Ayrilmali miyim?

Nişanlısından ayrıldığına emin misiniz? Nereden haberiniz oldu, kendisi mi ayrıldım dedi? Evli ya da ilişkisi olup bunu gizleyen bir erkek kokusu aldım ben.

Seven adam her türlü size vakit ayırır seven adamın bahaneleri yoktur. Bence bu adam üzülerek söylüyorum ama sizi sadece kullanıyor özel isteklerinide karşılıyorsan bunun için yanında tutuyordur diye düşünüyorum.

Nişanlısından ayrıldığına emin misiniz? Nereden haberiniz oldu, kendisi mi ayrıldım dedi? Evli ya da ilişkisi olup bunu gizleyen bir erkek kokusu aldım ben.
Yani her şey mümkün ve bitti çünkü gece yazdığım mesaja cevap bile vermedi bitirici bir mesajdı. Ben yanımda zorunlulukla değil sevdiğin için kal istedim söyleyeceklerim bu kadar gibi bir şeydi cevap bile vermedi

Sosyal medyada baş harfinizi paylaşma kısmı biraz çocukça geldi ama ondan önemlisi aynı şehirde olup ve ayda birkez görüşüyor olmanız.

Kendisiyle ilgili herşeyi bildiğinize emin misiniz, yıllar sonra karşınıza çıkmış, evli bile olabilir gibi geldi bana. Öyle arada bir sizinle buluşup vakit geçiriyor olabilir sadece.

Bitirmek kısmına karışamam ancak sizin bu ilişkiyi ona nazaran daha fazla önemsediğimiz ortada tepkinizi haklı buldum. Ayrıca konu sahibi biyografisine "begooom'un prensi " vs yazsin dememiş 33 yaşına kadar yaptı bana gelince elitligi tuttu demiş ki bence burada da haklı temelden böyle birisi olsaydı beklentide olması hata olursu ancak bu durumda konu sahibine değersiz hissettirmiş. Ha bunda sizin en başta kendinizle ilgili düşündüğünüz "boşanmış, cocuklu kadin,evlenmemiş erkek" alginizda belki böyle dusunmenize sebep oluyor olabilir.

şunu söyleyim çocuklu bir anne bir kadınsınız
çok daha ince eleyip sık dokuyun lütfen
Aşk sevmek sevilmek hakkınız adımlarınızı daha mantık çerçeveleri içinde atın
ve ben size hak verdim eğer önceki ilişkilerinde sosyal medya da belli ediyor sizde neden etmiyor
bir gizleme isteği var demek ki

Bu mesajları görünce bitirmekte ne kadar haklı olduğumu anlıyorum.altinda yatan bur sebep olmalı hislerim buna bir kadın etkisi diyor. E olmaması gereken bir şey ama yapmak isteyene engel olmak mümkün değil. Zaten isteseydi sadece benimle olabilmeyi oraya ismimizi fotomuzu koyup belli ederdi. Hayatıma dahil olmak için bu kadar cabalamis birinin bugün bu tavrı zaten normal değildi... hislerimin bu şekilde olması da 1 ay evvele dayanıyor. İki üç günlük değil aslında kadınlar hisseder ya hani. Gelmiş bana anlayış istiyorum diyor. Yogunlugundan dolayı. Özlem duysa bir pazarı var derdi ki görüşelim... Bir saat bile olsa

Evli olmadığına emin misiniz? Ya da nişanı attığına?

Zaten bir defa sorunlu bir evlilik gecirerek canınız yanmış,yeterince ilgisi hissettiremeyen biriyle yeniden zaman öldürmeyin canınızı da sıkmayın. Zor zamanlardan sonra karşımıza çıkan kişilere bazen fazladan umut baglayabiliyoruz normal bu. Edindigin tecrubeleri unutmadan devam et lutfen. İnstagramda da daha once yapıp,şimdi yapmaması emin olmadigini da gösterebilir. Benim için sosyal medyada gösteri bir anlam taşımıyor ama daha once yaptigini yapmiyor ise sorgulanir..

Kısa mesafe de ayda bir görüşmek normal değil. Hafta da bir be normal olmaz. 10 dk mesafe diyorsunuz..hafta ortası 1 kahve içip gorusulebilir.
Yolları ayırmak en mantıklısı.

Üfürükten teyyare selam söyle o yare.
Sizi sosyal hayatına dahil etmeyen, yaşamının bir parçası olarak görmeyen adamlara itibar etmeyin lütfen.
İyi yapmışsınız o mesajı atmakla.
Doğru olanı yapmışım ne mutlu... ona kötü biri demiyorum ama haksızlığa uğradım bunu biliyorum. Kendide biliyor ama yapacağını yaptı işte... bazen bitmesi gerekir ve biter...

Kısa mesafe de ayda bir görüşmek normal değil. Hafta da bir be normal olmaz. 10 dk mesafe diyorsunuz..hafta ortası 1 kahve içip gorusulebilir.
Yolları ayırmak en mantıklısı.
Bir mesaj attım cevap verme gereği bile hissetmedi demek ki bitmiş... doğru olanda buydu. Değer görmek istiyordum. Olmadı hem hayatıma dahil olmak istedi hem de gitmeyi garip gercekten

Bir mesaj attım cevap verme gereği bile hissetmedi demek ki bitmiş... doğru olanda buydu. Değer görmek istiyordum. Olmadı hem hayatıma dahil olmak istedi hem de gitmeyi garip gercekten
Garip değil, nişanlısı yüzünden sarsılan egosunu sizle tamir etmiş, normale dönüncede sizi hayatından çıkarmış. Teknik olarak hiç hayatına aldı mı orası bile tartışılır aslında. Eminim ne çevresi ne de ailesinin sizle tekrar başladığından haberi bile yoktur. Bundan sonra ilişkilerinize daha mantık çerçevesinden yaklaşmanızı tavsiye ederim.

Bence ayrılmanız gereken biri hiç size uygun değil gibi geldi . Ilgisiz ,sevgisiz birde çocuğunuz var onun yok size böyle sabırsız olan bir adam evde çocukla düşünemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…