Ayrılmalı mıyım, galiba soğudum?

Benden yaşça ve hayat tecrübesi olarak olgun. Ama buna rağmen ilişkinin başından beri hataları olan taraf da oydu. Sürekli ufak şeylerle üstünü kapattı veya ben içime atıp üstünü örttüm sorunun o sorunlar halloldu sandı. Güvenimi sarstı, beni yok saydı bazı durumlarda vs ama normalde beraber olduğumuz 2 yıldan beri %90 benimle güzel ilgilenip işte ailesiyle arkadaş ortamıyla felan tanıştırdı, onların içine soktu, gözünden bile sakındı öyle söyleyeyim.

2 ay boyunca ayrı kalmak zorundayız. 1 ayı geçti. Ayrı kalıp ben burada normal yaşamına dönünce ondan biraz uzaklaştım ve düşününce yaşanan şeyleri affettigim için kabullendigim icin kendime kızdım. Ve ben birkaç gündür sonra konusalim şu an canım sıkkın vs diyerek geçiştirdim konuşmuyoruz şu an. Yani şu an yaptığı bir sey yok ama önceki şeyler çok batmaya başladı bana. En son olayda kendinden soğutuyorsun böyle yaparak demiştim ve gerçekten de öyle oluyor galiba. Şimdi de o, sana ne oluyor başka bir şey mi var vs sorguluyor. Hiç cevap vermedim o konularls ilgili. Müsait değilim felan dedim sadece. Gerçekten seviyorum yani sevmesem asla bu kadar süre tahammül edemezdim bazı şeylere. Her anlamda hayatımdaki ilk erkek ve bunu biliyor. Belki de cinsellik yaşadığım ilk kidi olduğu için kopamıyorum ondan bilmiyorum. o evlenip boşanmış biri. Sizce şu saatten sonra ne yapmalıyım?

Mesaj atmayıp sevgimiz gerçekse zaten illaki birleşiriz diye düşünüp zamana mı bırakayım (o da yazmıyor ben yazmadıkça artık) yoksa karşıma alıp konuşayım mi? Şimdiye kadar sorunlar hakkında konuşunca hiç düzeltmeye çalışmadı seviyorum söyle böyle dedi ben de ikna oldum o yüzden konuşmak bile içimden gelmiyor. Lütfen yol gösterin... Ne yapayım ne diyeyim
Bu üniversite okumaya gidip evlenip boşanmış veya birlikte olduğu adamın evli olduğunu bilmeyen genç kızlar beni çok endişelendiriyor.

Gençsiniz geleceğiniz belli ki parlak tazecik bir genç kızsın İnanın her aşk acısı geçiyor. Kendinizi böyle bir ilişkiye mi layık görüyorsunuz? Ondan uzakta onun etkisinde kalmadan düşünme fırsatınız olmuş dışardan bakabilmişsiniz ilişkinize ve mantıklı bulmamışsınız yürütmeye ne hacet?

Hayır 20 yasindayim, yeni üye oldum yanlış seçmiş olabilirim. 18 yaşıma girdikten sonraki ay üniversiteye başladım ve orada tanıştık. Ama yaşı gerçekten benden baya büyük ve kendisi de baya bitirmeye kendini frenlemeye çalıştı başlarda ama beceremedik karşı koyamadik malesrf. Bu tarafı da kafamı çok kurcalıyor. Zaten kendi içimde evliliğe gitmediğinin kesin olarak fakrindaydim ama nasıl bitireceğimi bilemiyorum çünkü çok değerli bir yandan hala benim için ve çok seviyorum

Tıp fakultesi 2.sinifi bitirdim. Sevgilim de üniversite okudaugum şehirde tanıştım. Soruda da belirtmiştim 2 ay ayrı kalmak zorundayız diye o da yaz tatilinde ailemin yanına gelmemden dolayı. Normalde de yaşımdan olgun bir insanım yani o da ilk gördüğünde 25-26 tahmin etmiş ve birkaç hafta görüştükten sonra kimlik muhabbeti yaptik felan yaşımı söyledim şok olmuştu baya vicdanen kötü hissetmişti fark ettim. Öyle yani yalan söyleyecek durumda değilim şuan. Konu hakkında yorumun nedir nasıl bitirebilirim veya ne yapayım :KK43:(

Yok boşanmış olduğu konusunda eminim, eski eşinin yaşadığı eve kadar biliyorum çünkü bir çocuğu var.... Çocuğunun benden haberi yok tabiki ben de asla istemem emin olmadan tamamen ilişkiden bir çocuğun psikolojisini bozmayı.
Yani bu anlattıklarım aynı anda olmadığı için yaşanırken absürt gelmiyordu ama şuan çok ağır geliyor bana. Mesela yok sayma meselesi şöyle, ben derslerim bitmesine rağmen ailemin yanına 1,5 ay geç geldim onunla vakit geçiriyoruz vs diye kafa dinlerim diye. O tuttu benim buraya geleceğim hafta kızıyla tatile gitti günlerce bana teklif bile etmedi tatil vs son anda söyledi kendi gideceğini planını bile, ben buraya geleceğim gün geldi otogara bıraktı felan ben bitirmeyi tamamen kafama koymuştum ama o günku tavrı sözleri felan bir şekilde affettim nasıl oldu bilmiyorum. Güvenimi sarsması da aldatmak olarak değil direk ama yapma dediğim şeyleri yaptığını başka yerlerden öğrendim ufak şeyler de olsa onun için, benim için önemliydi. Eski eşi ve kızıyla bir durum için şehir dışına gittiği gün bana benim de tanıdığım bir arkadaşıyla gideceğini söylemişti vs vs yani uzar gider bunlar. Kendime eziyet etmişim resmen. Şuan nasıl bitireceğimi bilmiyorum. İlk defa bu kadar net tavır koydum iletişimi kestim sürdürmek istiyorum bu durumu ama hatalarını bile bilmeden ayrılmak istemiyorum. O zaman ben bu şehre gelince eski ortamıma kavuşunca başka şeyler yüzünden ayrıldığımı ve benim suçlu olduğumu düşünür ve belki başkasının olduğunu felan. Çünkü bu olayların üstünden dediğim gibi çok zaman geçti üstüne tonla güzel gün geçirdik mutluyduk onun gözünde. ben hatasının farkında varıp pişman olmasını istiyorum. zaten aynı ortamda bulunacağız ben o şehre geri dönünce o yüzden çok koru bitmesini istemem

Hayır akademisyen, bizim bölümde değil...

Adam sizden ne kadar büyük ? Konunuzda adamın boşandığına dair somut hiç bir ifade yok.

Hatta adamın size bir arkadaşıyla şehir dışına çıkacağını söyleyip ; eşi ve kızıyla gitmesi boşanmamış olduğunu düşündürüyor.

Adam sizden ne kadar büyük ? Konunuzda adamın boşandığına dair somut hiç bir ifade yok.

Hatta adamın size bir arkadaşıyla şehir dışına çıkacağını söyleyip ; eşi ve kızıyla gitmesi boşanmamış olduğunu düşündürüyor.
Ya dediğim gibi boşanma konusunda eminim. Elimde e devlet şifresi bile var oradan bile teyit ettim. Ayrıca ailesiyle tanıştırdı ve arada bir görüşüyorduk, annesi yengeleri geçmişini biliyor musun başından evlilik geçtiğini vs sorguladılar, onlar da yalnız kaldıkça eski evliliğinden bahsettiler niye boşandığını vs söylediler. Hatta benimkinin boşanma sürecinde evi ve arabaları eşine bırakıp valiz alıp ailesinin yanına yerleştiğini sıfırdan hayat kurduğunu, onu ilk kez mutlu gördüklerini anlattılar. Annesi de olmaz olarak bakıyordu olaya benim okulum devam ettiği için özelikle.
Şehir dışı meselesi de eski eşinin aracı bozulmuş, ve kızı için kullanıyor genelde onu götürüp gelirken vs. Şehir dışından parça getirmeleri gerekmiş usta bunun tanıdığı olunca kadını yalnız göndermek istememiş. Mesajlarını vs hep gösterir telefonu elindedir yani o yüzden kadınla aralarındaki iletişimi bile biliyorum.

20 yaşında pırıl pırıl bir dr adayısın. boşanmış, bir çocuklu ve problemli adamla işin ne? şu anda yaşadıklarınız çok eşsiz falan geliyor belki ama bitirmekle kendine büyük bir iyilik yapmış olursun.

20 yaşında pırıl pırıl bir dr adayısın. boşanmış, bir çocuklu ve problemli adamla işin ne? şu anda yaşadıklarınız çok eşsiz falan geliyor belki ama bitirmekle kendine büyük bir iyilik yapmış olursun.
:KK43: Doğru söylüyorsunuz. Öyle bir kaptırdım ki mantıklı düşünüp ondan uzak kalınca asla anlam veremiyorum bu duruma ama yan yana gelince tüm mantıklı düşüncelerim gidiyor. O yüzden böyle uzun süre ayrı kalacakken bitsin gitsin istiyorum. Yanındayken özellikle başlarda eşsiz ve büyülü geliyordu her şey ama sonrasında hep içimde acabalar ve kuşkular vardı, korkuyordum bazı şeylerden vs vs.

X