Ayrilmali miyim?

begooom

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2022
15
10
27
Yeniyim bunu belirterek hepinize merhaba... 8 sene sonra ilk aşkım ile tekrar görüşmeye başladık. Ayrıntıya çok girmek istemesem de evliydim ayrıldım bi çocuğum var. Ayrılalı 2 sene oldu. Konuştuğum kişi de nişan attı bir sene evvel. Nişan attiktan bir kac ay sonra bana yazdi. Ben imkansiz (bosanmis ve cocuklu bi kadin oldugum icin)oldugumuzu soyledikce bu konu uzerinde diretti. Bir sekilde tekrar olduk. Duygularim o kadar guzeldi ki ona karsi cabasiyla yeniden elde etti. Ama bir kaç sorun var. Güzel giden bu ilişki benim ondan biyografine sevgilin olduğunu belli eden bir sey koy yada fotoğraf koy dedikten sonra bunun onu yapmaması üzerine kötü gitmeye başladı. Neden koymuyorsun diyorum emrivakiyle ısrarla olacak şey değil diyor.beni neden gizli tutuyorsun. Geçmişinde herkesle yaptığın bu şeyi neden bende yapamıyorsun dedim. Sacmasapan bir tartisma ortsmi uc bes gun küslük olustu.Ben 26 o 34 yaşında aramızda 8 yas var. Bu arada yakışıklı ilgi çeken bir adam. Bende yüzüne bakilmauacak bir kadın değilim zaten hayatıma dahil olmak isteyen oydu. Başka sorunlara değinmek istiyorum. Normalde evet böyle bir şey istemek doğru değil ama bu adamla ayda bir ancak görüşüyoruz. Sebebi yoğun çalışma hayatı. Oysa istesek görüşebiliriz. Bir pazarı var bazen ses etmek istemiyorum dinlenmesi için. Ama verdiğim değere karşılık alamadığımı görüyorum. Özellikle görüşmemek insan nasıl 5 dk görmek istemez? Yada uzak yoldan geldim nasıl almak istemez ben götüreyim evine demez. Ben de hiç söylemem mesela beni al götür hep kendim yaparım işimi. Bir kere olsun iş çıkışıma gelmedi. Bunlar bir kenara o biyografiye sevgilisinin olduğuna dair bir emoji bir şey koymamasi tüm ipleri orda koparıyor bende. 5 gündür küstük ben yazmıştım bugün.o kadar geç cevap verdi ki 7 saat sonra. Ya biraz karışık yazdım ama. Anlatabildim umarım. Ben de bitirici bir mesaj yazdım bu arada. Tekrar üzülmeye niyetim yok. Biraz canım yanar ama geçer...

Özetle görüşmemek için türlü bahaneler
Biyografisini sevgilisinin olduğunu belli eden bir yazı koymamasi diğer sevgililerinde hep yapmıştı...
Hayatıma dahil olmak için çabaladı ama devamını getirmedi
Bitirici olmakta fayda mi var dersiniz?
İlk başlarda ilk 6 7 ay gerçekten ilgiliydi. Sonradan bu ilgi koreldi

Son düzenleme:
çocuğu olan yetişkin bir insan olarak profiline baş harfinizi koymasını istemeye hiç utanmadınız mı yaafacebooktan ilişki durumu da talep edin kabul etmezse kesin değer vermiyor.
Aslında illa baş harfi şart değil. Ama uzun süreli görüşmediğin bir ilişkide bence koyulmali. Tarih yazılsın demiyorum. Ama diğerlerinde 33 yaşına kadar yapmış bir adamın benimle yapmaması saçma değil mi bahsettiğim bu

Biyografiye bas harf koyma mevzusu hakkinda bisey diyemeyecegim, bana gore degil. Baska sorunlariniz var. Sevgililer bulusmak icin heyecanlanir. Bunun yasla alakasi yoktur yani 34 yasindaki bir erkekte heyecanlanir, gormek ister. Eşim 35 yaşında, is geregi bazen saga sola gitmek zorunda kaliyor, eve yakin bir yerdeyse mutlaka eve gelir beni kapidan gorur, gider. Bu verdigim ornek sevgiliyken daha sık olur. Sizde heyecan ve aşk yok.

Evet aslında anlatmak istediğim buydu. Bir erkek nasıl görmek istemez. Çok yogunda çalışsa. 1 ay çok fazla. Yani hani yüzeysel bi paylaşım olduğu için bu net anlasilmiyor olaylar... Bende aslında çok.can atıyorum ama tek taraflı olmuyor

Bir kahve icip, aksam yemegi yiyip evlere dagilmak zor degil. Tabi evleriniz yakin mi, cocugunuzu birakabileceginiz kimse var mi bunlari bilmiyorum ama normalde calisan sevgililer is çıkışında program yapar. Bu programlar rutin hale gelir zaten. Kendinizi geri cekin bakalim ne yapacak

Ben profile bi kilittir bir harftir bir tarihtir vs vs koymaya aşırı karşıyım yani bu bir sadakat göstergesi asla olamaz insanlar resmi imzalı bağlı olduğu insana ihanet ediyor istedikten sonra yani profildeki belirteç kurtarmaz işi. Ama ilgisizlik konusunda haklısınız ben olsan ben de bozulurdum. Eski sevgiliniz olduğu için belki içinde bir merak yoktur sizi çok iyi tanıdığı için. Ama bu tabiki asla bu ilgisizliği aklamaz.

Annem çocuğuma bakabiliyor evet şükür... evimiz 10 dk arabayla o kadarda yakınız... evet evet yani micmiclik değil derdim ama en azından haftada bir görüşme sağlanabilir evet kendimi geri çektiğim ufak bir mesaj yazdım cevabı ne olur bilmesem de

Haklısınız asla sevgi göstergesi değildir ama başkalarının yazmasını bi nebze engelleyebilir yada onun gibi bir şey evet evet asıl sorun ilgisizlik... doğru bi merak içinde değil tanıyor... 17 18den beri

O zaman ilk mesajimda belirttigim gibi ask ve heyecan yok. Neden nişan atildi? Akli hala onda olabilir. Kisa surede yazmasi, sizi yara bandi olarak kullanmis olabilecegini dusundurttu. Sayet eski nisanlisini nefret dolu yahut suclayarak anlattiysa o kadina karsi hala duygulari bitmemis demektir

Yani dediğim gibi evli insanlarla bile birlikte olan erkek/kadınlar var o duruma fazla takılmayın fakat orda da canınızı sıkabilecek şey, diğer partnerleriyle yapıp sizle yapmaması. İlgisizlik asıl önemli sorun. Sizi gerçekten hayatında istiyorsa böyle davranmaz diye düşünüyorum ben siz uzak arkadaşı değilsiniz ki ayda 1 görüşmek ne demek. Bu dediğim gibi merak edeceği bir şey kalmadığından. Sanırım güvenli bölgesisiniz siz onun döndüğünde bulabileceği. Bence gözden geçirin ilişkinizi ve düzelmezse kendi tatlı canınızı hiç üzmeden bırakın gitsin. Hak ettiğiniz değeri verecek insanları alın hayatınıza.

Bence bundan daha buyuk sorun 1 ay boyunca gorusmeyip bunu sorun etmemesi. 1 ay gorusmediginiz iliski, iliski degildir malesef.

Biyografisini sevgilisinin olduğunu belli eden bir yazı koymamasi diğer sevgililerinde hep yapmıştı...

Hiç yapmadığı bir şey olup siz ilk defa rica etseydiniz yorumum farklı olurdu.
Kendi başıma geldiğini düşünüyorum.
Geçmişte birlikte olduğu kadınlara yaptığını bana yapmadığını görseydim benden utandığını düşünürdüm. Ve bu şekilde devam edemezdim maalesef.

Profiline sevgilisi olduğunu belirten birşey yapmaması için yorum yapamayacağım. Sizin en önemli sorununuz kendinizi değerli hissetmemek, çünkü aynı duyguları bende yaşadım. Dediğiniz gibi bende uzak yoldan gelmiştim. Beni karşılamaya gelmemesi bende bardağı taşıran son damla oldu. Ondan sonra bitirdim. Zaten son zamanlar da onunla mutlu değildim. Kendimi değersiz hissettiren bir yerde durmak istemedim. Sizde durmayın..

Aynı şehirde 10 dak. Mesafede yaşayıp görüşemiyorsunuz yada görüşmüyor sosyal medyada resim,isim mi paylaşacak ?sizi degil başkasını seviyor,ilgi duyuyor, vakit ayırıyor bu kadar emin yazıyorum
Siz de son erkek miş,bulunmaz hint kumaşı gibi davranıp üzerine düşüyorsunuz kendinize ,kalbinize hiç deger vermiyor musunuz?
Bırakın gitsin ilişkilerini rahat yaşasın

Ilgisiz, sizinle ilgili en ufak paylasimi yok (esimin sosyal medya ile hic arasi yok, ama cevresine benden bahsediyordu)..sahsen sonunuzu pek iyi görmüyorum.

Ayda bir buluştuğunuzda ne yapıyorsunuz? Dışarı çıkıp görmek istediğiniz yerleri gezip,konsere sinemaya gidip dışarıda yemek mi yiyorsunuz yolsa onun/arkadaşının evine gidip evden çıkmadan vakit mi geçiriyorsunuz?

Adamın nişandan kısa süre sonra size dönüş yapması bile garip. Ne çabuk nişanlısını unuttu da size geldi. Ne bu acele? Demek ki hayran gönüllü.
Adam bariz ilgisiz ve bence aşk, heyecan bitmiş. İlk zamanlar ki heyecanı kalmamış şimdiden. İnsan sevdiğini görmek ister, haber almak ister. Kaldı ki çokta yakın oturuyormuşsunuz. 1 saatlik kahve içmeye bile mi zaman ayıramıyor?

Anladığım kadarıyla seni kimse bilmesin istiyor ve amacı seni kullanmak ve faydalanmak, engelle ayrıl derim sana.

Sosyal medyaya harf falan koymak ergence hıc benlık değil ona bırsey diyemem ama adsm daha önce yapıyormuş sana yapmaması dusundurucu.
Ayda 1 bulusmakla ılıskı zaten olmaz bıde yakın mesafe
Erkekler bir heves sonunu dusunmeden ılıskıye pat dıye basılıyor bızım gıbı değil.sonra sıkılıyor.
Bence bosver bu adamdan bırsey cıkmaz sana .
Bırını bulana kadar takılır sonra da ceket gider.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…