilgili fikirleriniz eminim doğrudur. İyi forumlar.

Haklısınız,bir gizemi var ama evli değil.Öyle olsa belli başlı yerlerde buluşurduk.Buluşma mekanlarını bana bırakır,ki onun yaşadığı yerde de buluştuk.Bir de telefonlarıma bakardı,az konuşsak da hangi saat olursa olsun açardı.
Ya o hic belli olmaz. Adamin karisi memlekete gitmistir cocuklari almistir, ailesinden biri hastadir onun yanina gitmistir vb vb. Yazbekari guz bekari olarak gezen coook😄
Kendimize dikkat etcess
Kendimizi sakincas kizlaar🌸

Konu ile malın mülkünün behlülle ne ilgisi var 😂

Haklısınız,bir gizemi var ama evli değil.Öyle olsa belli başlı yerlerde buluşurduk.Buluşma mekanlarını bana bırakır,ki onun yaşadığı yerde de buluştuk.Bir de telefonlarıma bakardı,az konuşsak da hangi saat olursa olsun açardı.

Seda sayan gibi baktınız mı e devletten kimliğe baktınız mı? Ne kadar emin olabiliyorsunuz hayret ediyorum yani varsayımlarla.

Adamin bekar oldugunu varsayiyorum...
Seni kale bile almayan gorusmeyene bu kadar mesaj laf cok yani...
O aramadi mi sen de hic sesini bile cikarmayacaktin...sen ona surekli yazip gitmissin onun sana bi ilgisi yokmus...kendinizi niye bu kadar yoruyorsunuz
Buraya içimi döktüm sadece.
Arayıp sıkboğaz eden bir insan olmadım.

Konu ile malın mülkünün behlülle ne ilgisi var 😂

Seda sayan gibi baktınız mı e devletten kimliğe baktınız mı? Ne kadar emin olabiliyorsunuz hayret ediyorum yani varsayımlarla.

Üçkağıtçi erkek diyince akla neden hep Seda ablamız geliyor :halay: bir programda izlemiştiö valla Seda Sayanı bile kandırmaya çalışmışlar adamdan vukuatlı nüfus örneği istemiş kendisi adam evliymiş meğer hiç kanar mı o kadın :KK57: Ne salak herifler varkimsin ki Seda Sayanı kandırcaksın

Üçkağıtçi erkek diyince akla neden hep Seda ablamız geliyor :halay: bir programda izlemiştiö valla Seda Sayanı bile kandırmaya çalışmışlar adamdan vukuatlı nüfus örneği istemiş kendisi adam evliymiş meğer hiç kanar mı o kadın :KK57: Ne salak herifler varkimsin ki Seda Sayanı kandırcaksın

Kadınlara ulusal sesleniş yaptı yaaa kandırılmasınlar diye Oğlak kadını o yer mi öyle şeyleri baktın ilişki ilerledi ver abi tcyi hadi uzatmaaa 😀😀

X