Ayrılma aşamasında olduğum sevgilimle sorunlarım hakkında lütfen yardım edin kafayı yiyecem

komikgirl

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2018
8
1
Meraba hanımlar. O kadar çaresizim ki hemen buraya üye oldum. Lütfen görüşlerinizi benden esirgemeyin inanın her görüşe muhtacım. 3 yıllık bi ilişkim var, ilk sevgilim. Bana çok aşık hala, herkes sevgisine hayran. Karakteri herşeyi mükemmel, kendimden çok ona güvenirim. ama beni çok ihmal etti hep. 3 yıldır böyleyiz. Artık son raddeme gelen olayı anlatıyorum. Biz aynı üniversitedeyiz. Son sınıfız. Fakültelerimiz farklı sadece. 2 ay önce görüştük ve bir sebepten dolayı kavga ettik. Ama benim önem verdiğim bi konu olduğu için arkasında durdum kavgamın. Sevgilim de bugün kavga etsek yarın bitanem der hemen. Ama ben karşılık asla vermedim. Daha sonrasında o konuyu çözmek için görüşmemiz gerektiğinde hiç vakit ayıramadı. Çok yoğun olduğunu biliyorum. Hocanın asistanı. Sabah 9 gece 11 okulda. Haftasonu da dahil. Ama annesinin ihtiyacı olduğunda bişekilde izin alabiliyo. Sonuçta bizimki de ciddi bi mevzuydu. Neyse görüşemedik ve aramız bozuk devam etti. Günde bir iki mesaj ancak atıyo. Çok önemli bişey olsa bile onunla paylaşamıyorum. Arkadaşlarım sevgilileriyle konuşurken kendimi çok kötü hissediyorum. Ne zaman arasam meşgule atıyo. Bigün kaza yaptım o zaman da meşgule atınca bana çok koydu. Hep bana sabret az kaldı şu dertlerim bitsin herşeyi çözecez dedi. Daha sonrasında benim doğumgünümdü. Sürprizlere çok önem verdiğimi bilir. O gün de şansa bitirme projelerimiz vardı aynı ortamdaydık. O gün biraz müsaitti. Dışarda yemek yiyecek vakit buldu ama bana bir çiçek dahi almadı. Sarılıp kutlamadı bile. Merak etme acısını çıkaracaz dedi sadece. Güzel bi mesaj bile atmadı. 1 ay geçti bile. 3 yıldır zaten hiçbi yıldönümümüzü kutlamadık. Geçtiğimiz sevgililer gününü benim zorumla kutladık. Bu 2 ayda o kadar zor sabrettim ki, tabi bu süreçte hergün kavga ettik. Aşırı yıprandım hergün ağladım. Tam okul bitti 10 gün önce. Proje sunumu için şehirdışına gitmesi gerekti. Direkt gitti. Bana söz verdiği halde. 3-4 gün sonra gelecek. proje sunumu sadece ilk gündü bide son gün olacak. Diğer günler boş, denize giriyo tatil yapıyo. Bide yorgun olduğu için uyuyo. Bi baktım orda da yazmıyo bana. Saatler sonra tek bir mesajla cevap veriyo. Ben onun ses tonuna kadar özlemişken beni aramıyo. Bunun sevgimle ne ilgisi var diyo sorunca da. Haklısın arayabilirdim diyo. Dün akşam 5ten sonra hiç ulaşamadım. Taa sabah yazdı. Başına güneş geçtiği için uyumuş öyle. Ama beni merak ettirmeye ne hakkı var. Yinede bişey demedim. Bide ben son zamanlarda ailesel çok ciddi sorunlar yaşıyorum. Ağlamaktan gözlerim şiş. Büyük sıkıntılar oldu. Nefes alamıyorum hiç uyuyamıyorum. Bu yüzden de sevgilim bana destek olsun isterken o da böyle yaptı. Bugün napıyosun yazdı, ağlıyorum çok kötüyüm dedim. Anlatmadım ama içeriğini kısmen biliyo. Sonra da sevgilim de zaten bana değer vermiyo dedim. İlgi istediğimi görsün diye. Laf dönüp dolaşıp bana gelmeseydi şaşardım dedi. Bende en iyisi biz birbirimizi daha fazla kırmayalım, çünkü ben kötüyüm sen de zaten bu halimi çekemiyosun buraya geldiğinde haber verirsin dedim. Tamam dedi. Saçmalama senin zor anında yanında olmayacak mıyım demedi. Herşeyin çok kötü olduğunu biliyo. Zor zamanımda yanımda olmayacaksa niye sevgiliyiz. Ben olsam tüm öfkeni benden çıkar derdim kıyamazdım. Arkadaşlar bu durum o kadar zorluyo ki beni daha anlatmadığım çok şey var. Ayrılmayı düşünüyorum. Ama bu zor zamanımda bide ayrılık acısına katlanabileceğimi sanmıyorum. Zaten boğulmak üzereyim. Bide etrafımdaki herkes onu çok seviyo. Ondan daha iyisini bulamazsın sana aşkla bakıyo. Bir kere bile yalan söylemedi. Seni hep korudu sevdi. Evlenmeyi düşünüyosun. Evlendiğinizde bu problemler zaten olmayacak. Pişman olursun sabret diyolar. O kadar arada kaldım ki. Bu şekilde de devam edemiyorum. Gözümde yaş kalmadı. Nolur akıl verin bana

Bana pişman olacaksın gibi gelmedi.
Canım çok teşekkürler yorumun için. Burda problemlerimizi anlattığım için kötü gibi, ama normalde herkesin özendiği bi ilişkimiz vardı. İlk sevgilim uzun bi ilişki. Cesaret edemiyorum ama çok da yoruldum. Direkt ayrıl mı diyosun. Yoksa konuşup son bi şans versem mi

Canım çok teşekkürler yorumun için. Burda problemlerimizi anlattığım için kötü gibi, ama normalde herkesin özendiği bi ilişkimiz vardı. İlk sevgilim uzun bi ilişki. Cesaret edemiyorum ama çok da yoruldum. Direkt ayrıl mı diyosun. Yoksa konuşup son bi şans versem mi
Bence ilgini çek üstünden.
O aramadıkça arama, aradığında sorarsa onun ki gibi cevaplar bahaneler söyle.
Bi noluyoruz der kendini silkelerse eyvallah ama işine gelir hiç aramaz sormaz olursa yol ver gitsin.

Bence ilgini çek üstünden.
O aramadıkça arama, aradığında sorarsa onun ki gibi cevaplar bahaneler söyle.
Bi noluyoruz der kendini silkelerse eyvallah ama işine gelir hiç aramaz sormaz olursa yol ver gitsin.
Gelene kadar öyle yapacam canım. Geldiğinde görüştüğümüzde sert bişekilde bitti mi diyim. Yani sen bana böyle yaptın şöyle yaptın dayanamıyorum diye anlatayım mı. Yoksa uzatmadan net mi olsam

Merhaba,
Yazdıklarını okuyunca bir ikileme düştüm..İlk yazına baslayınca bana cok asık demişsin ancak yazının geri kalan kısmında çok asık olmadıgı kanısına vardıgım cümlelerin yer almış..Ancak yazından genel olarak çıkardıgım erkek arkadasın iyi bir insan belki biraz empati yaparsan ilişkiniz için net bir karar verebilirsin..Örnegin bazen herseyi karsı taraftan beklememek gerekebilir seni eskisi kadar aramıyorsa belki senin bilmedigin bir sıkıntısı vardır yada uzun ilişkilerin vermiş oldugu monotonluk..Yani ilişkiyi canlandırmak senin elindede olabilir. Neden ona beklemedigi bir süpriz yapmayı denemiyorsun..Yazılarında hep karsındakini anlattıgın için senin yapmadıkların ve yaptıgında hatalı olarak yaptıgın mutlaka bir takım olaylar vardır diye tahmin ediyorum..
Madem bu kadar iyi biri bu kadar umutsuzluk taşımak yerine biraz kendin insaa et..taktik vss 3 yıllık bir ilişki için yanlış ve yersiz olur..Seni cok seven bir adam olduguna inanıyorsan sende ona sevgini göster derim.

Merhaba,
Yazdıklarını okuyunca bir ikileme düştüm..İlk yazına baslayınca bana cok asık demişsin ancak yazının geri kalan kısmında çok asık olmadıgı kanısına vardıgım cümlelerin yer almış..Ancak yazından genel olarak çıkardıgım erkek arkadasın iyi bir insan belki biraz empati yaparsan ilişkiniz için net bir karar verebilirsin..Örnegin bazen herseyi karsı taraftan beklememek gerekebilir seni eskisi kadar aramıyorsa belki senin bilmedigin bir sıkıntısı vardır yada uzun ilişkilerin vermiş oldugu monotonluk..Yani ilişkiyi canlandırmak senin elindede olabilir. Neden ona beklemedigi bir süpriz yapmayı denemiyorsun..Yazılarında hep karsındakini anlattıgın için senin yapmadıkların ve yaptıgında hatalı olarak yaptıgın mutlaka bir takım olaylar vardır diye tahmin ediyorum..
Madem bu kadar iyi biri bu kadar umutsuzluk taşımak yerine biraz kendin insaa et..taktik vss 3 yıllık bir ilişki için yanlış ve yersiz olur..Seni cok seven bir adam olduguna inanıyorsan sende ona sevgini göster derim.
Canım derdimi d

Varlığı seni mutlu etmeyen birinin yokluğu koymaz. Değişik bi ilişkiniz var aslında mutsuzsun ama dışardan bakanlar çok iyisiniz sanıyo. Sevgilin göstermelik yaşıyo olabilir mi ? Senin yol arkadaşın olacak kişi seni ihmal etmeyen zor zamanında yanında olan mutlu eden biri olmalı bence . İyi.bile dayanmışsın milletin sevgilileri neler yapıyor. Ayrıca evlenince düzelir kelimesi kesinlikle yalan. Huylu huyundan vazgeçmez . Kalkıp sana ben hep ilgisizdim sevmeseydin evlenmeseydin dese ne diyceksin. Hayatını daha fazla meşgul etmesine izin verme bence. Bırak ve hayatına bak kimseyide takma senin ne yaşadığını tek sen bilirsin.

Merhaba,
Canım derdimi d
Merhaba,
Varlığı seni mutlu etmeyen birinin yokluğu koymaz. Değişik bi ilişkiniz var aslında mutsuzsun ama dışardan bakanlar çok iyisiniz sanıyo. Sevgilin göstermelik yaşıyo olabilir mi ? Senin yol arkadaşın olacak kişi seni ihmal etmeyen zor zamanında yanında olan mutlu eden biri olmalı bence . İyi.bile dayanmışsın milletin sevgilileri neler yapıyor. Ayrıca evlenince düzelir kelimesi kesinlikle yalan. Huylu huyundan vazgeçmez . Kalkıp sana ben hep ilgisizdim sevmeseydin evlenmeseydin dese ne diyceksin. Hayatını daha fazla meşgul etmesine izin verme bence. Bırak ve hayatına bak kimseyide takma senin ne yaşadığını tek sen bilirsin.
çok teşekkür ederim canım dikkate alacam söylediklerini..

Bence ayrılmadan önce kendine başka bir hayat çiz. Örneğin varsa imkanın yurtdışına okumaya git. Ayrılma ama o kadar güzel ve farklı bir yol çiz ki onun bulunduğu durumdan. Kendine gelsin ve seni kaybetmemek için elinden gelen her şeyi yapıyor mu onu görürsün. Yapmıyorsa da zaten 3 senelik ilişki bir şekilde yurtdışı etkisiyle unutursun. Benim sorunlu neredeyse 10 senelik ilişkim var. İlk gün problem neyse son gün de aynı. Eski kavga yazışmalarımıza bakıyorum da hep aynı problemden kavga etmişiz. Gerek yok. Hayatını seni sallamayan bir adama verme. En iyi yaşayıp pişman olanlar bilir bunu. Sen de öğüt verecek kadar pişman olma.

Ayrilirsan boşluga düşersin ki şimdi bile ilgisizlikten yakinirken ayrilinca kendini yapayalniz hissedeceksin bak demedi deme. O yine bi şekilde hayatina devam eder iş güç vs. Sen bence ayrılmak yerine bir süre kendine bir uğraş başka bisey bul aklima gelmiyor şuan. Baktinki hem sen kendi alemindesin hem o. O zaman ayrılırsın. Yada hersey yoluna girer o süre zarfinda.

Ayrilirsan boşluga düşersin ki şimdi bile ilgisizlikten yakinirken ayrilinca kendini yapayalniz hissedeceksin bak demedi deme. O yine bi şekilde hayatina devam eder iş güç vs. Sen bence ayrılmak yerine bir süre kendine bir uğraş başka bisey bul aklima gelmiyor şuan. Baktinki hem sen kendi alemindesin hem o. O zaman ayrılırsın. Yada hersey yoluna girer o süre zarfinda.
Çok teşekkürler iki gün sonra görüşecez, erken geliyo. Son durumu söylerim yine...

Bence ayrılmadan önce kendine başka bir hayat çiz. Örneğin varsa imkanın yurtdışına okumaya git. Ayrılma ama o kadar güzel ve farklı bir yol çiz ki onun bulunduğu durumdan. Kendine gelsin ve seni kaybetmemek için elinden gelen her şeyi yapıyor mu onu görürsün. Yapmıyorsa da zaten 3 senelik ilişki bir şekilde yurtdışı etkisiyle unutursun. Benim sorunlu neredeyse 10 senelik ilişkim var. İlk gün problem neyse son gün de aynı. Eski kavga yazışmalarımıza bakıyorum da hep aynı problemden kavga etmişiz. Gerek yok. Hayatını seni sallamayan bir adama verme. En iyi yaşayıp pişman olanlar bilir bunu. Sen de öğüt verecek kadar pişman olma.
Doğru söylüyosun yurtdışı olmasa da bişeyler düşünecem. Çok teşekkür ederim :)

X